Informari si comunicate AJF
19-12-2018
Programarea echipelor la viza anuală 2019

AJF Bihor a întocmit un grafic de prezență pentru efectuarea vizei anuale pentru anul 2019, pe care echipele sunt rugate, în măsura posibilităților, să-l respecte.

detalii...
10-12-2018
Buletin informativ nr. 15, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 4 decembrie.

detalii...
28-11-2018
Buletin informativ nr. 14, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 27 noiembrie 2018.

detalii...
28-11-2018
Inscrieri la cursul de instructor Licenta C UEFA

AJF Bihor va organiza, cu sprijinul Comisiei Tehnice din cadrul Federaţiei Române de Fotbal, un nou curs de formare instructor sportiv fotbal, Licenţa C UEFA.

detalii...
23-11-2018
Gala Arbitrajului Bihorean

CJA Bihor organizeaza Gala Arbitrajului Bihorean

detalii...
22-11-2018
Buletin informativ nr. 13, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 20 noiembrie.

detalii...
15-11-2018
Buletin informativ nr. 12 sezon 2918-2019

Deciziile Conisiei de Disciplină din data de 13 noiembrie.

detalii...
14-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene"

Duminică, 18 noiembrie, de la ora 10.00, pe terenul sintetic de la Stadionul "Iuliu Bodola" este programată faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene".

detalii...
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
07-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola"

La faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola", rezervată copiilor născuți în anul 2009 și mai tineri, s-au înscris șase echipe, repartizate prin tragere la sorți în două serii.

detalii...

Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene"


Publicat in data de 14-11-2018, la ora 09:31

 Competiția este rezervată copiilor născuți în anul 2010 și mai tineri. Cele șase echipe participante au fost repartizate, prin tragere la sorți, în două serii, rezultând următoarele configurații și jocuri:

SERIA I

Zenit Oradea 

Viitorul Oradea 

CSM Oradea

Terenul I:

Ora 10.00: Zenit Oradea - CSM Oradea 

Ora 10.35: Viitorul Oradea - Zenit Oradea

Ora 11.10: Viitorul Oradea - CSM Oradea

 

SERIA II

Viitorul Marghita

Rapid Crișul Oradea

LPS Bihorul Oradea

Terenul II:

Ora 10.00: Rapid Crișul Oradea - LPS Bihorul Oradea

Ora 10.35: Viitorul Marghita - Rapid Crișul Oradea

Ora 11.10: Viitorul Marghita - LPS Bihorul Oradea 

De la ora 11.45, câștigătoarele celor două serii vor juca finala. 

Echipele participante vor achita o taxă de 120 de lei. 

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe