Grupa 2005, Seria 1, sezon 2019/2020

Program competițional

Meciul Etapa Data Scor Detalii
CSS 4 - Fotbal Club Rapid 1923 SA12019-10-190-3Detalii
SC FC Metaloglobus SA - ACS AS Valencia Academy12019-10-197-3Detalii
LPS Mircea Eliade - ASC Daco-Getica Bucuresti12019-10-194-2Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Sport Team12019-10-193-2Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CS FC Dinamo12019-10-193-1Detalii
ACS Pro Team - CSA Steaua12019-10-190-4Detalii
ACS AS Valencia Academy - CSS 422019-10-261-5Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - SC FC Metaloglobus SA22019-10-263-1Detalii
ACS Sport Team - LPS Mircea Eliade22019-10-261-1Detalii
CS FC Dinamo - SC Fotbal Club FCSB SA22019-10-260-3Detalii
CSA Steaua - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon22019-10-263-1Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - ACS Pro Team22019-10-260-3Detalii
CSS 4 - ASC Daco-Getica Bucuresti32019-11-022-4Detalii
SC FC Metaloglobus SA - ACS Sport Team32019-11-021-0Detalii
LPS Mircea Eliade - CS FC Dinamo32019-11-025-0Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - CSA Steaua32019-11-023-1Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Pro Team32019-11-022-1Detalii
ACS AS Valencia Academy - Fotbal Club Rapid 1923 SA32019-11-021-4Detalii
ACS Sport Team - CSS 442019-11-092-0Detalii
CS FC Dinamo - SC FC Metaloglobus SA42019-11-091-1Detalii
CSA Steaua - LPS Mircea Eliade42019-11-090-2Detalii
ACS Pro Team - SC Fotbal Club FCSB SA42019-11-090-0Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon42019-11-091-2Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - ACS AS Valencia Academy42019-11-096-1Detalii
CSS 4 - CS FC Dinamo52019-11-133-3Detalii
SC FC Metaloglobus SA - CSA Steaua52019-11-130-4Detalii
LPS Mircea Eliade - ACS Pro Team52019-11-1310-1Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon52019-11-131-4Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - Fotbal Club Rapid 1923 SA52019-11-133-0Detalii
ACS AS Valencia Academy - ACS Sport Team52019-11-131-9Detalii
CSA Steaua - CSS 462019-11-164-0Detalii
ACS Pro Team - SC FC Metaloglobus SA62019-11-161-2Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - LPS Mircea Eliade62019-11-161-7Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - SC Fotbal Club FCSB SA62019-11-162-0Detalii
CS FC Dinamo - ACS AS Valencia Academy62019-11-161-0Detalii
ACS Sport Team - ASC Daco-Getica Bucuresti62019-11-162-1Detalii
CSS 4 - ACS Pro Team72019-11-200-3Detalii
SC FC Metaloglobus SA - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon72019-11-202-0Detalii
LPS Mircea Eliade - SC Fotbal Club FCSB SA72019-11-204-3Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - CS FC Dinamo72019-11-204-1Detalii
ACS AS Valencia Academy - CSA Steaua72019-11-201-0Detalii
ACS Sport Team - Fotbal Club Rapid 1923 SA72019-11-200-1Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CSS 482019-11-237-4Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - SC FC Metaloglobus SA82019-11-232-1Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - LPS Mircea Eliade82019-11-231-5Detalii
ACS Pro Team - ACS AS Valencia Academy82019-11-23-Detalii
CSA Steaua - ASC Daco-Getica Bucuresti82019-11-232-3Detalii
CS FC Dinamo - ACS Sport Team82019-11-233-2Detalii
CSS 4 - SC Fotbal Club FCSB SA92019-11-300-3Detalii
SC FC Metaloglobus SA - LPS Mircea Eliade92019-11-300-0Detalii
ACS Sport Team - CSA Steaua92019-11-301-6Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - ACS Pro Team92019-11-305-1Detalii
ACS AS Valencia Academy - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon92019-11-302-7Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - CS FC Dinamo92019-11-302-1Detalii
LPS Mircea Eliade - CSS 4102019-12-079-0Detalii
SC FC Metaloglobus SA - Fotbal Club Rapid 1923 SA102019-12-070-2Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS AS Valencia Academy102019-12-0715-1Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ASC Daco-Getica Bucuresti102019-12-071-4Detalii
ACS Pro Team - ACS Sport Team102019-12-074-1Detalii
CSA Steaua - CS FC Dinamo102019-12-073-0Detalii
CSS 4 - SC FC Metaloglobus SA112019-12-14-Detalii
ACS AS Valencia Academy - LPS Mircea Eliade112019-12-14-Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - SC Fotbal Club FCSB SA112019-12-14-Detalii
ACS Sport Team - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon112019-12-14-Detalii
CS FC Dinamo - ACS Pro Team112019-12-14-Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - CSA Steaua112019-12-14-Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - CSS 412-Detalii
ACS AS Valencia Academy - SC FC Metaloglobus SA12-Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - LPS Mircea Eliade12-Detalii
ACS Sport Team - SC Fotbal Club FCSB SA12-Detalii
CS FC Dinamo - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon12-Detalii
CSA Steaua - ACS Pro Team12-Detalii
CSS 4 - ACS AS Valencia Academy13-Detalii
SC FC Metaloglobus SA - ASC Daco-Getica Bucuresti13-Detalii
LPS Mircea Eliade - ACS Sport Team13-Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - CS FC Dinamo13-Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - CSA Steaua13-Detalii
ACS Pro Team - Fotbal Club Rapid 1923 SA13-Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - CSS 414-Detalii
ACS Sport Team - SC FC Metaloglobus SA14-Detalii
CS FC Dinamo - LPS Mircea Eliade14-Detalii
CSA Steaua - SC Fotbal Club FCSB SA14-Detalii
ACS Pro Team - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon14-Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - ACS AS Valencia Academy14-Detalii
CSS 4 - ACS Sport Team15-Detalii
SC FC Metaloglobus SA - CS FC Dinamo15-Detalii
LPS Mircea Eliade - CSA Steaua15-Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - ACS Pro Team15-Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - Fotbal Club Rapid 1923 SA15-Detalii
ACS AS Valencia Academy - ASC Daco-Getica Bucuresti15-Detalii
CS FC Dinamo - CSS 416-Detalii
CSA Steaua - SC FC Metaloglobus SA16-Detalii
ACS Pro Team - LPS Mircea Eliade16-Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC Fotbal Club FCSB SA16-Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - ASC Daco-Getica Bucuresti16-Detalii
ACS Sport Team - ACS AS Valencia Academy16-Detalii
CSS 4 - CSA Steaua17-Detalii
SC FC Metaloglobus SA - ACS Pro Team17-Detalii
LPS Mircea Eliade - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon17-Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - Fotbal Club Rapid 1923 SA17-Detalii
ACS AS Valencia Academy - CS FC Dinamo17-Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - ACS Sport Team17-Detalii
ACS Pro Team - CSS 418-Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - SC FC Metaloglobus SA18-Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - LPS Mircea Eliade18-Detalii
CS FC Dinamo - ASC Daco-Getica Bucuresti18-Detalii
CSA Steaua - ACS AS Valencia Academy18-Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - ACS Sport Team18-Detalii
CSS 4 - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon19-Detalii
SC FC Metaloglobus SA - SC Fotbal Club FCSB SA19-Detalii
LPS Mircea Eliade - Fotbal Club Rapid 1923 SA19-Detalii
ACS AS Valencia Academy - ACS Pro Team19-Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - CSA Steaua19-Detalii
ACS Sport Team - CS FC Dinamo19-Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - CSS 420-Detalii
LPS Mircea Eliade - SC FC Metaloglobus SA20-Detalii
CSA Steaua - ACS Sport Team20-Detalii
ACS Pro Team - ASC Daco-Getica Bucuresti20-Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS AS Valencia Academy20-Detalii
CS FC Dinamo - Fotbal Club Rapid 1923 SA20-Detalii
CSS 4 - LPS Mircea Eliade21-Detalii
Fotbal Club Rapid 1923 SA - SC FC Metaloglobus SA21-Detalii
ACS AS Valencia Academy - SC Fotbal Club FCSB SA21-Detalii
ASC Daco-Getica Bucuresti - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon21-Detalii
ACS Sport Team - ACS Pro Team21-Detalii
CS FC Dinamo - CSA Steaua21-Detalii
SC FC Metaloglobus SA - CSS 422-Detalii
LPS Mircea Eliade - ACS AS Valencia Academy22-Detalii
SC Fotbal Club FCSB SA - ASC Daco-Getica Bucuresti22-Detalii
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Sport Team22-Detalii
ACS Pro Team - CS FC Dinamo22-Detalii
CSA Steaua - Fotbal Club Rapid 1923 SA22-Detalii

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP