Meciuri arbitrate
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:00
Cupa Romaniei Timisoreana, etapa 7
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:00
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 18
Teren: 1 Mai / Dorohoi
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Teren: 1 Mai / Dorohoi
Miercuri, 25 Mai 2016, 18:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 27
Teren: Comunal / Ungureni
Miercuri, 25 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / Ungureni
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 26
Teren: Comunal / Blandesti
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Blandesti
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 16
Teren: Comunal / Mileanca
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Mileanca
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:30
Cupa Romaniei Timisoreana, etapa 5
Teren: Comunal / Sat Iezer - com. Hiliseu Horia
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:30
Teren: Comunal / Sat Iezer - com. Hiliseu Horia
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 24
Teren: Comunal / Dumbravita
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Dumbravita
Marti, 3 Mai 2016, 18:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 23
Teren: Comunal / Ungureni
Marti, 3 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / Ungureni
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 22
Teren: Comunal / Rachiti
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Rachiti
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 13
Teren: Comunal / Hlipiceni
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Hlipiceni
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 20
Teren: Comunal / Ipotesti (Mihai Eminescu)
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Ipotesti (Mihai Eminescu)
Duminica, 10 Aprilie 2016, 15:00
Juniori, Juniori D, etapa 11
Teren: Comunal / Ipotesti (Mihai Eminescu)
Duminica, 10 Aprilie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Ipotesti (Mihai Eminescu)
Duminica, 10 Aprilie 2016, 13:30
Juniori, Juniori A1, etapa 9
Teren: Comunal / Ipotesti (Mihai Eminescu)
Duminica, 10 Aprilie 2016, 13:30
Teren: Comunal / Ipotesti (Mihai Eminescu)
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
LIGA a V-a GIVOVA, NORD, etapa 11
Teren: Padureni / Padureni
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Padureni / Padureni
Duminica, 27 Martie 2016, 13:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 18
Teren: Siretul / Bucecea
Duminica, 27 Martie 2016, 13:00
Teren: Siretul / Bucecea
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 17
Teren: Comunal / Vlasinesti
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Vlasinesti
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 16
Teren: Comunal / Albesti
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Albesti
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Cupa Romaniei Timisoreana, etapa 4
Teren: 1 Mai / Dorohoi
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Teren: 1 Mai / Dorohoi
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 15
Teren: Comunal / Trusesti
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Trusesti
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:30
Juniori, Juniori B1, etapa 9
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:30
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 14
Teren: Comunal / Blandesti
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Blandesti
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 13
Teren: Comunal / Albesti
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Albesti
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 12
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Duminica, 25 Octombrie 2015, 13:00
Juniori, Juniori B1, etapa 6
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Duminica, 25 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 11
Teren: Comunal / Sat Iezer - com. Hiliseu Horia
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Sat Iezer - com. Hiliseu Horia
Teren Iezer
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Juniori, Juniori B1, etapa 5
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Miercuri, 14 Octombrie 2015, 16:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 10
Teren: Siretul / Bucecea
Miercuri, 14 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Siretul / Bucecea
Sambata, 10 Octombrie 2015, 16:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 9
Teren: Comunal / Ungureni
Sambata, 10 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Comunal / Ungureni
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 8
Teren: Comunal / Rachiti
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Rachiti
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 7
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Maria Diana Bursuc / Flamanzi
Sambata, 26 Septembrie 2015, 13:00
Juniori, Juniori B1, etapa 2
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Sambata, 26 Septembrie 2015, 13:00
Teren: Orasenesc / Flamanzi
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 6
Teren: Orasenesc / Darabani
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Orasenesc / Darabani
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:30
Juniori, Juniori C, etapa 1
Teren: Unirea Tricolor / Botosani
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:30
Teren: Unirea Tricolor / Botosani
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 3
Teren: Comunal / Frumusica
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Frumusica
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
LIGA a V-a GIVOVA, SUD, etapa 2
Teren: Comunal / Hlipiceni
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Hlipiceni
Duminica, 30 August 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 3
Teren: Comunal / Tudora
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Teren: Comunal / Tudora
Duminica, 23 August 2015, 11:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 2
Teren: Comunal / Trusesti
Duminica, 23 August 2015, 11:00
Teren: Comunal / Trusesti
Duminica, 16 August 2015, 17:00
LIGA a IV-a GIVOVA, etapa 1
Teren: Comunal / Blandesti
Duminica, 16 August 2015, 17:00
Teren: Comunal / Blandesti