Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Campionat U 19 JudeteanC4 - Liga Elitelor U15 Judetean
C5 - Campionat U 13 JudeteanC6 - Campionat U 11 Judetean
C7 - SuperCupa AJFCS -editia 2018C8 - Cupa Romaniei
C9 - Interliga de Iarna- Trofeul Gheorghe OLAC10 - Interliga de Iarna- Trofeul Gheorghe Ene
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
Total
1Vascu Florin Andrei492123000021
2Chitucea Cristian Alexandru1150030010020
3Ciocoi Ilie181135000019
4Stamatoiu Alexandru Dacian153054010019
5Humiţa Ioan Daniel630113110016
6Bistrian Ion Daniel930010000013
7Svatsinka Daniel Roberto721001020013
8Corocan Cosmin920000000011
9Lupu Rafael08000001009
10Velescu Adrian03022200009
11Apetrei Emanuel00111500008
12Buzzi Cristian03021101008
13Voina Dorin Petru80000000008
14Stamatoiu Constantin52000000007
15Voican Ionuţ Alexandru30201100007
16Cicu Emanuel Octavian05001000006
17Diaconu Stefan41000001006
18Toader Razvan01121100006
19Gogu Claudiu00112100005
20Scinteie Ghiţă Florin02102000005
21Timofticiuc Dragoş21000001004
22Grindean Viorel00003000003
23Miculescu Paul Ioan00200100003
24Nistoran Răzvan Constantin21000000003
25Zamaneagra Daniel00012000003
26Bagherea Madalin00101000002
27Cocora Ion Daniel00200000002
28Curcudel Marius00002000002
29Marisescu Alexandru00000200002
30Muresan Remus Andrei00001100002
31Orleanu Remus00011000002
32Semcici Cristian Andrei02000000002
33Trif Claudiu00001100002
34Baciu Adeline00001000001
35Cureteu Vlad01000000001
36Gruescu Samuel00001000001
37Hamza Daniel00000100001
38Mironescu Ionut00000100001
39Mititelu Adrian00000100001
40Novacovici Miomir00000100001
41Stoian Leonard-Andrei00000100001
42Titi Alex00001000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe