Baraitaru Iulian
valu Traian
Constanta, 20 Noiembrie 1971
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a VI-a | ||
Nae Ionel | 1 | ||||
Szoke Eduard Bela | 5 | ||||
Iacovlev Cristinel | 1 | ||||
Nedelcu Alexandru George | 2 | ||||
Sarbu Tudor | 3 | ||||
Lepadatu Cristian | 1 | ||||
Gherasim Sorin | 1 | ||||
Simedre Stefan | 2 | ||||
Dutu Bogdan | 2 | ||||
Lazer Nicolae | 1 | ||||
Gheorghe Ionut Silviu | 1 | ||||
Stefanescu Eduard | 1 | ||||
Brandusa Cristian | 1 | ||||
Nae Ovidiu | 2 | ||||
Mocanu Liviu | 1 | ||||
Toader Catalin | 1 | ||||
Burlacu Voicu Lilian | 2 | ||||
Serban Matei | 3 | ||||
Pricope George Marian | 3 | ||||
Negura Alexandru Marian | 1 | ||||
Ilie Valentin Alin | 3 | ||||
Zelca Constantin | 3 | ||||
Ilie Cristian Eduard | 2 | ||||
Giubegan Agnes | 2 | ||||
Barbu Iulian | 1 | ||||
Mocanu Ionut | 3 | ||||
Craciuneanu Valentin | 1 | ||||
Soptelea Claudiu | 2 | ||||
Gemambet Edvin | 2 | ||||
Curti Samira Andreea | 2 | ||||
Regep Evghin | 2 | ||||
Azmi Levent | 2 | ||||
Ilie Cosmin | 2 | ||||
Sbarcea Ionut Liviu | 2 | ||||
Ionescu Marian Cristian | 2 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a VI-a | ||
CS Sparta Techirghiol | 2 | ||||
AS Voinţa Valu lui Traian | 1 | ||||
CSO Ovidiu | 2 | ||||
CS Agigea | 1 | ||||
CSC Mihail Kogălniceanu | 1 | ||||
AS Portul Constanţa | 1 | ||||
AS Emaus Cernavoda | 2 | ||||
AS Viitorul Pecineaga | 1 | ||||
CS Eforie | 2 | ||||
CS Farul Tuzla | 2 | ||||
CS Axiopolis Cernavoda | 1 | ||||
CS Danubius Rasova | 1 | ||||
F.C Mereni | 1 | ||||
AS Pelinu 2016 | 1 | ||||
AS Sport Prim Oltina | 1 | ||||
Viitorul Targusor | 1 | ||||
Litoral 22 Corbu | 1 | ||||
AS Dunărea Ciobanu | 2 | ||||
AS Dacia Mircea Vodă | 2 | ||||
AS Flacara Crucea | 1 | ||||
Steaua Speranţei Siliştea | 3 | ||||
CSO Murfatlar | 1 | ||||
AS Sportul Tortoman | 2 | ||||
CS Speranta Castelu | 2 | ||||
CS Viitorul Harsova | 1 | ||||
AS Litoral Sport 2022 Corbu | 1 | ||||
AS Vointa Sacele | 1 | ||||
Dunărea Ostrov | 2 | ||||
AS Viitorul 20 Cobadin | 1 | ||||
AS Luceafărul Amzacea | 1 | ||||
CS Trophaeum Adamclisi | 1 | ||||
CS Medgidia | 1 |