Program competitional

Liga a IV-A, Seniori


Etapa 1     25-08-2018 - 11:00


1) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.S.C.Ciucas Tarlungeni    0 - 1
2) A.S. Cetatea Homorod - A.C.S.M. Codlea    4 - 3
3) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.S. F.C. Precizia Săcele    4 - 1
4) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - C.S. Inter Cristian    2 - 5
5) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S. Aripile Braşov    5 - 3
6) A.C.S. Prejmer - A.S.Prietenii Rupea    4 - 0
7) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S. Olimpic Voila    8 - 1

Etapa 2     01-09-2018 - 11:00


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.S. Olimpic Voila    14 - 0
2) A.S.Prietenii Rupea - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    0 - 2
3) A.S. Aripile Braşov - A.C.S. Prejmer    1 - 3
4) C.S. Inter Cristian - C.S. Chimia Orasul Victoria    2 - 0
5) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    4 - 0
6) A.C.S.M. Codlea - A.S.C.Olimpic Zărneşti    2 - 1
7) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.S. Cetatea Homorod    2 - 2

Etapa 3     08-09-2018 - 11:00


1) A.S. Cetatea Homorod - A.S.C.Ciucas Tarlungeni    2 - 1
2) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.C.S. Coltea 1920 Brasov    4 - 0
3) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.C.S.M. Codlea    1 - 3
4) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S. F.C. Precizia Săcele    1 - 3
5) A.C.S. Prejmer - C.S. Inter Cristian    3 - 2
6) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S. Aripile Braşov    1 - 1
7) A.S. Olimpic Voila - A.S.Prietenii Rupea    0 - 6

Etapa 4     15-09-2018 - 11:00


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.S.Prietenii Rupea    2 - 2
2) A.S. Aripile Braşov - A.S. Olimpic Voila    10 - 0
3) C.S. Inter Cristian - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    2 - 1
4) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.C.S. Prejmer    2 - 0
5) A.C.S.M. Codlea - C.S. Chimia Orasul Victoria    0 - 0
6) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    3 - 0
7) A.S. Cetatea Homorod - A.S.C.Olimpic Zărneşti    1 - 4

Etapa 5     22-09-2018 - 11:00


1) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.S.C.Ciucas Tarlungeni    3 - 0
2) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S. Cetatea Homorod    3 - 0
3) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.C.S. Coltea 1920 Brasov    3 - 1
4) A.C.S. Prejmer - A.C.S.M. Codlea    7 - 1
5) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S. F.C. Precizia Săcele    2 - 3
6) A.S. Olimpic Voila - C.S. Inter Cristian    0 - 12
7) A.S.Prietenii Rupea - A.S. Aripile Braşov    0 - 5

Etapa 6     29-09-2018 - 11:00


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.S. Aripile Braşov    1 - 1
2) C.S. Inter Cristian - A.S.Prietenii Rupea    7 - 0
3) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S. Olimpic Voila    12 - 0
4) A.C.S.M. Codlea - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    0 - 3
5) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.C.S. Prejmer    4 - 1
6) A.S. Cetatea Homorod - C.S. Chimia Orasul Victoria    1 - 3
7) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    6 - 0

Etapa 7     06-10-2018 - 11:00


1) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S.C.Ciucas Tarlungeni    0 - 3
2) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S.C.Olimpic Zărneşti    1 - 3
3) A.C.S. Prejmer - A.S. Cetatea Homorod    2 - 4
4) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.C.S. Coltea 1920 Brasov    4 - 3
5) A.S. Olimpic Voila - A.C.S.M. Codlea    2 - 9
6) A.S.Prietenii Rupea - A.S. F.C. Precizia Săcele    0 - 6
7) A.S. Aripile Braşov - C.S. Inter Cristian    0 - 10

Etapa 8     13-10-2018 - 11:00


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - C.S. Inter Cristian    1 - 0
2) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S. Aripile Braşov    5 - 0
3) A.C.S.M. Codlea - A.S.Prietenii Rupea    3 - 0
4) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.S. Olimpic Voila    11 - 0
5) A.S. Cetatea Homorod - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    4 - 1
6) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.C.S. Prejmer    2 - 1
7) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - C.S. Chimia Orasul Victoria    1 - 5

Etapa 9     20-10-2018 - 11:00


1) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S.C.Ciucas Tarlungeni    0 - 1
2) A.C.S. Prejmer - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    6 - 0
3) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S.C.Olimpic Zărneşti    0 - 1
4) A.S. Olimpic Voila - A.S. Cetatea Homorod    2 - 7
5) A.S.Prietenii Rupea - A.C.S. Coltea 1920 Brasov    5 - 5
6) A.S. Aripile Braşov - A.C.S.M. Codlea    1 - 3
7) C.S. Inter Cristian - A.S. F.C. Precizia Săcele    2 - 1

Etapa 10     27-10-2018 - 11:00


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.S. F.C. Precizia Săcele    1 - 0
2) A.C.S.M. Codlea - C.S. Inter Cristian    5 - 1
3) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.S. Aripile Braşov    4 - 2
4) A.S. Cetatea Homorod - A.S.Prietenii Rupea    1 - 0
5) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.S. Olimpic Voila    18 - 1
6) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    2 - 4
7) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.C.S. Prejmer    2 - 2

Etapa 11     03-11-2018 - 11:00


1) A.C.S. Prejmer - A.S.C.Ciucas Tarlungeni    2 - 1
2) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - C.S. Chimia Orasul Victoria    1 - 0
3) A.S. Olimpic Voila - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    1 - 4
4) A.S.Prietenii Rupea - A.S.C.Olimpic Zărneşti    1 - 11
5) A.S. Aripile Braşov - A.S. Cetatea Homorod    3 - 2
6) C.S. Inter Cristian - A.C.S. Coltea 1920 Brasov    2 - 0
7) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.C.S.M. Codlea    4 - 1

Etapa 12     10-11-2018 - 11:00


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.C.S.M. Codlea    2 - 2
2) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.S. F.C. Precizia Săcele    1 - 0
3) A.S. Cetatea Homorod - C.S. Inter Cristian    2 - 0
4) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.S. Aripile Braşov    3 - 0
5) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S.Prietenii Rupea    1 - 1
6) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S. Olimpic Voila    2 - 1
7) A.C.S. Prejmer - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    1 - 2

Etapa 13     17-11-2018 - 11:00


1) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S.C.Ciucas Tarlungeni    1 - 0
2) A.S. Olimpic Voila - A.C.S. Prejmer    0 - 9
3) A.S.Prietenii Rupea - C.S. Chimia Orasul Victoria    1 - 3
4) A.S. Aripile Braşov - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    5 - 0
5) C.S. Inter Cristian - A.S.C.Olimpic Zărneşti    0 - 1
6) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S. Cetatea Homorod    3 - 0
7) A.C.S.M. Codlea - A.C.S. Coltea 1920 Brasov    1 - 2

Etapa 14     -


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.C.S. Coltea 1920 Brasov     -
2) A.C.S.M. Codlea - A.S. Cetatea Homorod     -
3) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S.C.Olimpic Zărneşti     -
4) C.S. Inter Cristian - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
5) A.S. Aripile Braşov - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
6) A.S.Prietenii Rupea - A.C.S. Prejmer     -
7) A.S. Olimpic Voila - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -

Etapa 15     -


1) A.S. Olimpic Voila - A.S.C.Ciucas Tarlungeni     -
2) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S.Prietenii Rupea     -
3) A.C.S. Prejmer - A.S. Aripile Braşov     -
4) C.S. Chimia Orasul Victoria - C.S. Inter Cristian     -
5) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
6) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.C.S.M. Codlea     -
7) A.S. Cetatea Homorod - A.C.S. Coltea 1920 Brasov     -

Etapa 16     -


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.S. Cetatea Homorod     -
2) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.S.C.Olimpic Zărneşti     -
3) A.C.S.M. Codlea - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
4) A.S. F.C. Precizia Săcele - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
5) C.S. Inter Cristian - A.C.S. Prejmer     -
6) A.S. Aripile Braşov - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
7) A.S.Prietenii Rupea - A.S. Olimpic Voila     -

Etapa 17     -


1) A.S.Prietenii Rupea - A.S.C.Ciucas Tarlungeni     -
2) A.S. Olimpic Voila - A.S. Aripile Braşov     -
3) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - C.S. Inter Cristian     -
4) A.C.S. Prejmer - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
5) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.C.S.M. Codlea     -
6) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.C.S. Coltea 1920 Brasov     -
7) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.S. Cetatea Homorod     -

Etapa 18     -


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.S.C.Olimpic Zărneşti     -
2) A.S. Cetatea Homorod - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
3) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
4) A.C.S.M. Codlea - A.C.S. Prejmer     -
5) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
6) C.S. Inter Cristian - A.S. Olimpic Voila     -
7) A.S. Aripile Braşov - A.S.Prietenii Rupea     -

Etapa 19     -


1) A.S. Aripile Braşov - A.S.C.Ciucas Tarlungeni     -
2) A.S.Prietenii Rupea - C.S. Inter Cristian     -
3) A.S. Olimpic Voila - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
4) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.C.S.M. Codlea     -
5) A.C.S. Prejmer - A.C.S. Coltea 1920 Brasov     -
6) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S. Cetatea Homorod     -
7) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S.C.Olimpic Zărneşti     -

Etapa 20     -


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
2) A.S.C.Olimpic Zărneşti - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
3) A.S. Cetatea Homorod - A.C.S. Prejmer     -
4) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
5) A.C.S.M. Codlea - A.S. Olimpic Voila     -
6) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S.Prietenii Rupea     -
7) C.S. Inter Cristian - A.S. Aripile Braşov     -

Etapa 21     -


1) C.S. Inter Cristian - A.S.C.Ciucas Tarlungeni     -
2) A.S. Aripile Braşov - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
3) A.S.Prietenii Rupea - A.C.S.M. Codlea     -
4) A.S. Olimpic Voila - A.C.S. Coltea 1920 Brasov     -
5) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S. Cetatea Homorod     -
6) A.C.S. Prejmer - A.S.C.Olimpic Zărneşti     -
7) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -

Etapa 22     -


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
2) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.C.S. Prejmer     -
3) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
4) A.S. Cetatea Homorod - A.S. Olimpic Voila     -
5) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.S.Prietenii Rupea     -
6) A.C.S.M. Codlea - A.S. Aripile Braşov     -
7) A.S. F.C. Precizia Săcele - C.S. Inter Cristian     -

Etapa 23     -


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S.C.Ciucas Tarlungeni     -
2) C.S. Inter Cristian - A.C.S.M. Codlea     -
3) A.S. Aripile Braşov - A.C.S. Coltea 1920 Brasov     -
4) A.S.Prietenii Rupea - A.S. Cetatea Homorod     -
5) A.S. Olimpic Voila - A.S.C.Olimpic Zărneşti     -
6) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
7) A.C.S. Prejmer - C.S. Chimia Orasul Victoria     -

Etapa 24     -


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.C.S. Prejmer     -
2) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
3) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S. Olimpic Voila     -
4) A.S.C.Olimpic Zărneşti - A.S.Prietenii Rupea     -
5) A.S. Cetatea Homorod - A.S. Aripile Braşov     -
6) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - C.S. Inter Cristian     -
7) A.C.S.M. Codlea - A.S. F.C. Precizia Săcele     -

Etapa 25     -


1) A.C.S.M. Codlea - A.S.C.Ciucas Tarlungeni     -
2) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.C.S. Coltea 1920 Brasov     -
3) C.S. Inter Cristian - A.S. Cetatea Homorod     -
4) A.S. Aripile Braşov - A.S.C.Olimpic Zărneşti     -
5) A.S.Prietenii Rupea - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
6) A.S. Olimpic Voila - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
7) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.C.S. Prejmer     -

Etapa 26     -


1) A.S.C.Ciucas Tarlungeni - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
2) A.C.S. Prejmer - A.S. Olimpic Voila     -
3) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S.Prietenii Rupea     -
4) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S. Aripile Braşov     -
5) A.S.C.Olimpic Zărneşti - C.S. Inter Cristian     -
6) A.S. Cetatea Homorod - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
7) A.C.S. Coltea 1920 Brasov - A.C.S.M. Codlea     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe