Informari si comunicate
21-11-2018
NEDISPUTARE JOCURI RESTANTE

HOTARAREA COMITETULUI DE URGENTA PRIVIND NEDISPUTAREA RESTANTELOR PROGRAMATE IN 25-11-2018

detalii...
31-10-2018
CUPA SATELOR

SAMBATA 03-11-2018 INCEPAND CU ORA 10:00 , LA PRUNDU BIRGAULUI

detalii...
16-10-2018
SEDINTA COMISIA DE DISCIPLINA

MARTI 16.10.2018 , ORA 16:00 LA SEDIUL AJF BN

detalii...
16-10-2018
CURS LICENTA "C"

AJF B-N organizeaza Curs pentru obtinerea Licentei "C"

detalii...
20-09-2018
TERMEN INSCRIERE JUNIORI SI COPII

LUNI 24.09.2018, ORA 12:00, CERERILE DE INSCRIERE PE CATEGORII DE VARSTA

detalii...
20-09-2018
SEDINTA COMISIA DE COPII SI JUNIORI

LUNI 24.09.2018 , ORA 15:00 , SEDIUL AJF BN

detalii...
27-08-2018
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 28.AUGUST.2018 / ORA 17:00

detalii...
07-08-2018
MODIFICARE TEREN SELECTIE

SELECTIA PENTRU COPII 2005 SE VA DESFASURA PE TEREN SINTETIC DIN COMPLEXUL JEAN PADUREANU

detalii...
02-08-2018
SELECTIE COPII 2005

MIERCURI ORA 16:00 TEREN MECANICA

detalii...
24-07-2018
SEDINTA LIGA a IV a

Luni 30.07.2018 , ora 17:00, la sediul AJF BN

detalii...
toate comunicatele

A.S. SOMESUL FELDRU 1954

Localitatea Feldru

Informatii generale
Teren CENTRAL / FELDRU
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. MINERUL RODNA 11 9 2 0 39-14 29p +14
2A.C.S. HENIU LESU1181253-2425p+7
3 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 11 8 0 3 36-28 24p +6
4A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI1162328-1620p+2
5 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 11 3 2 6 15-22 11p -4
6A.S. SOMESUL FELDRU 19541131721-2610p-5
7 C.S. SOMESUL REBRISOARA 10 2 0 8 22-33 6p -9
8A.S. SPICUL SALVA12101116-673p-15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andronesi Darius 30-08-1997 A-075
2 Besutiu Adrian Teodor 31-10-1993 B-249
3 Besutiu Petrica Vasile 16-09-1996 B-517
4 Bogolin Emil 22-10-1984 B-305
5 Contra Onisor 20-02-1973 C-698
6 Danciu Ioan 29-10-1996 D-188
7 Dumitru Ezachil Ionut 16-04-2000 D-216
8 Galben Ioan 09-06-1996 G-075
9 Galben Traian 14-12-1989 G-108
10 Girigan Adrian 07-07-2001 G-359
11 Girigan Marius Mihai 19-09-1997 G-275
12 Ignat Ionut 30-01-1997 I-148
13 Ileni Ezachil 24-04-1997 I-144
14 Ileni Octavian 28-12-2000 I-187
15 Ileni Simion I-161
16 Iloaie Lenut 06-09-2002 I 150
17 LOGIN SORIN L-209
18 Mihaila Vasilica Traienel 27-03-1994 M-150
19 Mihalca Ionut Macedon 02-04-1997 M-669
20 Moldovan David 24-03-1997 M-708
21 Morozan Mihai M-535
22 Neamtiu Gabriel 23-09-1996 N-107
23 Oprea Traian 19-11-1987 O-051
24 Razvanta Cristian R-231
25 Rus Gavril 13-05-1984 R-293
26 Rus Stefan 12-10-1997 R 234
27 Rus Stefan R-229
28 Rusu Cristian Marcel R-230
29 Sabau Mihai Gabriel 08-04-1994 S-522
30 Scridon Simion Florin 26-08-1984 8008
31 Sidor Vasile S 508
32 Singeorzan Anton 21-07-1985 S-206
33 Singeorzan Artene 24-10-1986 9793
34 Singeorzan Bogdan 18-11-1999 S-497
35 Singeorzan Danut 19-05-1995 S-105
36 Singeorzan Ezechil 25-12-1994 S-305
37 Sofroni Stefan S-459
38 Sofroni Stefan Grigore 14-12-1992 S-458
39 Somesan Paul Marius 14-03-1988 S-437
40 Stitea Samuel Emil 17-10-1993 S-157
41 Svintiu Gheorghe S-460
42 Svintiu Petru 04-12-1993 S-107
43 Tabrea Paul Iezechil T-280
44 Toader Ieronim Claudiu 17-11-1983 T-045
45 Tofeni Octavian 06-12-1999 T-306
46 Tolan Octavian 22-07-2003 T-307
47 Tomi Vasile 27-02-1992 T 117
48 Varvari Ioan V-128
49 Varvari Ionica 09-01-1995 V-031
50 Varvari Sever 06-05-1990 V-030
51 Zaharia Constantin 09-05-1990 Z-028
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 12
18-11-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 11
11-11-2018
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 0-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 10
04-11-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
Pauza: 0-3
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 8
21-10-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
Pauza: 2-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 7
14-10-2018
C.S. SOMESUL REBRISOARA
Pauza: 3-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 6
07-10-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
Pauza: 3-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 5
30-09-2018
C.S. MINERUL RODNA
Pauza: 1-3
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 4
23-09-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
Pauza: 1-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 3
16-09-2018
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 2
09-09-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
Pauza: 1-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 1
02-09-2018
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-1
JUNIORI U-19 Etapa 9
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
JUNIORI U-19 Etapa 5
27-10-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
JUNIORI U-19 Etapa 3
13-10-2018
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
JUNIORI U-19 Etapa 2
06-10-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
JUNIORI U-19 Etapa 1
29-09-2018
C.S. MINERUL RODNA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe