Golgeteri
Fotbal | Futsal

Sezon competitional:

Liga:
 
Golgeteri Liga a IV-A, Seniori
1. Dascalu Adrian - Vasile (A.S.C.Olimpic Zărneşti)23
2. Coman Ion Cornel (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)16
3. Cojocaru Savin Remus (C.S. Inter Cristian)14
4. Puscasu Cristian Mihai (A.C.S.M. Codlea)11
5. Ganea Dorel (A.S. Cetatea Homorod)11
6. Feraru Mihai - Bogdan (C.S. Inter Cristian)10
7. Tudorie Vasile Alexandru (A.S. F.C. Precizia Săcele)10
8. Sisca Alexandru Marian (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)9
9. Firat Cenk (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)9
10. Lita Bogdan Vasile (A.C.S. Prejmer)7
11. Colarez Ciprian Daniel (C.S. Chimia Orasul Victoria)7
12. Stoian Adrian George (C.S. Inter Cristian)7
13. Ichimescu Claudiu Marius (A.C.S. Prejmer)7
14. Ciorchina Alexandru (A.C.S.M. Codlea)7
15. Badea Mihai Bogdan (A.S. Aripile Braşov)7
16. Pencea Georgian (A.S.C.Ciucas Tarlungeni)6
17. David Alexandru (C.S. Chimia Orasul Victoria)6
18. Neculai Albert Ciprian (A.S.C.Ciucas Tarlungeni)6
19. Linguraru Radu George (A.S. F.C. Precizia Săcele)6
20. Toma Iulian Gabriel (A.S. Cetatea Homorod)6
21. Gordas Bogdan - Mihai (A.S. Aripile Braşov)5
22. Scutariu Cristian Lucian (A.S. Aripile Braşov)5
23. Haidau Alexandru Catalin (A.S. F.C. Precizia Săcele)5
24. Bleambu Nicolae Dragos (A.S. F.C. Precizia Săcele)5
25. Ivan Silviu (A.S.Prietenii Rupea)5
26. Coltea Catalin (A.S.C.Olimpic Zărneşti)5
27. Paduraru Alexandru (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)5
28. Miclis Stefan (A.S.C.Olimpic Zărneşti)5
29. Ticu Mirel (A.S. Cetatea Homorod)5
30. Nicodim Marius (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)4
31. Ruset Radu - Petrica (A.C.S.M. Codlea)4
32. Centiu Laurentiu Constantin (C.S. Inter Cristian)4
33. Onciu Valentin (C.S. Chimia Orasul Victoria)4
34. Mielusoiu Madalin - Marian (A.S.C.Olimpic Zărneşti)4
35. Veconi Ciprian (A.S. Olimpic Voila)4
36. Pasare Robert Ciprian (A.S. F.C. Precizia Săcele)4
37. Badaloi Danut Alin (C.S. Chimia Orasul Victoria)4
38. Balan Adrian Gabriel (A.S.C.Ciucas Tarlungeni)3
39. Maican Florin (A.S. Olimpic Voila)3
40. Neagu Razvan Stefan (A.S.C.Ciucas Tarlungeni)3
41. Pop Stelian Marius (A.C.S. Prejmer)3
42. Taras Dragos Ionut (A.C.S. Prejmer)3
43. Toderascu Daniel Vasile (A.C.S. Prejmer)3
44. Simon Tudor - Razvan (A.S.C.Olimpic Zărneşti)3
45. Ghimpu Bogdan (A.C.S. Prejmer)3
46. Sirghie Marius (A.S. Aripile Braşov)3
47. Cristian Florin Gheorghe (C.S. Chimia Orasul Victoria)3
48. Achitei Gabriel Alexandru (A.S. Aripile Braşov)3
49. Nazare Marius Catalin (C.S. Inter Cristian)3
50. Bardita Daniel Florin (C.S. Inter Cristian)3
51. Munteanu George - Antonel (A.S. F.C. Precizia Săcele)3
52. Dragomir Catalin Marian (A.S. F.C. Precizia Săcele)3
53. Rusu Claudiu (A.S.Prietenii Rupea)3
54. Rogojinaru Laurentiu (A.S.C.Olimpic Zărneşti)3
55. Berloiu Vlad (A.S.C.Olimpic Zărneşti)3
56. Mitroi Valeriu Razvan (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)3
57. Marcu Ciprian Florin (A.S.C.Olimpic Zărneşti)3
58. Teleanu Ioan Marius (A.S. Cetatea Homorod)2
59. Teodorescu Bogdan Mihai (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)2
60. Rotariu Eduard (A.S.C.Olimpic Zărneşti)2
61. Podlesnii Alexandru (A.S.C.Ciucas Tarlungeni)2
62. Leanca David Adorian (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)2
63. Radu Stefan Iulian (A.C.S.M. Codlea)2
64. Geogeanu Aurelian (A.S. Aripile Braşov)2
65. Andronic Daniel (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)2
66. Dima Andrei - Ionut (A.C.S. Prejmer)2
67. Lupu Daniel Leonard (A.C.S. Prejmer)2
68. Lengyel Robert Gabriel (A.S. Aripile Braşov)2
69. Borcescu Andrei (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)2
70. Bica Dorel Mihai (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)2
71. Mirceoiu Vlad Gabriel (A.C.S.M. Codlea)2
72. Szekely Csongor Sandor (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)2
73. Ichimescu Alexandru Gabriel (A.C.S. Prejmer)2
74. Fekete Robert (A.S. F.C. Precizia Săcele)2
75. Constantin Octavian (A.S.Prietenii Rupea)2
76. Oprea Vasile Alexandru (A.C.S.M. Codlea)2
77. Bilivolschi Andrei (A.S. F.C. Precizia Săcele)2
78. Amarie Andrei (A.S.C.Olimpic Zărneşti)2
79. Cirstea George Cosmin (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)2
80. Saragea George Adrian (A.S.C.Olimpic Zărneşti)2
81. Iovita Vladut (A.C.S. Prejmer)2
82. Lefter Alexandru - Sebastian (A.S.C.Ciucas Tarlungeni)1
83. Bucur Gheorghe (A.S.Prietenii Rupea)1
84. Bosancu Denis (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
85. Toma Gabriel Cristian (A.S. Cetatea Homorod)1
86. Ghita Flavius (A.S. Aripile Braşov)1
87. Celmare Catalin - Petrica (C.S. Inter Cristian)1
88. Simion Sebastian Dimitrie (C.S. Chimia Orasul Victoria)1
89. Somandru Constantin (A.S.C.Olimpic Zărneşti)1
90. Jica Alexandru (A.S.C.Ciucas Tarlungeni)1
91. Ivan Cosmin Marian (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)1
92. Lancea Iulian Constantin (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
93. Vasilache Vlad Daniel (A.C.S.M. Codlea)1
94. Komaromi Arnold (A.S.C.Ciucas Tarlungeni)1
95. Popa Florin (A.S.Prietenii Rupea)1
96. Capverde Dragos Costel (A.C.S.M. Codlea)1
97. Barabas Valentin Ionut (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
98. Neagoe Alexandru Gabriel (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
99. Ignat Eric (A.S.C.Ciucas Tarlungeni)1
100. Kerekes Zsolt Marian (A.S. Cetatea Homorod)1
101. Grigoras Sorin Marian (A.S. Aripile Braşov)1
102. Delcea David Florin (A.C.S.M. Codlea)1
103. Frank Claudiu Vasile (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
104. Bulai Octavian (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
105. Staicu Cosmin Gabriel (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
106. Ruset Raul Iancu (A.S.C.Olimpic Zărneşti)1
107. Tita Claudiu - Razvan (A.C.S.M. Codlea)1
108. Galborcea Laurentiu (A.S. F.C. Precizia Săcele)1
109. Gabor Gheorghe Iulian (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
110. Cioran George (A.S. F.C. Precizia Săcele)1
111. Serban Victor Irinel (A.S. Olimpic Voila)1
112. Sala Robert (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
113. Vajda Mihai Florin (A.S. Aripile Braşov)1
114. Manole Marius Alexandru (C.S. Inter Cristian)1
115. Revesz Iosif (A.S. Cetatea Homorod)1
116. Szoke Alexandru (A.S. Cetatea Homorod)1
117. Horjea Marius (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
118. Tutu Vasile (A.S. F.C. Precizia Săcele)1
119. Bejenaru Mihai Eugen (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)1
120. Matei Robert (A.S.Prietenii Rupea)1
121. Albu Constantin (A.S.C.Olimpic Zărneşti)1
122. Barbatei Claudiu Vasile (A.S.Prietenii Rupea)1
123. Stroie Calin (A.S. Aripile Braşov)1
124. Toderita Ion (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)1
125. Stolz Klaus Marian (C.S. Inter Cristian)1
126. Sava Andrei Robert (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)1
127. Barbuta Adrian - Robert (A.S. F.C. Precizia Săcele)1
128. Gruea Alexandru Petrisor (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
129. Apostol Nicolae Augustin (A.C.S. Prejmer)1
130. Radu Sebastian (A.C.S. Coltea 1920 Brasov)1
131. Stanislav Ionut - Romeo (A.S.C.Olimpic Zărneşti)1
132. Jondrea Mihai (A.S. Cetatea Homorod)1
133. Roiu Daniel Claudiu (A.C.S.M. Codlea)1
134. Hali Ioan Damian (A.S.Prietenii Rupea)1
135. Bucsoiu George Gabriel (A.S.C.Olimpic Zărneşti)1
136. Vaida Constantin Daniel (A.S.Prietenii Rupea)1
137. Negru Alexandru Ioan (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
138. Enuta Cosmin Vasile (A.C.S. Prejmer)1
139. Oara Sergiu (A.S. Cetatea Homorod)1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe