Meciuri arbitrate
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Sambata, 7 Martie 2020, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 7 Martie 2020, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Marti, 19 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Marti, 19 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 11
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Vineri, 8 Noiembrie 2019, 14:00
U19 (2001-2002), etapa 10
Teren: Măgura / Codlea
Vineri, 8 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a-V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 10
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Transilvania / Felmer
Vineri, 25 Octombrie 2019, 16:00
U19 (2001-2002), etapa 8
Teren: Celuloza / Zărneşti
Vineri, 25 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 19 Octombrie 2019, 14:00
U17 (2003-2004), etapa 7
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 19 Octombrie 2019, 14:00
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 16:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Infratirea / Harman
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 5
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Miercuri, 2 Octombrie 2019, 16:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Cetatea / Rupea
Miercuri, 2 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 4
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 4
Teren: Viitorul / Copacel
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Viitorul / Copacel
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a, Brasov, etapa 2
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 14 Septembrie 2019, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 14 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Metrom / Braşov
Vineri, 6 Septembrie 2019, 17:00
U19 (2001-2002), etapa 1
Teren: Măgura / Codlea
Vineri, 6 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 31 August 2019, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 31 August 2019, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 25 August 2019, 11:00
Cupa României, Zona Brașov, etapa 1
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 25 August 2019, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 24 August 2019, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 24 August 2019, 11:00
Teren: Olimpic / Voila