Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Supercupa JudeteanaC2 - Cupa Romaniei - Faza Judeteana
C3 - Liga 4C4 - Liga 5
C5 - Liga 6C6 - Campionatul Judetean U15
C7 - Campionatul Judetean U13C8 - Campionatul Judetean U12
C9 - Campionatul Judetean U11C10 - Trofeul Gheorghe Ola
C11 - Trofeul Gheorghe EneC12 - Campionatul Judetean de Futsal
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
Total
1Leu Stefan0111132201000030
2Ilie Petrus0111115000000028
3Pana Adrian - Laurentiu1113110000000026
4Savin Bogdan - Adrian025135100000026
5Nita Ovidiu018131200000025
6Bulete Robert0110101001000023
7Naum Alexandru0111101000000023
8Orjan Vlad00242063600023
9Petroiu Claudiu018104000000023
10Drugea Catalin118111000000022
11Lambru Mihai00783310000022
12Vulpe Catalin018112000000022
13Ichim Georgian00764200100020
14Done Catalin00654100200018
15Botezatu Alexandru00471200300017
16Enciu Alexandru00542420000017
17Glodeanu Alexandru00338300000017
18Stanciu Alexandru01256300000017
19Chiricioiu Bogdan01870000000016
20Fratila Adrian01680100000016
21Trifan Catalin00357000000015
22Besleaga Costin00680000000014
23Popescu Dragos Costin00231042200014
24Ungureanu Diana - Madalina00723110000014
25Caloian Alexandru - Dumitru00370002100013
26Cornescu Andrei - Catalin00350400100013
27Bacanu Rares00630110100012
28Darie Madalin00651000000012
29Martinescu Mihai - Bogdan00047001000012
30Stancu Viorel02640000000012
31Iordache Ciprian00332210000011
32Radu Stefan00820010000011
33Bulibasa Cristian01252000000010
34Cighir David00261010000010
35Voineagu Ionut0014111100009
36Andreiu Silviu0000800000008
37Simion Emanuel0014200010008
38Fliter Cristi0043000000007
39Neacsu Marina - Denisa0006001000007
40Alexandru Eugen0123000000006
41Balan Mihai0015000000006
42Popa Nicusor0012000120006
43Radu Alexandru0002100120006
44Sandu Alexandru - Valentin0001002120006
45Bardas Genel0002300000005
46Constanda Robert - Valentin0002300000005
47Grama Adrian0004100000005
48Manolache Bogdan - Marian0012101000005
49Diaconu Eduard0001100200004
50Eftimie Florin0002100010004
51Jora Laurentiu Cezar0001101100004
52Manolache Mihnea0002200000004
53Arbitru Ramnicu Sarat0000011010003
54Bostan Alexandru0001110000003
55Ene Andrei0000100020003
56Mihalcea Valentin0002100000003
57Radu Anca0003000000003
58Cristea Marius0000200000002
59Negre Alin0011000000002
60Plaeasu Alexandru - Daniel0010100000002
61Simion Mihaela0001000010002
62Stefan Romulus0000200000002
63Vasile Alexandru0002000000002
64Baetelu Ionut0001000000001
65Bunea Ciprian Adelin0000100000001
66Chivu Cristian - Alin0000100000001
67Craciun Alexandru0000010000001
68Leitoiu Madalin0000100000001
69Mirica Gheorghe0000100000001
70Popa Dan0001000000001
71Sava Andreea - Nicoleta0001000000001
72Trifan Alexandru - Ionut0010000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe