Meciuri arbitrate
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.III Play-Out, etapa 9
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.III Play-Off, etapa 8
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 10 Iunie 2017, 18:30
Liga a-V-a S.III Play-Out, etapa 7
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 10 Iunie 2017, 18:30
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.III Play-Out, etapa 6
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.III Play-Off, etapa 5
Teren: Comunal / Jirlau
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Jirlau
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.II Play-Out, etapa 5
Teren: Comagrim / Dudesti
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Comagrim / Dudesti
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.III Play-Out, etapa 3
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Out, etapa 2
Teren: Comunal / Romanu
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Romanu
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
Liga a-V-a S.III Play-Out, etapa 2
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.II Play-Out, etapa 2
Teren: Spicul / Zavoaia
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Spicul / Zavoaia
Duminica, 23 Aprilie 2017, 16:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 22
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 23 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 18
Teren: Comunal / Unirea
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Unirea
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 18
Teren: Tractorul / Viziru
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Tractorul / Viziru
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Comunal / Racovita
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Racovita
Sambata, 1 Aprilie 2017, 16:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 17
Teren: Comunal / Tufesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Tufesti
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Comunal / Salcia Tudor
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Comunal / Salcia Tudor
Vineri, 4 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 15
Teren: Comunal / Racovita
Vineri, 4 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Racovita
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 10
Teren: Comunal / Ciresu
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Ciresu
Duminica, 30 Octombrie 2016, 15:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 10
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 30 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 9
Teren: Siretul / Vadeni
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Siretul / Vadeni
Sambata, 22 Octombrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 9
Teren: Viitorul / Galbenu
Sambata, 22 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Viitorul / Galbenu
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 7
Teren: Dacia / Bertesti
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Dacia / Bertesti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 7
Teren: Comunal / Racovita
Sambata, 8 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Racovita
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 8
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 6
Teren: Comunal / Ulmu
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 1
Teren: Tricolorul / Lanurile
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Tricolorul / Lanurile
Duminica, 21 August 2016, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Duminica, 21 August 2016, 11:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca