Alege un sezon
Competitii - fotbal
Golgeteri
Fotbal | Futsal

Sezon competitional:

Liga:
 
Golgeteri LIGA a IV a, LIGA a IV a SERIA NORD
1. Boldis Lazar Simion (C.S. MINERUL RODNA)17
2. Boldis Alexandru Ionel (C.S. MINERUL RODNA)11
3. Blaji Catalin Andrei (A.C.S. HENIU LESU)10
4. Jarda Ionut (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)9
5. Stetcu Claudiu Andrei (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)9
6. Padurariu Alin (A.C.S. HENIU LESU)8
7. Rus Gavril (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)7
8. Majer Homei Florin (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)7
9. Grecu Lucian (A.C.S. HENIU LESU)6
10. Savu Traian (A.C.S. HENIU LESU)6
11. Pop Stelian Ioan (C.S. SOMESUL REBRISOARA)5
12. Moloca Catalin Dorin (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)4
13. Varvari Iacob (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)4
14. Balatici Valer (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)4
15. Bichigean Leon Dumitru (C.S. SOMESUL REBRISOARA)4
16. Folfa Raul Adrian Ionel (A.S. SPICUL SALVA)4
17. Somesan Paul Marius (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)3
18. Cosneac Ionel Gratian (C.S. MINERUL RODNA)3
19. Titieni Daniel Toader (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)3
20. Nedelea Manoila Teofil (C.S. SOMESUL REBRISOARA)3
21. Mic Daniel Alexandru (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)3
22. Parascan Marius Stelian (A.S. SPICUL SALVA)3
23. Tompa Marius Viorel (A.S. SPICUL SALVA)2
24. Pop Cornel (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)2
25. Slavoaca Octavian Lenut (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)2
26. Galben Ioan (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)2
27. Dumitru Ezachil Ionut (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)2
28. Akari Sadi Suliman (A.C.S. HENIU LESU)2
29. Capra Calin (C.S. MINERUL RODNA)2
30. Sardea Toader Beniamin (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)2
31. Pop Antonio Sebastian (A.C.S. HENIU LESU)2
32. Hazbei Andrei Razvan (A.C.S. HENIU LESU)2
33. Scridon Simion Florin (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)2
34. Ganea Dragos Vladut (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)2
35. Birlean Ioan Darius (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)2
36. Muresan Georgel Gabriel (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)2
37. Mititel George (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)2
38. Leonte Grigore (A.C.S. HENIU LESU)2
39. Munteanu Valeriu Silviu (C.S. MINERUL RODNA)2
40. Linul Andrei Ionut (C.S. SOMESUL REBRISOARA)2
41. Larionesi Alexandru (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)2
42. Marica Anton Ionut (A.C.S. HENIU LESU)2
43. Singeorzan Artene (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)2
44. Anuta Marian Aurelian (A.S. SPICUL SALVA)1
45. Solcan Lenut (A.C.S. HENIU LESU)1
46. LOGIN SORIN (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)1
47. Niculai Mihai Alex (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)1
48. Cosma Florin Gabriel (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)1
49. Iloaie Lenut (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)1
50. Ilies Danila (A.C.S. HENIU LESU)1
51. Jderiu Cosmin Constantin (A.C.S. HENIU LESU)1
52. Pop Cosmin Marian (A.S. SPICUL SALVA)1
53. Gagea Vasile Iacob (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)1
54. Span Catalin Ioachim (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)1
55. Codreanu Ionut (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)1
56. Lari Ioan (A.S. SPICUL SALVA)1
57. Carcu Leon Radu (C.S. SOMESUL REBRISOARA)1
58. Ani Razvan Horatiu Ciprian (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)1
59. Zabala Marius Adrian (A.S. SPICUL SALVA)1
60. Sidor Vasile (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)1
61. Buda Cristian Vladut (A.S. SPICUL SALVA)1
62. Mititean Ioan (A.S. SPICUL SALVA)1
63. Covaci Ionut Sabin (C.S. SOMESUL REBRISOARA)1
64. Circu Leon Adrian (C.S. SOMESUL REBRISOARA)1
65. Viliczki Aurelian Iosif (C.S. MINERUL RODNA)1
66. Bulta Maxim (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)1
67. Cosma Nicolae (C.S. SOMESUL REBRISOARA)1
68. Hognogiu Olimpiu Andrei (A.S. SPICUL SALVA)1
69. Cotofan Marius (A.C.S. HENIU LESU)1
70. Flore Vasile Catalin (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)1
71. Balan Liviu Catalin (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)1
72. Hujda Ioan (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)1
73. CLIPOTA NICUSOR FLORIN (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)1
74. Seretan Ionut Iftene (A.C.S. HENIU LESU)1
75. Pop Doru Florin (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)1
76. Neamt Constantin (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)1
77. VARVARI GABRIEL IONUT (C.S. MINERUL RODNA)1
78. Recean Traian (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)1
79. Sidor Viorel Doniza (A.C.S. HENIU LESU)1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe