Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Bolduț / Bolduț
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Bolduț / Bolduț
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 12
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 17 Martie 2024, 15:30
Teren: Vaida Camaras / Vaida Camaras
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Pădureni / Pădureni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Baza Sportivă Pădureni / Pădureni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Sopor / Sopor
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Baza Sportivă Sopor / Sopor
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Luna / Luna
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Luna / Luna
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 16:30
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Under 10, Under 10 Grupa B, etapa 6
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 21 Octombrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 6
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Sambata, 21 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Bolduț / Bolduț
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Bolduț / Bolduț
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Urca / Urca
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Under 17, etapa 4
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 4
Teren: Calarasi / Calarasi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Calarasi / Calarasi
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Luna / Luna
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Luna / Luna
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Under 11, Under 11 Grupa B, etapa 3
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 3
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Stadion Municipal "Mihai Adam" / Campia Turzii
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Gligoresti / Gligoresti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gligoresti / Gligoresti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Under 17, etapa 2
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:15
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Bolduț / Bolduț
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:15
Teren: Baza Sportivă Bolduț / Bolduț
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Câmpia Turzii, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:30
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 1
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Broscuța / Campia - Turzii
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Under 15, Under 15 Grupa C, etapa 1
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Stadionul Municipal / Turda
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român
Duminica, 10 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Câmpia Turzii, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Sopor / Sopor
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Sopor / Sopor
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Cupa României - Liga 5, Zona Câmpia Turzii, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 27 August 2023, 17:00
Cupa României - Liga 5, Zona Mociu, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 27 August 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu