Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 19:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 17
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 17 Martie 2024, 19:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Baza Sportivă Vultureni / Vultureni
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 15
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Duminica, 3 Martie 2024, 15:00
Teren: Baza Sportiva Jucu de Sus / Jucu de Sus
Sambata, 2 Martie 2024, 09:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 14
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 09:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 2 Martie 2024, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 12
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 2 Martie 2024, 16:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 14
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 13
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Sincraiu / Sincraiu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj, etapa 12
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Baza Sportiva Apahida / Apahida
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:45
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:45
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:30
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:15
Under 17, etapa 10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:15
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Under 14, etapa 10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 09:00
Under 12, Under 12 Grupa B, etapa 10
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T2
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 17:30
Under 15, Under 15 Grupa A, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 17:30
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Under 14, etapa 7
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportiva Clujana / Cluj Napoca
Teren iarba naturala
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Under 17, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Under 17, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău