Informari si comunicate
18-02-2019
PROGRAMARE CUPA ROMANIEI

PRIMELE 2 FAZE SE DISPUTA IN 24 si 31.martie. cf. programului

detalii...
18-02-2019
RELUAREA CAMPIONATELOR JUDETENE

In 17.MARTIE.2019 ora 14:00 // JOCURI RESTANTE - REPROGRAMATE

detalii...
18-02-2019
PROGRAMARE VIZE 2019

Echipele participante in L 4 si L5

detalii...
21-11-2018
NEDISPUTARE JOCURI RESTANTE

HOTARAREA COMITETULUI DE URGENTA PRIVIND NEDISPUTAREA RESTANTELOR PROGRAMATE IN 25-11-2018

detalii...
31-10-2018
CUPA SATELOR

SAMBATA 03-11-2018 INCEPAND CU ORA 10:00 , LA PRUNDU BIRGAULUI

detalii...
16-10-2018
SEDINTA COMISIA DE DISCIPLINA

MARTI 16.10.2018 , ORA 16:00 LA SEDIUL AJF BN

detalii...
16-10-2018
CURS LICENTA "C"

AJF B-N organizeaza Curs pentru obtinerea Licentei "C"

detalii...
20-09-2018
TERMEN INSCRIERE JUNIORI SI COPII

LUNI 24.09.2018, ORA 12:00, CERERILE DE INSCRIERE PE CATEGORII DE VARSTA

detalii...
20-09-2018
SEDINTA COMISIA DE COPII SI JUNIORI

LUNI 24.09.2018 , ORA 15:00 , SEDIUL AJF BN

detalii...
27-08-2018
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 28.AUGUST.2018 / ORA 17:00

detalii...
toate comunicatele

C.S. MINERUL RODNA

Localitatea RODNA

Informatii generale
Teren CENTRAL / RODNA
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. MINERUL RODNA 11 9 2 0 39-14 29p +14
2A.C.S. HENIU LESU1181253-2425p+7
3 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 11 8 0 3 36-28 24p +6
4A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI1162328-1620p+2
5 A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU 11 3 2 6 15-22 11p -4
6A.S. SOMESUL FELDRU 19541131721-2610p-5
7 C.S. SOMESUL REBRISOARA 10 2 0 8 22-33 6p -9
8A.S. SPICUL SALVA12101116-673p-15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Almasan Viorel Bogdan 11-11-1987 A-135
2 Anca Nechita 29-10-1977 A-136
3 Avram Pantelimon 13-05-1990 7443
4 Avram Vasile Nicolae 06-12-1988 A-069
5 Baetu Daniel 06-01-1999 B-484
6 Bodea Valer 07-05-1990 9073
7 Boldis Alexandru Ionel 27-08-1983 4370
8 Boldis Lazar Simion 30-10-1991 B-088
9 Boldis Nutu 18-05-1998 B-522
10 Bontas Alexandru Marius 11-11-2001 B 582
11 Bordeanu Andrei Mihai 11-06-1995 B-367
12 Bosca Emil 15-01-1988 B-567
13 Bruma David Bogdan 27-01-1996 B-566
14 Cailean Viorel Ovidiu 28-07-1994 C-516
15 Candale Marius Marian 15-08-1998 C-500
16 Capra Alex Antonel 20-09-2001 C 549
17 Capra Calin 20-03-1998 C-424
18 Cardan Elmil Sebastian 15-12-2002 C-659
19 Cicioc Ioachim 01-08-1984 C-440
20 Cicsa Octavian 22-06-1995 C-268
21 CIOBANU EDUARD NICOLAE 06-12-1991 C 564
22 Circeie Samuel Claudiu 01-03-2001 C-522
23 Corcode Ciprian Andrei 24-06-1989 C-514
24 Cosneac Ionel Gratian 21-05-1980 4753
25 Cotu Adrian Emil 18-12-1996 C-515
26 Covaci Adrian 17-04-1998 C-423
27 Covaci Iulian Dorin 03-06-1992 9343
28 Covaci Victor Marian 05-02-2002 C-621
29 Cozonac Lazar 14-09-1989 C-550
30 Creiniceanu Adelin Leonard 12-05-2000 C-556
31 Culca Darius Mihai 20-08-2002 C 562
32 Culca Tavut Valentin 01-09-2001 C-645
33 Frunza Darius Claudiu 26-07-2003 F-151
34 Frunza Emanuel Dan 07-04-2005 F-172
35 Gabor Gabriel Daniel 16-07-2000 G-280
36 Gal Constantin Adrian 14-12-2000 G-327
37 GUSA IULIAN 25-11-2002 G 316
38 Hazbei Paul Vladut 09-09-1992 7544
39 Hoza Ionel Vasile 17-09-1989 7933
40 Ianos Ioan 07-05-2002 I-167
41 Ianos Nutu 22-09-1997 I-105
42 Ivan Andrei 26-11-2001 I-166
43 Ivan Dorel 18-11-1989 I-113
44 Kiss Paul 02-03-1993 K-143
45 Lorintiu Ionut 25-07-2000 L-229
46 Luca Ionut 22-05-1996 L-150
47 Luchi Dan Cristian 08-03-2002 L-214
48 Maricutiu Luca 25-09-1985 M-407
49 Moldovan George Petru 06-08-1986 M-584
50 Morosan Tony 13-08-1979 M-651
51 Munteanu Valeriu Silviu 10-02-1976 8132
52 Nacu Florin Filip 03-07-1984 N-124
53 Olar Gherasim Gavrila 08-11-1993 O-104
54 Olariu Petrica Vasile 14-05-1995 O-055
55 PATRASCAN ALEXANDRU 17-03-2002 P-470
56 Patrascan Aurel 07-12-1998 P-380
57 Patrascan Iacob Florin 08-11-2001 P-469
58 Patrascan Ioan 21-07-1973 P-442
59 patrascan viorel 06-05-2005 p-474
60 Pioras Lazar 11-12-1990 P-323
61 Piticari Octavian Florin 29-03-1999 P-508
62 Piticari Paul Simion 22-11-2002 P-472
63 PLOTOGEA PAUL FLORIN 18-08-1999 P-471
64 Pop Nicolae Ionut 01-09-2000 P 462
65 Popartac Titu Cornel 22-07-1982 4726
66 Precup Grigore 01-02-1995 P-267
67 Schuller Mihai 20-12-1987 7304
68 Scundea Alexandru Daniel 13-05-2003 S-573
69 Slavoaca Sabin Florin 24-09-2002 S-536
70 SOMESAN VLAD FLORIN 19-08-2004 S-540
71 Talpos Gabriel Vasile 06-10-1997 T-270
72 TALPOS VASILE MARIUS 06-06-2003 T-286
73 TIRONEAC ALEXANDRU IOAN 23-03-2002 T-288
74 TOROCZKAI DANUT SORIN 13-10-2000 T-279
75 Ureche Aurel 01-04-1991 U 148
76 Ureche Mihail 11-03-1989 U 147
77 VARVARI GABRIEL IONUT 27-09-1999 V-158
78 Viliczki Aurelian Iosif 26-05-1989 4666
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 12
18-11-2018
A.S. SOMESUL FELDRU 1954
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 11
11-11-2018
C.S. MINERUL RODNA
Pauza: 1-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 9
28-10-2018
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 2-2
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 8
21-10-2018
C.S. MINERUL RODNA
Pauza: 2-2
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 7
14-10-2018
C.S. MINERUL RODNA
Pauza: 0-3
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 6
07-10-2018
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 5-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 5
30-09-2018
C.S. MINERUL RODNA
Pauza: 1-3
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 4
23-09-2018
C.S. SOMESUL REBRISOARA
Pauza: 3-0
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 3
15-09-2018
C.S. MINERUL RODNA
Pauza: 2-0
Observatii: SAMBATA 15-09-2018 / ORA 14:00
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 2
09-09-2018
C.S. MINERUL RODNA
Pauza: 1-1
LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD Etapa 1
02-09-2018
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 3-0
JUNIORI U-19 Etapa 9
C.S. SOMESUL REBRISOARA
JUNIORI U-19 Etapa 4
20-10-2018
C.S. MINERUL RODNA
JUNIORI U-19 Etapa 2
06-10-2018
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
JUNIORI U-19 Etapa 1
29-09-2018
C.S. MINERUL RODNA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe