Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Cilean Vasile Cristian (A.C.S. ATLETICO MONOR)

C.S. SOMESUL REBRISOARA - A.C.S. ATLETICO MONOR
JUNIORI U-19, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 17-10-2019

Lacan Paul Dorin (A.S.F.C. REAL TEACA)

A.S.F.C. REAL TEACA - A.C.S. ATLETICO MONOR
Liga IV SUD, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Bindea Darius Ionut (A.S. SAGEATA DUMBRAVITA)

A.S. SAGEATA DUMBRAVITA - A.S. PROGRESUL TAURE
Liga IV SUD, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Pop Florin Daniel (A.S. PROGRESUL TAURE)

A.S. SAGEATA DUMBRAVITA - A.S. PROGRESUL TAURE
Liga IV SUD, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Ianos Mihai Traian (C.S. MINERUL RODNA)

C.S. MINERUL RODNA - C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Liga IV NORD, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Lungu Claudiu (A.S. VOINTA LIVEZILE)

A.S. VOINTA LIVEZILE - C.S. PROGRESUL NASAUD
Liga IV SUD, etapa 7 | Data 2019-10-12

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Rus Stefan (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)

A.S. SOMESUL FELDRU 1954 - A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Liga IV NORD, etapa 7 | Data 2019-10-12

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

CLIPOTA NICUSOR FLORIN (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)

A.S. SOMESUL FELDRU 1954 - A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Liga IV NORD, etapa 7 | Data 2019-10-12

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Todica Alex Mihai (A.S. DINAMO URIU)

A.S. DINAMO URIU - A.S. UNIREA BOZIES
LIGA a V a, etapa 5 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2019

Urs Federico Strugurel (A.S. SPICUL SALVA)

C.S. SILVICULTORUL MAIERU - A.S. SPICUL SALVA
JUNIORI U-19, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2019

Orban Dan Razvan (A.S. SAGEATA DUMBRAVITA)

A.C.S. ATLETICO MONOR - A.S. SAGEATA DUMBRAVITA
Liga IV SUD, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 09-10-2019

Dobos Ionut Marian (A.C.S. ATLETICO MONOR)

A.C.S. ATLETICO MONOR - C.S. MINERUL RODNA
JUNIORI U-19, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 08-10-2019

Covaci Victor Marian (C.S. MINERUL RODNA)

A.C.S. ATLETICO MONOR - C.S. MINERUL RODNA
JUNIORI U-19, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 08-10-2019

IAKO CATALIN (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)

A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI - C.S. SOMESUL REBRISOARA
Liga IV NORD, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 08-10-2019

Cosma Dumitru (C.S. SOMESUL REBRISOARA)

A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI - C.S. SOMESUL REBRISOARA
Liga IV NORD, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 08-10-2019

Chilut Muntean Marius Razvan (A.S. VULTURUL ARCALIA)

A.S. VULTURUL ARCALIA - A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI
LIGA a V a, etapa 4 | Data 2019-09-29

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 04-10-2019

Ani Razvan Horatiu Ciprian (A.S. VOINTA LIVEZILE)

A.S. VOINTA LIVEZILE - A.C.S. VOINTA MARISELU
Liga IV SUD, etapa 5 | Data 2019-09-28

Abatere: Protesteaza verbal sau prin gesturi


Data inregistrarii sanctiunii : 03-10-2019

Feier Florin Ionut (A.C.S. VOINTA MARISELU)

A.S. VOINTA LIVEZILE - A.C.S. VOINTA MARISELU
Liga IV SUD, etapa 5 | Data 2019-09-28

Abatere: da dovada de comportament nesportiv


Data inregistrarii sanctiunii : 03-10-2019

Rus Stefan (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)

A.S. SOMESUL FELDRU 1954 - A.S. SPICUL SALVA
Liga IV NORD, etapa 5 | Data 2019-09-29

Abatere: da dovada de comportament nesportiv


Data inregistrarii sanctiunii : 03-10-2019

Ros Stefan Daniel (C.S. SOMESUL REBRISOARA)

A.S. SOMESUL FELDRU 1954 - C.S. SOMESUL REBRISOARA
JUNIORI U-19, etapa 4 | Data 2019-09-26

Abatere: da dovada de comportament nesportiv


Data inregistrarii sanctiunii : 03-10-2019

Pop Mircea Daniel (C.S. SOMESUL REBRISOARA)

C.S. SOMESUL REBRISOARA - A.S. SPICUL SALVA
Liga IV NORD, etapa 3 | Data 2019-09-15

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-09-2019

Gherman Florin Ionut (A.S. UNIREA URMENIS)

A.S. UNIREA URMENIS - A.S. VENUS NEGRILESTI
LIGA a V a, etapa 2 | Data 2019-09-14

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-09-2019

Trif Lucian (C.S. SILVICULTORUL MAIERU)

C.S. SILVICULTORUL MAIERU - A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Liga IV NORD, etapa 3 | Data 2019-09-14

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 17-09-2019

Hujda Ioan (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)

C.S. SILVICULTORUL MAIERU - A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Liga IV NORD, etapa 3 | Data 2019-09-14

Abatere: da dovada de comportament nesportiv


Data inregistrarii sanctiunii : 17-09-2019

Ivas Cristian (A.S. VOINTA LIVEZILE)

A.S. VOINTA LIVEZILE - A.S. PROGRESUL TAURE
Liga IV SUD, etapa 2 | Data 2019-09-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP