Smochina Ionel
Constanta
Nu este precizata
Delegat de joc
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a | Liga a VI-a, Seria Nord | Liga a VI-a, Seria Sud | ||
Serban Matei | 1 | ||||
Brandusa Silviu | 1 | ||||
Tudor Vasilica | 1 | ||||
Toader Catalin | 1 | ||||
Stan Raul Adrian | 2 | ||||
Szoke Eduard Bela | 1 | ||||
Nae Florin | 3 | ||||
Cirstocea Vasile Stefan | 2 | ||||
Apas Melen | 21 | ||||
Cioiu Marian Daniel | 3 | ||||
Itoafa Catalin Stefan | 1 | ||||
Nae Ionel | 1 | ||||
Vasilateanu Sorin | 3 | ||||
Iacovlev Cristinel | 2 | ||||
Gemambet Edvin | 17 | ||||
Dima Ionut | 21 | ||||
Simedre Stefan | 2 | ||||
Stefanescu Marian | 1 | ||||
Bartic Madalin Alexandru | 1 | ||||
Mosoiu George Dan | 1 | ||||
Bercea Bogdan Marian | 2 | ||||
Pravdencu Ionut Dorian | 1 | ||||
Ilie Valentin Alin | 1 | ||||
Gheldiagi Servin | 1 | ||||
Sarbu Tudor | 3 | ||||
Lazer Nicolae | 1 | ||||
Soptelea Claudiu | 2 | ||||
Brandusa Cristian | 3 | ||||
Gherasim Sorin | 2 | ||||
Giubegan Agnes | 3 | ||||
Pomalius Viorel | 1 | ||||
Ticamuca Ionut | 1 | ||||
Delcea Adrian Valentin | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a | Liga a VI-a, Seria Nord | Liga a VI-a, Seria Sud | ||
AS Voinţa Valu lui Traian | 2 | ||||
CS Gloria Băneasa 2 | 1 | ||||
CSC Mihail Kogălniceanu | 1 | ||||
CS Sparta Techirghiol | 1 | ||||
AS Portul Constanţa | 1 | ||||
AS Sportul Tortoman | 5 | ||||
Carsium Hîrşova | 1 | ||||
Olimpia Constanta | 1 | ||||
CS Speranta Castelu | 2 | ||||
AS Inter Ion Corvin | 3 | ||||
Viitorul Targusor | 3 | ||||
CSO Murfatlar | 2 | ||||
CS Recolta Nicolae Bălcescu | 2 | ||||
CS Peştera | 1 | ||||
Steaua Speranţei Siliştea | 4 | ||||
AS Emaus Cernavoda | 3 | ||||
AS Dacia Mircea Vodă | 3 | ||||
CS Viitorul Cuza Voda | 2 | ||||
Victoria Mihai Viteazul | 1 | ||||
AS Gloria Seimeni | 4 | ||||
AS Infratirea 23 Cogealac | 1 | ||||
AS Ulmetum Pantelimon | 1 | ||||
AS Pescăruşul Gîrliciu | 2 | ||||
AS Dunărea Ciobanu | 1 | ||||
AS Vointa Cochirleni | 4 | ||||
AS Flacara Viisoara | 5 | ||||
CS Trophaeum Adamclisi | 3 | ||||
AS Bărăganu | 2 | ||||
Dunărea Ostrov | 1 | ||||
Fulgerul Chirnogeni | 2 | ||||
I.T.C | 1 | ||||
Old Boys Cobadin | 2 | ||||
CS Lumina | 1 | ||||
AS Viitorul 20 Cobadin | 2 | ||||
CS Negru Voda | 1 |