Informari si comunicate
18-02-2019
PROGRAMARE CUPA ROMANIEI

PRIMELE 2 FAZE SE DISPUTA IN 24 si 31.martie. cf. programului

detalii...
18-02-2019
RELUAREA CAMPIONATELOR JUDETENE

In 17.MARTIE.2019 ora 14:00 // JOCURI RESTANTE - REPROGRAMATE

detalii...
18-02-2019
PROGRAMARE VIZE 2019

Echipele participante in L 4 si L5

detalii...
21-11-2018
NEDISPUTARE JOCURI RESTANTE

HOTARAREA COMITETULUI DE URGENTA PRIVIND NEDISPUTAREA RESTANTELOR PROGRAMATE IN 25-11-2018

detalii...
31-10-2018
CUPA SATELOR

SAMBATA 03-11-2018 INCEPAND CU ORA 10:00 , LA PRUNDU BIRGAULUI

detalii...
16-10-2018
SEDINTA COMISIA DE DISCIPLINA

MARTI 16.10.2018 , ORA 16:00 LA SEDIUL AJF BN

detalii...
16-10-2018
CURS LICENTA "C"

AJF B-N organizeaza Curs pentru obtinerea Licentei "C"

detalii...
20-09-2018
TERMEN INSCRIERE JUNIORI SI COPII

LUNI 24.09.2018, ORA 12:00, CERERILE DE INSCRIERE PE CATEGORII DE VARSTA

detalii...
20-09-2018
SEDINTA COMISIA DE COPII SI JUNIORI

LUNI 24.09.2018 , ORA 15:00 , SEDIUL AJF BN

detalii...
27-08-2018
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 28.AUGUST.2018 / ORA 17:00

detalii...
toate comunicatele

A.S. SPICUL SALVA

Localitatea SALVA

Informatii generale
Teren CENTRAL / SALVA
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. MINERUL RODNA 11 9 2 0 39-14 29p +14
2A.C.S. HENIU LESU1181253-2425p+7
3 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 11 8 0 3 36-28 24p +6
4A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI1162328-1620p+2
5 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 11 3 2 6 15-22 11p -4
6A.S. SOMESUL FELDRU 19541131721-2610p-5
7 C.S. SOMESUL REBRISOARA 10 2 0 8 22-33 6p -9
8A.S. SPICUL SALVA12101116-673p-15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ani Cristian 20-06-1985 5951
2 Ani Vasile Mihai 24-09-1999 A-132
3 Anuta Marian Aurelian 17-02-2001 A-133
4 Badaluta Alexandru Gabriel 26-08-2003 B-647
5 Bodescu Grigoras Claudiu 31-08-1999 B 596
6 Buda Cristian Vladut 08-07-1996 B-099
7 Buhai Florin Claudiu 18-06-2001 B-597
8 Ceuca Gabriel Aurel 06-06-1989 8751
9 Ceuca Ilie Constantin 20-12-1997 C-468
10 Ceuca Ioan Adrian 09-11-1988 C-320
11 Chitta Ionut Adrian 16-12-1997 C-506
12 Cimpan Saul Daniel 04-07-2001 C-569
13 Cosma Dumitru 02-09-2000 C-664
14 Cosmi Nicolae Florin 20-01-1998 C 563
15 Danila Tudor 11-11-1997 D-189
16 Dimbu Florin Daniel 19-05-1992 D-1166
17 Fechete Ahmet Selatim 07-03-1998 F-143
18 Feheroi Rares Vladut 25-02-2002 F-139
19 Filip George Florin 25-07-1997 F-136
20 Folfa Raul Adrian Ionel 17-01-2001 F-177
21 Furcea Grigore Claudiu 27-06-2002 F-135
22 Griscau Dorel 11-09-1986 G-263
23 Griscau George Vasile 24-01-1989 G-173
24 Griscau Ioan Claudiu 30-03-1981 G-186
25 Gusoi Dan Stelian 18-08-1986 G-333
26 Haban Silviu Iustin 11-01-2002 H-284
27 Harap Stefan 02-07-2002 H-285
28 Hognogiu Olimpiu Andrei 21-04-2001 H-261
29 Ienci Ionut Iuliu 01-11-1989 I-008
30 Ignat Vasile 11-11-1986 I-083
31 ILIESIU IOAN 29-10-1998 I 156
32 Jurcan Iosif Adin 05-11-1999 J-179
33 Lacatus Gabriel Sorin 08-02-2002 L-196
34 Lacatus Sorin 25-03-2000 L 210
35 Lari Ioan 27-05-1992 8564
36 Mare Ionut 19-07-1991 M 508
37 Martau Marian 04-02-1985 M-292
38 Mititean Ioan 24-10-1993 M-514
39 Mititean Ioan Gheorghe 01-02-1991 M 509
40 Mititel Augustin Ioan 07-04-1977 M-487
41 Mocodean Adrian Mihai 13-09-2002 M-699
42 Mocodean Vasile Grigore 22-02-2001 M-695
43 Morar Nicolae 27-08-1990 M-515
44 Morariu Dinu Petru 30-06-1988 M-568
45 Morariu Marius 05-08-1980 5652
46 Morariu Vasile 29-06-1988 7320
47 Morozan Ioan 08-10-1984 7504
48 Onul Cristian Stefan 02-12-1987 O-085
49 Palage Carlos 04-08-2001 P-535
50 Palatkas Ferencz Ianos 17-03-2001 P-537
51 Parascan Marius Stelian 13-08-1998 P-557
52 Pavelea Cristian Ovidiu 01-09-1998 P-431
53 Pavelea Nicolae Ionut 18-12-1998 P-477
54 Petri Ioan 21-03-1984 P-370
55 Poienar Raul Cosmin 28-07-1998 P 446
56 Pop Cosmin Marian 26-08-1999 P-430
57 Pop Emil Nicolae 06-12-1991 P 412
58 Pop Gabriel 01-05-1999 P-402
59 Pop Grigore 11-12-2001 P-534
60 Pop Soldea Grigore 31-07-2001 P-332
61 Pop Vasile 14-11-1988 P-369
62 Pop Viorel Gheorghe 11-04-1998 P-429
63 Puica Sebastian 24-06-1998 P-361
64 Racoti Marius Alexandru 22-06-2000 R-281
65 Rus Gheorghe 8840
66 Salvan Ioan Sorin 03-09-1976 S-417
67 Salvan Octavian Nicolae 09-02-2002 S-622
68 Sarb Adrian 03-07-1995 S-479
69 Sarb Vasile 21-11-1986 4930
70 Scridon Sebastian Virgil 01-08-1999 S-542
71 Sirb Daniel Dumitru 24-07-1997 S 507
72 Suciu Paul Bogdan 21-02-1999 S 521
73 Timis Daniel 10-11-1991 T 289
74 Tompa Marius Viorel 29-09-1980 T-303
75 Tuturuga Ionel Florin 17-07-1987 4939
76 Urs Dumitru 27-12-1974 4400
77 Urs Florin Ionut 02-07-1963 U 028
78 Voicu Stefan V-130
79 Zabala Bogdan Alexandru 8839
80 Zabala Marius Adrian 06-05-1987 8542
81 Zagrai Nicolae Ioan 30-12-1998 Z-043
82 Zagrai Robert Alexandru 07-03-2000 Z 029
83 Zagrean Cosmin Razvan 28-08-1998 Z-044
84 Zagrean Roberth 11-03-2000 Z-033
85 Zinveli Ionut Vasile 20-02-1997 Z-052
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 12
18-11-2018
A.S. SPICUL SALVA
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 11
11-11-2018
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 4-3
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 10
04-11-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
Pauza: 0-3
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 9
28-10-2018
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 8
21-10-2018
A.C.S. HENIU LESU
Pauza: 0-2
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 7
14-10-2018
C.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-3
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 6
07-10-2018
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-2
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 5
30-09-2018
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 0-4
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 4
23-09-2018
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 3
16-09-2018
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 1-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 2
09-09-2018
C.S. SOMESUL REBRISOARA
Pauza: 0-3
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 1
02-09-2018
A.S. SPICUL SALVA
Pauza: 6-1
JUNIORI U-19 Etapa 10
A.S. SPICUL SALVA
JUNIORI U-19 Etapa 9
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
JUNIORI U-19 Etapa 2
06-10-2018
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe