Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-AC2 - Liga a-V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori C
C5 - Juniori DC6 - Juniori E
C7 - Campionat Unitati MilitareC8 - INTERLIGA
C9 - Cupa Satelor
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
Total
1Toma Georgian13124100200041
2Velea Eusebiu Mihail1211293200039
3Sandu Alexandru1316610000036
4Darjan Liviu1010371100032
5Padure Dan Ilie44267600029
6Bortan Daniel Lucian Mihai512342100027
7Cocan Adrian Ionut713122200027
8Greavu Alin128241000027
9Butcaru Felix813120000024
10Breazu Stefan000106700023
11Catarig Claudio Ciprian33054400019
12Ciorbea Robert510130000019
13Lucaci Sergiu50074300019
14Pădurariu Rareş Andrei47240100018
15Boncz Gabriel - Andrei214100000017
16Cantemir Constantin112400000017
17Ciucanu Octavian68010000015
18Grosu Rares63150000015
19Scortia Ioan25142100015
20Tineghe Matei00083300014
21Mormeci Dumitru Robert75100000013
22Paraschiv Alexandru47020000013
23Pista Bogdan Iulian10023600012
24Cupu Raul George32002400011
25Mitarca Mihai George53020100011
26Cozma Bogdan Ionut00043300010
27Hârlab Mihai Adrian100000000010
28Bica Dorel0900000009
29Bosoi Alexandra Ioana0000350008
30Epure Alexandru4400000008
31Ionescu Andra Maria0000340007
32Patrascu Bogdan Alexandru1001230007
33Roman Adrian Stefan0001330007
34Bajenescu Dragos0000240006
35Bugan Sebastian0002220006
36Tunsoiu Marian0003120006
37Farcas Petru Marian0003110005
38Horhocea Mihai0001130005
39Munteanu Alexandru Marian4001000005
40Oltean Daiana Madalina1002110005
41Baciu Bogdan Mihai0001120004
42Butnariu Stefan0002110004
43Ciorbea Cristian Marian2000020004
44Enciu Liviu1210000004
45Moga Stefan Daniel2000110004
46Moldovan Radu1210000004
47Pavel-Cojocaru Andrei0310000004
48Pepine Mirel1002100004
49Radu Alexandru2000110004
50Roman Eric Tudor1003000004
51Serban Marian0000220004
52Toca Cosmin0310000004
53Balogh Robert0000120003
54Barbu Marian Alexandru3000000003
55Manea Adrian Gabriel1000020003
56Panzaru Viorel Gabriel1200000003
57Schiopet Claudiu0300000003
58Vajda Mihai Florin0002100003
59Damsa Traian0000110002
60Kiuţă Mihai Alexandru1010000002
61Nanu Nicolae1100000002
62Polexe Răzvan Mihai2000000002
63Simion David Stefan1100000002
64Tudorescu Teodora Maria0000110002
65Tutu Lucian Dumitru1100000002
66Ursuleanu Cosmin0000020002
67Cotac Sergiu-Valentin1000000001
68Guran Mircea1000000001
69Marin Leonard0000010001
70Osmache Claudiu1000000001
71Pacuraru Robert0000100001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe