Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 9 Iunie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 25
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 9 Iunie 2013, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 1 Iunie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 1 Iunie 2013, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 25 Mai 2013, 09:45
Juniori F, etapa 12
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 25 Mai 2013, 09:45
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 25 Mai 2013, 10:30
Juniori F, etapa 12
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 25 Mai 2013, 10:30
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 25 Mai 2013, 09:00
Juniori F, etapa 12
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 25 Mai 2013, 09:00
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Miercuri, 22 Mai 2013, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 22 Mai 2013, 18:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 19 Mai 2013, 14:00
Liga a V-a, Fagaras Vest, etapa 22
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 19 Mai 2013, 14:00
Teren: Avantul / Mandra
Sambata, 18 Mai 2013, 10:30
Juniori F, etapa 1
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 18 Mai 2013, 10:30
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 18 Mai 2013, 09:00
Juniori F, etapa 11
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 18 Mai 2013, 09:00
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 18 Mai 2013, 09:45
Juniori F, etapa 11
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Sambata, 18 Mai 2013, 09:45
Teren: Parc Tractoru / Braşov
Miercuri, 15 Mai 2013, 18:00
Cupa Romaniei, Liga IV-a, etapa 3
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 15 Mai 2013, 18:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 12 Mai 2013, 11:00
Liga a V-a, Fagaras Est, etapa 21
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 12 Mai 2013, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Joi, 2 Mai 2013, 13:30
Juniori C, etapa 21
Teren: Metrom / Braşov
Joi, 2 Mai 2013, 13:30
Teren: Metrom / Braşov
Joi, 2 Mai 2013, 15:00
Juniori D, etapa 21
Teren: Metrom / Braşov
Joi, 2 Mai 2013, 15:00
Teren: Metrom / Braşov
Marti, 30 Aprilie 2013, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 24
Teren: C.S. Inter / Cristian
Marti, 30 Aprilie 2013, 16:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 28 Aprilie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 19
Teren: Torpedo / Zărneşti
Duminica, 28 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Sambata, 27 Aprilie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 27 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Duminica, 21 Aprilie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 18
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 21 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Sambata, 13 Aprilie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 13 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 7 Aprilie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 16
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 7 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 6 Aprilie 2013, 13:30
Juniori C, etapa 14
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 6 Aprilie 2013, 13:30
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 6 Aprilie 2013, 15:00
Juniori D, etapa 14
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 6 Aprilie 2013, 15:00
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 24 Martie 2013, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 14
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 24 Martie 2013, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 23 Martie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 23 Martie 2013, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 16 Martie 2013, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 16 Martie 2013, 09:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 1 Decembrie 2012, 11:00
Cupa Gheorghe Hagi, etapa 9
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 1 Decembrie 2012, 11:00
Teren: Forex / Braşov
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 10:30
Juniori E, Seria II, etapa 14
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 10:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 09:30
Juniori E, Seria I, etapa 14
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 09:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 24 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 24 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 18 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 12
Teren: Viitorul / Ghimbav
Duminica, 18 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Miercuri, 14 Noiembrie 2012, 13:30
Cupa Romaniei, Liga IV-a, etapa 1
Teren: Viitorul / Ghimbav
Miercuri, 14 Noiembrie 2012, 13:30
Teren: Viitorul / Ghimbav
Duminica, 4 Noiembrie 2012, 11:00
Juniori E, Seria II, etapa 9
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 4 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 4 Noiembrie 2012, 12:30
Juniori E, Seria I, etapa 9
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 4 Noiembrie 2012, 12:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 3 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 3 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 28 Octombrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 9
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 28 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 27 Octombrie 2012, 13:30
Juniori C, etapa 7
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 27 Octombrie 2012, 13:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 27 Octombrie 2012, 15:00
Juniori D, etapa 7
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 27 Octombrie 2012, 15:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 21 Octombrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 8
Teren: Torpedo / Zărneşti
Duminica, 21 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Sambata, 20 Octombrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 20 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Duminica, 14 Octombrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 7
Teren: Torpedo / Zărneşti
Duminica, 14 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Sambata, 6 Octombrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 6 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 30 Septembrie 2012, 13:00
Liga a V-a, Fagaras Vest, etapa 5
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 30 Septembrie 2012, 13:00
Teren: Sageata / Dragus
Sambata, 29 Septembrie 2012, 9:30
Juniori C, etapa 3
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 29 Septembrie 2012, 9:30
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 29 Septembrie 2012, 11:00
Juniori D, etapa 3
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 29 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 19 Septembrie 2012, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Braşovia / Braşov
Miercuri, 19 Septembrie 2012, 17:00
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 16 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Fagaras Est, etapa 3
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 16 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Miercuri, 12 Septembrie 2012, 16:30
Cupa Romaniei - zona Fagaras, etapa 1
Teren: Olimpia / Sercaita
Miercuri, 12 Septembrie 2012, 16:30
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 9 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 2
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 9 Septembrie 2012, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 8 Septembrie 2012, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 8 Septembrie 2012, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 1 Septembrie 2012, 17:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 1
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 1 Septembrie 2012, 17:00
Teren: Măgura / Codlea