Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 15
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 14
Teren: Sintetic / Stauceni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Sintetic / Stauceni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 5
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 13
Teren: Baza Sportiva Baiceni / Baiceni, comuna Curtesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportiva Baiceni / Baiceni, comuna Curtesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a GIVOVA, Liga a V-a GIVOVA Seria Sud, etapa 9
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 10
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sulita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:30
Juniori, U15 judetean, etapa 5
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 9
Teren: Sintetic / Stauceni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic / Stauceni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:30
Liga a V-a GIVOVA, Liga a V-a GIVOVA Seria Sud, etapa 6
Teren: Comunal / Gorbanesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Comunal / Gorbanesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 8
Teren: Comunal / Trusesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Trusesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 7
Teren: Baza Sportiva Baiceni / Baiceni, comuna Curtesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportiva Baiceni / Baiceni, comuna Curtesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 6
Teren: Baza Sportiva Baiceni / Baiceni, comuna Curtesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportiva Baiceni / Baiceni, comuna Curtesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Juniori, U15 judetean, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Baiceni / Baiceni, comuna Curtesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportiva Baiceni / Baiceni, comuna Curtesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori, U15 judetean, etapa 1
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 5
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:45
Liga a V-a GIVOVA, Liga a V-a GIVOVA Seria Sud, etapa 2
Teren: Comunal / Gorbanesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:45
Teren: Comunal / Gorbanesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 4
Teren: Comunal / Trusesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Trusesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 3
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 27 August 2023, 11:15
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 2
Teren: Sintetic / Stauceni
Duminica, 27 August 2023, 11:15
Teren: Sintetic / Stauceni
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 1
Teren: Comunal / Sulita
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sulita