Petre Costel
Corbu-Constanta
Bucuresti, 11 Martie 1980
Delegat de joc
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a | Liga a VI-a, Seria Nord | Liga a VI-a, Seria Sud | ||
Lazer George Marian | 10 | ||||
Mihal Dumitru | 1 | ||||
Zaharia Adrian Remus | 3 | ||||
Bercea Bogdan Marian | 2 | ||||
Gavriluc Georgian Virgil | 4 | ||||
Simedre Stefan | 5 | ||||
Nedelcu Alexandru George | 2 | ||||
Carson Marian | 4 | ||||
Lica Iurgen Ciprian | 1 | ||||
Cioiu Marian Daniel | 4 | ||||
Cirstocea Vasile Stefan | 1 | ||||
Pricope George Marian | 1 | ||||
Nae Ionel | 2 | ||||
Paduraru Sorin | 1 | ||||
Sarbu Tudor | 3 | ||||
Marcu Claudiu | 2 | ||||
Iacob Florin | 1 | ||||
Barbu Iulian | 3 | ||||
Neagu Alexandru Iulian | 3 | ||||
Ionita Eduard | 1 | ||||
Toader Catalin | 9 | ||||
Ilie Valentin Alin | 5 | ||||
Tanase Cristian | 2 | ||||
Belciug Eugen | 1 | ||||
Ilie Cristian Eduard | 1 | ||||
Mocanu Ionut | 4 | ||||
Szoke Eduard Bela | 2 | ||||
Gemambet Edvin | 3 | ||||
Gheorghe Ionut Silviu | 2 | ||||
Pelican George | 2 | ||||
Soptelea Claudiu | 1 | ||||
Popescu Sorin Ene Lucian | 1 | ||||
Burlacu Voicu Lilian | 1 | ||||
Gheldiagi Servin | 2 | ||||
Stan Raul Adrian | 2 | ||||
Azmi Levent | 1 | ||||
Ticamuca Ionut | 2 | ||||
Soptelea Cristian | 4 | ||||
Gherasim Sorin | 1 | ||||
Martinescu Viorel Bogdan | 1 | ||||
Negura Alexandru Marian | 1 | ||||
Minea Danut Romica | 1 | ||||
Gospodin Maria | 1 | ||||
Mosoiu George Dan | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a | Liga a VI-a, Seria Nord | Liga a VI-a, Seria Sud | ||
CS Viitorul Fîntînele | 5 | ||||
AS Portul Constanţa | 1 | ||||
CSC Mihail Kogălniceanu | 1 | ||||
CS Sparta Techirghiol | 1 | ||||
CS Lipnita Carvan | 5 | ||||
CS Eforie | 1 | ||||
CS Navodari | 3 | ||||
CS Gloria Băneasa 2 | 2 | ||||
AS Voinţa Valu lui Traian | 1 | ||||
CS Medgidia | 3 | ||||
CS Stiinţa ACALAB Poarta Albă | 1 | ||||
CSO Ovidiu | 1 | ||||
CS Agigea | 1 | ||||
Litoral 22 Corbu | 2 | ||||
AS Inter Ion Corvin | 2 | ||||
AS Avantul Comana | 1 | ||||
CS Peştera | 2 | ||||
Olimpia Constanta | 2 | ||||
Viitorul Targusor | 5 | ||||
CS Victoria Cumpăna | 2 | ||||
F.C Mereni | 2 | ||||
AS Viitorul Pecineaga | 2 | ||||
AS Vointa Sacele | 5 | ||||
CSO Murfatlar | 2 | ||||
CS Poseidon Limanu | 1 | ||||
AS Infratirea 23 Cogealac | 3 | ||||
Steaua Speranţei Siliştea | 1 | ||||
CS Viitorul Cuza Voda | 1 | ||||
AS Pescarul Ghindăreşti | 1 | ||||
AS Luceafărul Amzacea | 2 | ||||
AS Pelinu | 3 | ||||
CS Trophaeum Adamclisi | 4 | ||||
AS Viitorul 20 Cobadin | 2 | ||||
AS Flacara Viisoara | 1 |