Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Mutu Adrian (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)

A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU - C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Liga IV NORD, etapa 10 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-11-2019

Hehea Cosma (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)

A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI - A.C.S. HENIU LESU
Liga IV NORD, etapa 10 | Data 2019-11-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 05-11-2019

Egyed Gheorghe Florin (A.S. ARCHIUD)

A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI - A.S. ARCHIUD
LIGA a V a, etapa 8 | Data 2019-10-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 30-10-2019

Egyed Walter Ioan (A.S. ARCHIUD)

A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI - A.S. ARCHIUD
LIGA a V a, etapa 8 | Data 2019-10-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 30-10-2019

Bichigean Leonard Catalin Nicolae (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)

A.C.S. HENIU LESU - A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Liga IV NORD, etapa 9 | Data 2019-10-27

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 30-10-2019

Coroi Andrei (A.S. SPICUL SALVA)

A.S. SPICUL SALVA - C.S. MINERUL RODNA
JUNIORI U-19, etapa 8 | Data 2019-10-19

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 28-10-2019

Lacatus Gabriel Sorin (A.S. SPICUL SALVA)

A.S. SPICUL SALVA - C.S. MINERUL RODNA
JUNIORI U-19, etapa 8 | Data 2019-10-19

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 28-10-2019

TALPOS VASILE MARIUS (C.S. MINERUL RODNA)

A.S. SPICUL SALVA - C.S. MINERUL RODNA
JUNIORI U-19, etapa 8 | Data 2019-10-19

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 28-10-2019

Gai Traian Ioan (A.S. VOINTA DIPSA)

A.S. VOINTA DIPSA - A.S. VOINTA MATEI
LIGA a V a, etapa 7 | Data 2019-10-20

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 25-10-2019

Grosan Adrian (fost Tarnita) (A.S. DINAMO URIU)

A.S. DINAMO URIU - A.S. VENUS NEGRILESTI
LIGA a V a, etapa 7 | Data 2019-10-20

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-10-2019

Egyed Gheorghe Florin (A.S. ARCHIUD)

A.S. ARCHIUD - A.S. UNIREA BOZIES
LIGA a V a, etapa 7 | Data 2019-10-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 24-10-2019

Turca Vladut Marian (A.C.S. ATLETICO MONOR)

A.S. SOMESUL FELDRU 1954 - A.C.S. ATLETICO MONOR
JUNIORI U-19, etapa 8 | Data 2019-10-20

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 24-10-2019

Gabor Pop Valentin (A.C.S. ATLETICO MONOR)

A.S. SOMESUL FELDRU 1954 - A.C.S. ATLETICO MONOR
JUNIORI U-19, etapa 8 | Data 2019-10-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 24-10-2019

Balatici Valer (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)

A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU - A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Liga IV NORD, etapa 8 | Data 2019-10-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 24-10-2019

TELCEAN PETRU LUCIAN (A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU)

A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU - A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Liga IV NORD, etapa 8 | Data 2019-10-20

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 24-10-2019

Somesan Paul Marius (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)

A.S. SOMESUL FELDRU 1954 - A.C.S. HENIU LESU
Liga IV NORD, etapa 8 | Data 2019-10-20

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-10-2019

Rus Marcel Vladut (A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI)

A.S. SOMESUL RETEAG - A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI
LIGA a V a, etapa 7 | Data 2019-10-20

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 23-10-2019

Cilean Vasile Cristian (A.C.S. ATLETICO MONOR)

C.S. SOMESUL REBRISOARA - A.C.S. ATLETICO MONOR
JUNIORI U-19, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 17-10-2019

Chilut Muntean Marius Razvan (A.S. VULTURUL ARCALIA)

A.S. VULTURUL ARCALIA - A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI
LIGA a V a, etapa 4 | Data 2019-09-29

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase

Rezolutie: 8 ( opt ) jocuri + penalitate 400 ( patru sute lei )


Etape de suspendare: 8
Suspendat din: 29-09-2019
Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019
Sanctiune pecuniara: 400Neplatit !

Dobos Ionut Marian (A.C.S. ATLETICO MONOR)

A.C.S. ATLETICO MONOR - C.S. MINERUL RODNA
JUNIORI U-19, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: 3 ( trei ) jocuri si penalitate 150 lei


Etape de suspendare: 3
Suspendat din: 06-10-2019
Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019
Sanctiune pecuniara: 150Neplatit !

IAKO CATALIN (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)

A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI - C.S. SOMESUL REBRISOARA
Liga IV NORD, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: are un comportament violent

Rezolutie: 2 (doua ) jocuri + 100 lei penalitate


Etape de suspendare: 2
Suspendat din: 06-10-2019
Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019
Sanctiune pecuniara: 100Neplatit !

Lacan Paul Dorin (A.S.F.C. REAL TEACA)

A.S.F.C. REAL TEACA - A.C.S. ATLETICO MONOR
Liga IV SUD, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Bindea Darius Ionut (A.S. SAGEATA DUMBRAVITA)

A.S. SAGEATA DUMBRAVITA - A.S. PROGRESUL TAURE
Liga IV SUD, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Pop Florin Daniel (A.S. PROGRESUL TAURE)

A.S. SAGEATA DUMBRAVITA - A.S. PROGRESUL TAURE
Liga IV SUD, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Ianos Mihai Traian (C.S. MINERUL RODNA)

C.S. MINERUL RODNA - C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Liga IV NORD, etapa 7 | Data 2019-10-13

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Lungu Claudiu (A.S. VOINTA LIVEZILE)

A.S. VOINTA LIVEZILE - C.S. PROGRESUL NASAUD
Liga IV SUD, etapa 7 | Data 2019-10-12

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Rus Stefan (A.S. SOMESUL FELDRU 1954)

A.S. SOMESUL FELDRU 1954 - A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Liga IV NORD, etapa 7 | Data 2019-10-12

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

CLIPOTA NICUSOR FLORIN (A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI)

A.S. SOMESUL FELDRU 1954 - A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Liga IV NORD, etapa 7 | Data 2019-10-12

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 15-10-2019

Todica Alex Mihai (A.S. DINAMO URIU)

A.S. DINAMO URIU - A.S. UNIREA BOZIES
LIGA a V a, etapa 5 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2019

Urs Federico Strugurel (A.S. SPICUL SALVA)

C.S. SILVICULTORUL MAIERU - A.S. SPICUL SALVA
JUNIORI U-19, etapa 6 | Data 2019-10-06

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 10-10-2019

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP