Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Zarnescu Alexandru Ionut (ACS Viitorul Sutesti)

ACS Viitorul Sutesti - A.C.S Victoria Traian
Play-Off, etapa 5 | Data 2022-05-25

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-05-2022

Cotiga Alexandru (ACS Viitorul Sutesti)

ACS Viitorul Sutesti - A.C.S Victoria Traian
Play-Off, etapa 5 | Data 2022-05-25

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 26-05-2022

Dobrin Costin Lucian (A.C.S Victoria Traian)

ACS Viitorul Sutesti - A.C.S Victoria Traian
Play-Off, etapa 5 | Data 2022-05-25

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 26-05-2022

Mogos Valentin Cosmin (A.C.S Victoria Traian)

ACS Viitorul Sutesti - A.C.S Victoria Traian
Play-Off, etapa 5 | Data 2022-05-25

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 26-05-2022

Toma George Bogdan (ACS Daous Dava 2018 Braila)

ACS Comunal Cazasu - ACS Daous Dava 2018 Braila
Play-Out, etapa 4 | Data 2022-05-25

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 26-05-2022

Nazaru Aurel (A.C.S. Vointa Visani)

A.C.S. Vointa Visani - A.C.S Victoria Traian
Play-Off, etapa 4 | Data 2022-05-21

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-05-2022

Nedelcu Alexandru (CS Dinamic Unirea)

AFC Urleasca - CS Dinamic Unirea
Liga a-V-a S.I, etapa 26 | Data 2022-05-21

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 23-05-2022

Sandu George Cristian (AS Vointa Baraganu)

C.S Avantul Mircea Voda - AS Vointa Baraganu
Liga a -V-a S.II, etapa 20 | Data 2022-05-22

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 23-05-2022

Gheonea Marius (FC Vointa Surdila Gaiseanca)

FC Vointa Surdila Gaiseanca - AS Vointa Baraganu
Liga a -V-a S.II, etapa 19 | Data 2022-05-14

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 16-05-2022

Leoca Petrisor (CS Victoria Traian II)

CS Victoria Traian II - CS Dinamic Unirea
Liga a-V-a S.I, etapa 24 | Data 2022-05-07

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 09-05-2022

Stoian Florin Alexandru (ACS Daous Dava 2018 Braila)

ACS Daous Dava 2018 Braila - ACS Comunal Cazasu
Juniori A1, etapa 12 | Data 2022-05-06

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 09-05-2022

Rancea Sebastian Gabriel (A.C.S Victoria Traian)

ACS Blue Stars Braila - A.C.S Victoria Traian
Juniori A1, etapa 13 | Data 2022-05-08

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 09-05-2022

Boitas Costel (AS Galactic Muchea)

ACS Vointa Plopu - AS Galactic Muchea
Liga a-V-a S.I, etapa 23 | Data 2022-05-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-05-2022

Moisoiu Georgian Ionut (ACS Bordei Verde)

AS Tractorul Viziru - ACS Bordei Verde
Liga a -V-a S.II, etapa 17 | Data 2022-04-30

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 02-05-2022

Bitca Sandu Ionel (AS Ulmu)

AS Comagrim Dudesti - AS Ulmu
Liga a -V-a S.II, etapa 17 | Data 2022-04-30

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-05-2022

Bogos Iulian (A.C.S. Vointa Visani)

ACS Comunal Cazasu - A.C.S. Vointa Visani
Liga a-IV-a, etapa 23 | Data 2022-04-27

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 28-04-2022

Dumitrescu Andrei Flavius (ACS Romgal Romanu)

ACS Romgal Romanu - ACS Gloria Movila Miresii
Liga a-V-a S.I, etapa 22 | Data 2022-04-23

Abatere: comite un fault grosolan


Data inregistrarii sanctiunii : 27-04-2022

Toader Nicusor - Cosmin (FC Dinamo Maxineni)

CS Dinamic Unirea - FC Dinamo Maxineni
Liga a-V-a S.I, etapa 22 | Data 2022-04-23

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 27-04-2022

Giugiuc Marcel (CS Victoria Traian II)

ACS Dunarea Tichilesti - CS Victoria Traian II
Liga a-V-a S.I, etapa 21 | Data 2022-04-17

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 18-04-2022

Ilie Florin Valentin (FC. Tufesti)

FC. Tufesti - AS Spicul Ramnicelu
Liga a-V-a S.I, etapa 21 | Data 2022-04-17

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 18-04-2022

Colgiu Nicolae (FC Dinamo Maxineni)

FC Dinamo Maxineni - ACS Romgal Romanu
Liga a-V-a S.I, etapa 21 | Data 2022-04-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-04-2022

Dobre Ionut - Gabriel (FC Vointa Surdila Gaiseanca)

AFC Viitorul Galbenu - FC Vointa Surdila Gaiseanca
Liga a -V-a S.II, etapa 16 | Data 2022-04-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-04-2022

Isim Marian Catalin (AS Ulmu)

AS Ulmu - AS Vointa Faurei Sat
Liga a -V-a S.II, etapa 16 | Data 2022-04-16

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 18-04-2022

Leoca Petrisor (CS Victoria Traian II)

CS Victoria Traian II - C.S Dunarea Gropeni
Liga a-V-a S.I, etapa 20 | Data 2022-04-09

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-04-2022

Stefan Nicolae Emil Oswalldo (AS Victoria Dedulesti)

AS Victoria Dedulesti - AFC Viitorul Galbenu
Liga a -V-a S.II, etapa 15 | Data 2022-04-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-04-2022

Ion Vasilica Andrei (AS Vointa Faurei Sat)

AS Vointa Faurei Sat - AS Comagrim Dudesti
Liga a -V-a S.II, etapa 15 | Data 2022-04-10

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 11-04-2022

Vioreanu Ionel (ACS Daous Dava 2018 Braila)

ACS Daous Dava 2018 Braila - A.C.S Victoria Traian
Liga a-IV-a, etapa 22 | Data 2022-04-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 04-04-2022

Tobosaru Ionut (AS Spicul Ramnicelu)

ACS Romgal Romanu - AS Spicul Ramnicelu
Liga a-V-a S.I, etapa 19 | Data 2022-04-03

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 04-04-2022

Cristea Vasile (AS Tractorul Viziru)

AS Comagrim Dudesti - AS Tractorul Viziru
Liga a -V-a S.II, etapa 14 | Data 2022-04-02

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 04-04-2022

Lesu Giorgian (AS Vointa Baraganu)

AS Vointa Baraganu - AS Vointa Faurei Sat
Liga a -V-a S.II, etapa 14 | Data 2022-04-02

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 04-04-2022

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP