Meciuri arbitrate
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 20
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:30
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 20
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 19
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 16
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 15
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 14
Teren: Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă "Arieșul" / Mihai Viteazu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Mociu, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Cupa României - Liga 5, Zona Mociu, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 3 Martie 2024, 14:00
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 13
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 3 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 11
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Teren sintetic
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
HOTARAREA Nr. 10 din 02.11.2023
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 6
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportiva Vișea / Vișea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Teren sintetic
Duminica, 8 Octombrie 2023, 17:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Cămărașu / Cămărașu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Câmpia Turzii, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Cupa României - Liga 5, Zona Cluj, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 4-a ACADEMY, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Sambata, 2 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca