Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Trifan Dan Emil (A.S. AMEFA Cluj-Napoca)

A.S. Borșa - A.S. AMEFA Cluj-Napoca
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 13 | Data 2019-11-24

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Marginean Darius Cristian (A.C.S. VIITORUL {C} Cluj JUNIOR)

C.S. SPORTING {C} Cluj-Napoca - A.C.S. VIITORUL {C} Cluj JUNIOR
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Elitelor U15 - ELITE, etapa 6 | Data 2019-11-23

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Prodan Raul Gabriel (A.S. C.F.R. Dej)

A.S. C.F.R. Dej - A.S. VICTORIA Viisoara
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13 | Data 2019-12-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Pop Corneliu Vlad (A.C.S. VULTURUL Mintiu-Gherlii)

C.S. ATLETIC OLIMPIA Gherla - A.C.S. VULTURUL Mintiu-Gherlii
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13 | Data 2019-11-30

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Biris Razvan Rares (A.S. INTER Dezmir)

A.S. INTER Dezmir - F.C. SOMEȘUL II Gilău
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 13 | Data 2019-11-24

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Cupsa Dorian Mihai (F.C. UNIREA II Dej)

A.S. AURORA Vad - F.C. UNIREA II Dej
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 1 | Data 2019-12-01

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Muresan Florin (A.S. AURORA Vad)

A.S. AURORA Vad - F.C. UNIREA II Dej
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 1 | Data 2019-12-01

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 02-12-2019

Mic Ioan Petru (A.S. VULTURUL Bunești)

A.S. VULTURUL Bunești - A.C.S. ÎNFRĂŢIREA Livada
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 15 | Data 2019-12-01

Abatere: Primeste 4 cartonase galbene in aceiasi competitie

Rezolutie: Conform art. 62.3 din R.D. al A.J.F Cluj


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 01-12-2019
Sanctiune pecuniara: 20 leiNeplatit !

Taranu Alex Daniel (A.C.S. ÎNFRĂŢIREA Livada)

A.S. VULTURUL Bunești - A.C.S. ÎNFRĂŢIREA Livada
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 15 | Data 2019-12-01

Abatere: Primeste 4 cartonase galbene in aceiasi competitie

Rezolutie: Conform art. 62.3 din R.D. al A.J.F Cluj


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 01-12-2019
Sanctiune pecuniara: 20 leiNeplatit !

Campean Catalin Ciprian (A.S. VIITORUL Stoiana)

A.S. VULTURUL REAL Fundătura - A.S. VIITORUL Stoiana
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Gherla, etapa 15 | Data 2019-11-24

Abatere: Primeste 4 cartonase galbene in aceiasi competitie

Rezolutie: Conform art. 62.3 din R.D. al A.J.F Cluj


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 01-12-2019
Sanctiune pecuniara: 20 leiNeplatit !

Bordea Alexandru Cosmin (A.C.S. SPORTING {A1} Apahida)

A.C.S. SPORTING {A1} Apahida - A.S. UNIREA {A1} Iclod
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13 | Data 2019-11-28

Abatere: impiedica un adversar sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol de catre un adversar a carui directie generala de deplasare este catre poarta jucatorului vinovat, prin comiterea unei abateri care se sanctioneaza cu lovitura libera


Data inregistrarii sanctiunii : 29-11-2019

Toderean Antonio (A.C.S. F.C. SOMESUL Dej)

A.C.S. F.C. SOMESUL Dej - A.C.S. Florești
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12 | Data 2019-11-24

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 27-11-2019

Dani Sergiu Vlad (A.C.S. F.C. SOMESUL Dej)

A.C.S. F.C. SOMESUL Dej - A.C.S. Florești
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12 | Data 2019-11-24

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 27-11-2019

Pascan Lucian Alexandru (A.C.S. VULTURUL {A1} Mintiu-Gherlii)

A.C.S. VULTURUL {A1} Mintiu-Gherlii - A.C.S. ARIEȘUL {A1} Mihai Viteazu
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12 | Data 2019-11-22

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 27-11-2019

Chelemen Stefan Adrian (A.C.S. Florești {A1})

A.C.S. F.C. SOMESUL {A1} Dej - A.C.S. Florești {A1}
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12 | Data 2019-11-21

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 27-11-2019

Dragan Paul IOsif (A.F.C. MINERUL 2016 Iara)

A.F.C. MINERUL 2016 Iara - A.C.S. PROGRESUL Boian
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 13 | Data 2019-11-24

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Pop Daniel Ioan (A.C.S. VULTURUL Mintiu-Gherlii)

A.C.S. VULTURUL Mintiu-Gherlii - A.C.S. ARIEȘUL Mihai Viteazu
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12 | Data 2019-11-24

Abatere: impiedica echipa adversa sa inscrie un gol sau impiedica o ocazie clara de inscriere a unui gol a echipei adverse, jucand in mod deliberat mingea cu mana


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Lucaciu Simion (A.S. SPICUL Luna)

A.S.F.C. CHIMIA Turda - A.S. SPICUL Luna
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 13 | Data 2019-11-24

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Balica Ioan Alin (A.S. SPICUL Luna)

A.S.F.C. CHIMIA Turda - A.S. SPICUL Luna
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 13 | Data 2019-11-24

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 25-11-2019

Baias Ionut Claudiu (A.S. AURORA Vad)

A.S. AURORA Vad - A.S. ȘTIINȚA Câțcău
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 11 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 24-11-2019
Sanctiune pecuniara: 10 Platit: 20 lei in data 21.11.2019 cu Factura/chitanta chit. 18203, 18209

Lacan Ciprian Sebastian (F.C. UNIREA II Dej)

F.C. UNIREA II Dej - A.S. ENERGIA Mănăstirea
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 11 | Data 2019-11-17

Abatere: comite un fault grosolan


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019
Sanctiune pecuniara: 75Neplatit !

Morar Bogdan Marcel (A.S. UNIREA Iclod)

A.S. UNIREA Iclod - A.S. VICTORIA Viisoara
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019

Cupsa Marius (A.S. UNIREA Iclod)

A.S. UNIREA Iclod - A.S. VICTORIA Viisoara
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019

Gug Ionut Pavel (A.S. Chinteni 2019)

A.S. Chinteni 2019 - A.S. Borșa
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 12 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019

Almasan Stelian Dan (A.S. Borșa)

A.S. Chinteni 2019 - A.S. Borșa
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 12 | Data 2019-11-17

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019

Pop Vasile Petru (A.C.S. SPERANTA Jucu)

A.C.S. SPERANTA Jucu - A.F.C. PROGRESUL Vlaha
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 12 | Data 2019-11-17

Abatere: are un comportament violent


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019

Vele Mihai Ionut (F.C. SOMEȘUL II Gilău)

F.C. SOMEȘUL II Gilău - A.S. VOINȚA 2011 Pata
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 12 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019

Ghior Ovidiu Ionut (F.C. SOMEȘUL II Gilău)

F.C. SOMEȘUL II Gilău - A.S. VOINȚA 2011 Pata
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 12 | Data 2019-11-17

Abatere: foloseste un limbaj si/sau gesturi agresive, ofensatoare sau ireverentioase


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019

Petrisor Vasile (F.C. SOMEȘUL II Gilău)

F.C. SOMEȘUL II Gilău - A.S. VOINȚA 2011 Pata
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 12 | Data 2019-11-17

Abatere: primeste un al doilea avertisment in acelasi meci


Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019

Terpea Emil Valer (A.S. SOMEȘUL Cășeiu)

A.C.S. F.C. SOMESUL 2 DEJ - A.S. SOMEȘUL Cășeiu
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 11 | Data 2019-11-17

Abatere: are un comportament violent


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 21-11-2019
Sanctiune pecuniara: 75Neplatit !

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP