Informari si comunicate
05-12-2018
Hotararea Comitetului de Urgenta

hotararea comitetului de urgenta

detalii...
30-11-2018
Hotararea Comitetului de Urgenta

Hotararea Comitetului de Urgenta

detalii...
29-11-2018
Hotararea Comitetului de Urgenta

Hotararea Comitetului de Urgenta

detalii...
27-11-2018
Comitetul de urgenta

Comitetul de urgenta

detalii...
22-11-2018
Delegari Cupa Satelor

Delegari Cupa Satelor

detalii...
22-11-2018
15-11-2018
Rețineri delegări

Arbitrii reținuți delegări

detalii...
15-11-2018
15-11-2018
08-11-2018
Delegari Cupa Satelor

Sambata si Duminica 10.11 - 11.11

detalii...
toate comunicatele

Sparta Techirghiol

Localitatea Techirghiol

Informatii generale
Teren Central / Techirghiol
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 C. S. Navodari 18 13 3 2 61-19 42p +12
2CS Poseidon Limanu18123344-2039p+15
3 CS Lipnita Carvan 18 12 1 5 53-30 37p +10
4Gloria Albeşti18121549-2637p+10
5 CS Agigea 18 11 2 5 49-25 35p +5
6Viitorul Fîntînele18111645-3234p+4
7 CS Cumpana 18 10 3 5 38-18 33p +6
8Sparta Techirghiol1893638-4630p0
9 Gloria Băneasa 18 9 2 7 50-44 29p +5
10CSO Ovidiu1874728-3525p-2
11 Axiopolis Cernavoda 18 7 2 9 39-34 23p -1
12FC Farul18711042-3722p-2
13 CS Eforie 18 5 6 7 26-33 21p -9
14Farul Tuzla18521142-4717p-7
15 CS Portul Constanţa 18 4 3 11 20-47 15p -12
16CS Mihail Kogălniceanu18421231-4914p-13
17 Stiinţa ACALAB Poarta Albă 18 3 3 12 32-63 12p -18
18Voinţa Valu lui Traian18001816-980p-24
Competitii in care participa / a participat
Liga a IV-a, Juniori, 2018-2019
Liga a IV-a, Seniori, 2018-2019
Juniori C, U15, Seria B, 2018-2019
Juniori E2 2008-2009, Grupa B, 2018-2019
Liga a IV-a, Seniori, 2017-2018
Juniori E 2, Grupa B, 2017-2018
Juniori D 2, 2017-2018
Liga a IV-a, Juniori, 2017-2018
Liga a IV-a, Juniori, 2016-2017
Juniori D 3, 2016-2017
Liga a IV-a, Seniori, 2016-2017
Liga IV-a, Seniori, 2015-2016
Liga IV-a, Juniori, 2015-2016
Juniori E, 2015-2016
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, 2014-2015
Liga a IV-a, Play Off, 2014-2015
Juniori D, 2014-2015
Juniori C, 2014-2015
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, 2014-2015
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, 2014-2015
Liga IV, Play Off Juniori, 2013-2014
Liga IV, Play Off Seniori, 2013-2014
Juniori D Elita, 2013-2014
Juniori C Elita, 2013-2014
Liga IV, Seria Est Juniori, 2013-2014
Liga IV, Seria Est Seniori, 2013-2014
Liga a IV-a, Seria Est Seniori, 2012-2013
Liga a IV-a, Seria Est Juniori, 2012-2013
Juniori E, 2012-2013
Juniori C, Elita, 2012-2013
Juniori C, Elita, 2012-2013
Liga a IV-a, Play-Out, 2012-2013
Liga a IV-a, Play Out Juniori, 2012-2013
Liga a IV-a, Seria Est Seniori, 2011-2012
Liga a IV-a, Seria Est Juniori, 2011-2012
PlayOff Liga a IV-a Seniori, 2011-2012
PlayOff-PlayOut Liga IV Juniori, 2011-2012
Liga a IV-a, Seria Est Juniori, 2010-2011
Campionatul Judetean, Seria Est, 2010-2011
Cupa Romaniei, 2010-2011
Juniori C, Seria Sud, 2010-2011
Juniori D, Seria Sud, 2010-2011
Liga a IV-a, Play Out Seniori, 2010-2011
Liga a IV-a, Juniori play off - play out, 2010-2011
Liga a IV-a, Seria Est Seniori, 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abduraman Sezer 26-12-2001 31348
2 Adomnicai Antonio Marian 04-10-1997 27639
3 Agali Emre 19-03-2001 31883
4 Amet Ercan 09-11-1990 28459
5 Andrei Alexandru Stefan 10-05-1996 27088
6 Ardelean Marian 16-06-2000 34320
7 Ardeleanu Bogdan Cristian 05-12-2005 34559
8 Ardeleanu Razvan Andrei 10-12-2002 31353
9 Arsintescu Razvan Stefan 10-01-1999 29564
10 Asan Robert 31-01-2005 34558
11 Baisa Ersin 01-06-1995 27090
12 Balau Miha Sebastian 26-01-2002 33049
13 Balau Mihai Sorin 27-03-1976 28909
14 Begali Enghin 26-03-1997 27091
15 Beldiman Ionut Bogdan 29-08-1983 30327
16 Belu Robert Mihai 28-01-2006 34560
17 Bica Florentin Iulian 26-03-1999 33510
18 Bolat Ersin 24-11-2002 31350
19 Brasoveanu Alexandru 10-02-2000 29646
20 Catana Alin Constantin 03-06-2001 33518
21 Cazan Stefan Alexandru 26-05-2000 34264
22 Cercel Emilian 02-01-1982 29026
23 Cercel Ionut Darius 14-11-2006 34561
24 Cosug Eduard Florin 22-06-2000 31881
25 Cotovanu George 13-05-1999 29648
26 Craiu C-tin Daniel 14-08-2006 34562
27 Crasava Costel 21-01-1990 25855
28 Cristin Grigore Mihaita 07-06-1998 28823
29 Curtmemet Erdal 17-08-1991 26624
30 Dicu Constantin Laurentiu 03-05-1985 18744
31 Dimoftei Vasile Emilian 09-02-1990 20559
32 Dinca Florin Petre 09-07-1998 33888
33 Dinu Valentin Robert 10-06-2001 33515
34 Dinu Vlad George 17-01-2000 29649
35 Dohotariu Alin Catalin 28-05-1999 33171
36 Enache Andrei Denis 05-02-2003 33586
37 Gani Sever 10-12-1996 34386
38 Gheorge Dragos Alexandru 26-09-2002 33048
39 Ghetau Raul Cristian 09-07-2004 33887
40 Grosu Dorin 23-01-1989 19632
41 Guta Florin Adelin 28-01-1997 31882
42 Guteanu Andrei 09-11-1998 29566
43 Hagiu Alin Florin 17-04-2000 31878
44 Haidau Antonio 13-11-1999 29647
45 Hulpoi Emanuel Valerian 12-12-1997 31879
46 Ianca Cristian Stelian 16-02-1997 31066
47 Iliaz David 17-11-2005 34563
48 Iliaz Edwin 13-01-2003 33051
49 Ilie Alexandru 26-07-2001 33584
50 Ioan Laurentiu Iulian 08-07-1998 29565
51 Ionescu Vlad Ionut 19-10-2000 31980
52 Ionite Marian 10-03-1989 19366
53 Iosub Gavril 03-02-2000 33511
54 Isleam Ruhan 19-02-2003 33886
55 Isleam Sebahtin 30-03-2005 34546
56 Iusuf Feroy 10-08-1997 33520
57 Larion Petrut Sebastian 22-06-1999 33519
58 Luca Claudiu Mihai 29-05-2006 34565
59 Lungu Cristian Laurentiu 10-07-2000 34321
60 Macelaru Florin Marius 12-06-2000 33165
61 Maghiar Cristian Gabriel 06-11-2001 33514
62 Manea Alin Razvan 03-09-2005 34566
63 Manole Catalin Iulian 13-01-2006 34567
64 Marin Iulian Sandu 16-07-1995 27764
65 Mihai Stefan Ionut 03-03-1995 27640
66 Mihalache Florin Silviu 13-07-1998 33509
67 Milea Alin Alexandru 21-02-1996 27694
68 Milea Mihaita Silviu 29-06-1997 33053
69 Moisuc Daniel Ionut 31-01-1998 27758
70 Moldoveanu Dorin Ionut 19-03-2000 33587
71 Morea Ionut Daniel 07-10-1997 28572
72 Morea Marius Daniel 22-08-1974 14239
73 Moroianu Bogdan 24-02-2001 30567
74 Mos Antonio Cristian 24-09-2001 31351
75 Mustafa Geaner 21-09-2000 31876
76 Nacu Robert Dumitru 25-10-2000 33583
77 Nistor Marian 08-06-1989 26815
78 Oda Sebastian Gheorghe 11-06-1998 33580
79 Olarita Ilie Iulian 20-07-1988 19694
80 Omer Elvis 07-11-2002 33581
81 Paduraru Robert Iulian 13-05-1998 33054
82 Papuc Alexandru 26-08-1999 33516
83 Papuc Leonard 29-12-2000 33516
84 Paraipan Denis 08-11-1987 29308
85 Paun Dan Catalin 30-03-1998 35031
86 Petrache Ioan Antonio 28-11-2000 31875
87 Petre Alexandru Ionut 20-04-1996 27700
88 Pitigoi David Vasile 29-12-2003 33050
89 Pletea Florinel 05-04-1995 27702
90 Pletea Georgian 05-04-1995 27701
91 Popa Catalin Mihai 04-08-1996 27097
92 Popa Timotei Marius 22-03-2002 33585
93 Prisacariu Alexandru 18-08-1999 31980
94 Pucichi Alex Costin 30-05-2005 34569
95 Raileanu Fabian Ionut 07-06-2013 33885
96 Saioc Gabriel Adrian 10-11-2000 34263
97 Saledin Erduan 11-01-1981 28523
98 Sali Serdar Edis 06-07-2006 34569
99 Schiopu Adrian 24-02-1995 27100
100 Sechelariu Sebastian C-tin 22-05-1999 33512
101 Sefer Serghiun Erol 23-04-2001 34322
102 Sipanu Sergiu Sorin 02-05-1996 28430
103 Spiridon Daniel Nicusor 14-06-1995 27760
104 Stan Adrian 24-01-2000 33513
105 Stan Ionut Robert 06-01-1989 19368
106 Stefan Lucian Cristian 12-01-1995 27099
107 Suliman George 10-10-1998 29645
108 Suncu Ioan 09-01-1972 28879
109 Tanasa Cosmin Daniel 04-06-2002 31352
110 Tanasa Tiberiu Cristian 24-12-2004 33052
111 Tikoski Krste 30-08-1988 30700
112 Timofte Andrei 25-11-2005 34570
113 Timofte Razvan Iulian 27-06-1994 30966
114 Tiron Liviu Adrian 27-06-2006 34572
115 Toba Marian Silviu 14-04-2005 34571
116 Topal George 22-01-2001 31349
117 Trasca Cristian-Robert 09-11-2000 30614
118 Trofim Claudiu Eduard 17-11-1999 29643
119 Vint Gabriel Adrian 15-12-1994 28001
120 Voicu Andrino Ionut 24-07-1997 26094
121 Voicu Marius Andrei 03-05-2001 33582
122 Vranceanu Dan Gabriel 06-11-1997 33521
123 Zaharia Marian 21-02-2001 31354
124 Zamfir Andrei Mihai 09-11-1998 28825
125 Zelca Bogdan Valentin 19-11-1998 29567
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Seniori Etapa 18
24-11-2018
Gloria Băneasa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 17
17-11-2018
CS Poseidon Limanu
Liga a IV-a, Seniori Etapa 16
10-11-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Seniori Etapa 15
03-11-2018
Axiopolis Cernavoda
Liga a IV-a, Seniori Etapa 14
28-10-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Seniori Etapa 13
20-10-2018
CS Portul Constanţa
Liga a IV-a, Seniori Etapa 12
13-10-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
06-10-2018
CS Lipnita Carvan
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
29-09-2018
C. S. Navodari
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
25-09-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Seniori Etapa 8
22-09-2018
CS Eforie
Liga a IV-a, Seniori Etapa 7
15-09-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
11-09-2018
CS Mihail Kogălniceanu
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
08-09-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
CS Cumpana
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Seniori Etapa 2
FC Farul
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Juniori Etapa 18
24-11-2018
Gloria Băneasa
Liga a IV-a, Juniori Etapa 17
17-11-2018
CS Poseidon Limanu
Liga a IV-a, Juniori Etapa 16
10-11-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Juniori Etapa 15
03-11-2018
Axiopolis Cernavoda
Liga a IV-a, Juniori Etapa 14
28-10-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Juniori Etapa 13
20-10-2018
CS Portul Constanţa
Liga a IV-a, Juniori Etapa 12
13-10-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Juniori Etapa 11
06-10-2018
CS Lipnita Carvan
Liga a IV-a, Juniori Etapa 10
29-09-2018
C. S. Navodari
Liga a IV-a, Juniori Etapa 9
25-09-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Juniori Etapa 8
22-09-2018
CS Eforie
Liga a IV-a, Juniori Etapa 7
15-09-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Juniori Etapa 6
11-09-2018
CS Mihail Kogălniceanu
Liga a IV-a, Juniori Etapa 5
08-09-2018
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Juniori Etapa 4
CS Cumpana
Liga a IV-a, Juniori Etapa 3
Sparta Techirghiol
Liga a IV-a, Juniori Etapa 2
FC Farul
Liga a IV-a, Juniori Etapa 1
Sparta Techirghiol
Juniori C, U15, Seria B Etapa 11
10-11-2018
Sparta Techirghiol
Juniori C, U15, Seria B Etapa 10
04-11-2018
ASCS Farul
Juniori C, U15, Seria B Etapa 9
27-10-2018
Sparta Techirghiol
Juniori C, U15, Seria B Etapa 8
20-10-2018
Luceafarul 2013 Constanta
Juniori C, U15, Seria B Etapa 6
06-10-2018
CS Portul Constanţa
Juniori C, U15, Seria B Etapa 5
29-09-2018
Sparta Techirghiol
Juniori C, U15, Seria B Etapa 4
22-09-2018
Gloria Albeşti
Juniori C, U15, Seria B Etapa 3
15-09-2018
Sparta Techirghiol
Juniori C, U15, Seria B Etapa 2
07-09-2018
ASSF Mangalia
Juniori C, U15, Seria B Etapa 1
01-09-2018
Sparta Techirghiol
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 11
17-11-2018
Sparta Techirghiol
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 10
08-11-2018
Trophaeum Adamclisi
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 9
03-11-2018
Sparta Techirghiol
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 8
27-10-2018
CS Eforie
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 7
20-10-2018
Sparta Techirghiol
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 6
13-10-2018
Sporting Junior Mangalia
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 5
06-10-2018
Sparta Techirghiol
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 4
Sparta Techirghiol
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 3
22-09-2018
Academia Hagi
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 2
15-09-2018
Sparta Techirghiol
Juniori E2 2008-2009, Grupa B Etapa 1
ASCS Farul
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe