Informari si comunicate
07-12-2018
Turnee Finale GHE- ENE , GHE -OLA

Federatia Romana de Fotbal a stabilit programul turneelor finale Ghe-Ene , Ghe-Ola

detalii...
07-12-2018
Campionatul Judetean de Futsal

AJF Buzau organizeaza a doua editie a Campionatului Judetean de Futsal....,

detalii...
06-12-2018
TROFEUL GHE-OLA- CSM RM-SARAT

CSM Rm-Sarat a castigat turneul semifinal al trofeului Ghe-Ola...,

detalii...
02-12-2018
CUPA ROMANIEI

AJF Buzau a stabilit programul fazei a-3-a din cadrul Cupei Romaniei-faza judeteana ... ,

detalii...
02-12-2018
CSM RM - SARAT

CSM Rm-Sarat s-a calificat la Turneul Final al Trofeului Ghe -Ene , destinat jucatorilor nascuti in anul 2008.....,

detalii...
28-11-2018
Rezultate Examen Admitere Licenta C UEFA

In ziua de 22.11.2018 s-a desfasurat ......

detalii...
05-11-2018
TROFEUL GHE-ENE

C.S.M. Rm-Sarat a castigat etapa judeteana a Trofeului Ghe-Ene..,

detalii...
05-11-2018
TROFEUL GHE-OLA

CSM Rm-Sarat a castigat etapa judeteana a Trofeul Ghe-Ola...,

detalii...
05-11-2018
Selectionata AJF Buzau - gr.2006

Duminica, 11.11.2018, pe stadionul C.Negoescu - Etapa Regionala

detalii...
22-10-2018
Licenta C - UEFA

Comisia Tehnica din cadrul AJF Buzau organizeaza cursuri pentru obtinerea licentei C-UEFA

detalii...
toate comunicatele

CS Vointa Lanurile


CS Vointa Lanurile

Localitatea Lanurile

Informatii generale
Culori alb-visiniu
Teren Vointa / Lanuri ( 50 locuri )
Adresa sat Lanuri, com. Ziduri, Buzau
Tel/Fax 0238570772
Contact 0769719397
Staff-ul echipei
Presedinte Radu Mihaita
Secretar
Vicepresedinte Dumitru Titi
Organizator de competitii Radu Mihaita
Antrenor Laptoiu Tanase
Antrenor copii Radu Mihaita
Liga 4, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Fotbal Team Sageata 14 13 1 0 56-7 40p +19
2CS Vointa Lanurile15130270-1839p+15
3 AS Avintul Zarnesti 15 11 2 2 60-22 35p +11
4AS Infratirea Zoita15100535-2130p+6
5 AS Phoenix Posta Calnau 16 9 2 5 39-27 29p +5
6AS Montana Patarlagele1584335-2628p+7
7 AS Recolta Salcioara 16 7 4 5 41-27 25p +1
8ACS Locomotiva Buzau1664639-3822p-2
9 ASFC Petrolul Viitorul Berca 16 6 1 9 33-44 19p -2
10AS Balta-Alba1543830-4215p-6
11 AS Recolta Blajani 16 4 3 9 33-47 15p -9
12AS Diadema Gheraseni15501030-4415p-6
13 AS Sahateni Vintileanca 16 4 2 10 26-50 14p -10
14AS Soimii Siriu16421031-6214p-10
15 Liceul Teoretic Stefan Cel Mare 16 3 2 11 29-69 11p -16
16CS Viitorul 08 Vernesti16121321-645p-19
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abdulac Alexandru - Marian 29-05-1998 32120
2 Albu Lucian - Ionut 27-08-2002 34326
3 Alecu Mihai Claudiu 12-09-1997 30239
4 Anton Florin Bogdan 11-08-1998 A209
5 Anton Gabriel - Serban 06-02-2002 31380
6 Badiu Adrian - Iulian 19-11-1999 29829
7 Chirita Cezar Costel 23-05-1987 14914
8 Ciobotaru Florin 04-05-1985 1100
9 Ciornei Andrei 22-04-1991 1866
10 Codreanu Iulian 01-01-1994 A206
11 Covaci Marian 08-05-1981 1503
12 Dan Alexandru - Florin 07-04-2002 31387
13 Dobre Ionut - Valentin 01-09-1981 A910
14 Dumitru Marius Andrei 26-07-2002 32919
15 Dura Ionut Catalin 27-06-1999 30240
16 Eftemie Narcis - Valentin 03-07-2002 31391
17 Eftimie Cosmin 03-03-2000 A727
18 Eftimie Robert 15-01-1999 30291
19 Feraru Dragos Marian 02-09-2002 31769
20 Feraru Serban 09-10-1987 13171
21 Ghilic Adrian Robert 13-05-1990 A645
22 Ghitulescu Sergiu - Nikolas 02-12-1980 2432
23 Gurguiatu Cristinel 07-10-1982 11771
24 Huidan Silviu - Sebastian 13-11-1998 31390
25 Istrate Ionut - Adrian 13-03-1989 P059
26 Lazar Ionut Emilian 16-12-1988 23809
27 Lungu George Daniel 04-03-1991 2441
28 Lungu Madalin - Cristinel 07-06-2004 34325
29 Lupascu Mihaita - Marian 05-02-2005 34313
30 Macrineanu Mihai 05-03-1997 A030
31 Manaila Iulian Cosmin 04-06-1994 4816
32 Marin Cristian 25-05-1988 A207
33 Mesca Vasile - Catalin 18-04-1997 26643
34 Mihalcescu Florin 04-06-1983 2269
35 Milea Cosmin 18-04-1990 2510
36 Mocanu Alin Daniel 01-08-2001 31770
37 Nistor Florin 08-01-1988 13661
38 Nistoroiu Lucian 10-06-1990 1854
39 Pirvu Daniel 04-02-1991 A155
40 Pletosu Iulian 25-07-2000 31386
41 Pletosu Marcel 25-07-2000 31385
42 Pletosu Razvan - Marian 18-10-1998 31384
43 Postolache Cosmin 04-08-1986 39184
44 Sali Alexandru 01-04-1998 A208
45 Sava George 27-05-1978 32617/B
46 Sava Sergiu 25-11-1984 13411
47 Serbanoiu Georgian - Gabi 05-05-1997 A180
48 Tisloveanu Claudiu - Stefan 01-04-1998 31546
49 Topor Mihai - Cristinel 16-07-1999 32015/A
50 Trandafir Alex - Marius 19-07-2003 31382
51 Trandafir Catalin - Ionut 08-05-2002 33365
52 Usturoi Valentin 29-11-1998 30748
53 Vercocibenco Alexandru - Leonard 01-09-2003 34323
54 Vercocibenco Alexandru - Madalin 24-05-2003 32918
55 Vercocibenco Cristian - Ionut 17-06-2005 34324
56 Vercocibenco Razvan - Mihaita 31-07-2002 34314
57 Voicila Andrei - Nicusor 05-07-2003 33366
58 Voinea Georgian - Catalin 27-04-1990 429
59 Zamfirescu Marian 12-02-1998 30747
Meciurile disputate in sezonul actual
Supercupa Judeteana Etapa 1
18-08-2018
CS Vointa Lanurile
Liga 4, Seniori Etapa 16
08-12-2018
CS Vointa Lanurile
Pauza: 1-3
Liga 4, Seniori Etapa 15
30-11-2018
CS Vointa Lanurile
Pauza: 0-2
Liga 4, Seniori Etapa 14
24-11-2018
AS Balta-Alba
Pauza: 1-0
Liga 4, Seniori Etapa 13
17-11-2018
CS Vointa Lanurile
Pauza: 0-1
Liga 4, Seniori Etapa 12
10-11-2018
ACS Locomotiva Buzau
Pauza: 4-0
Liga 4, Seniori Etapa 11
03-11-2018
CS Vointa Lanurile
Pauza: 0-2
Liga 4, Seniori Etapa 10
27-10-2018
AS Phoenix Posta Calnau
Pauza: 6-0
Liga 4, Seniori Etapa 9
20-10-2018
CS Vointa Lanurile
Pauza: 0-3
Liga 4, Seniori Etapa 8
13-10-2018
Liceul Teoretic Stefan Cel Mare
Pauza: 5-0
Liga 4, Seniori Etapa 7
06-10-2018
AS Diadema Gheraseni
Pauza: 3-0
Liga 4, Seniori Etapa 6
29-09-2018
CS Vointa Lanurile
Pauza: 0-0
Liga 4, Seniori Etapa 5
22-09-2018
ASFC Petrolul Viitorul Berca
Pauza: 1-0
Liga 4, Seniori Etapa 3
08-09-2018
CS Viitorul 08 Vernesti
Pauza: 7-1
Liga 4, Seniori Etapa 2
01-09-2018
CS Vointa Lanurile
Pauza: 1-0
Liga 4, Seniori Etapa 1
25-08-2018
AS Infratirea Zoita
Pauza: 1-0
Liga 4, Juniori A1 Etapa 16
08-12-2018
CS Vointa Lanurile
Liga 4, Juniori A1 Etapa 15
30-11-2018
CS Vointa Lanurile
Observatii: NU SE DISPUTA
Liga 4, Juniori A1 Etapa 14
24-11-2018
AS Balta-Alba
Liga 4, Juniori A1 Etapa 13
17-11-2018
CS Vointa Lanurile
Liga 4, Juniori A1 Etapa 12
10-11-2018
ACS Locomotiva Buzau
Liga 4, Juniori A1 Etapa 11
03-11-2018
CS Vointa Lanurile
Liga 4, Juniori A1 Etapa 10
27-10-2018
AS Phoenix Posta Calnau
Liga 4, Juniori A1 Etapa 9
20-10-2018
CS Vointa Lanurile
Liga 4, Juniori A1 Etapa 8
13-10-2018
Liceul Teoretic Stefan Cel Mare
Liga 4, Juniori A1 Etapa 7
06-10-2018
AS Diadema Gheraseni
Liga 4, Juniori A1 Etapa 6
29-09-2018
CS Vointa Lanurile
Liga 4, Juniori A1 Etapa 5
22-09-2018
ASFC Petrolul Viitorul Berca
Liga 4, Juniori A1 Etapa 3
08-09-2018
CS Viitorul 08 Vernesti
Liga 4, Juniori A1 Etapa 2
01-09-2018
CS Vointa Lanurile
Liga 4, Juniori A1 Etapa 1
25-08-2018
AS Infratirea Zoita
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Arena Buzoiana
Arena Buzoiana

AGI Construct
AGI Construct

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe