Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 18
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 15
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 17
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Duminica, 17 Martie 2024, 14:00
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 16
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Cupa României - Liga 5, Zona Mociu, etapa 4
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Joi, 7 Martie 2024, 19:15
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 15
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Joi, 7 Martie 2024, 19:15
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Mociu, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Cupa României - Liga 5, Zona Mociu, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Vineri, 1 Martie 2024, 18:45
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Vineri, 1 Martie 2024, 18:45
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 14
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 25 Februarie 2024, 15:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 14
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 25 Februarie 2024, 15:30
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 13
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Marti, 28 Noiembrie 2023, 19:30
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Marti, 28 Noiembrie 2023, 19:30
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 12
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Under 19, etapa 11
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 20:30
Cupa României - Liga 5, Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 20:30
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 8
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Joi, 19 Octombrie 2023, 15:45
Under 15, Under 15 Grupa B, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Joi, 19 Octombrie 2023, 15:45
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:15
Under 13, Under 13 Grupa A, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:15
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 19:30
Under 10, Under 10 Grupa A, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 19:30
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 6
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 6
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Cupa României - Liga 5, Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 4
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 2
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
T2 - sintetic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 3
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 1
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportiva Aghiresu / Aghiresu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 2
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca