Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 24
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 28 Mai 2023, 16:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Miercuri, 24 Mai 2023, 17:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 26
Teren: COMUNAL / CATALINA
Miercuri, 24 Mai 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 23
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 20
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI, etapa 1
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 17:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 1 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 16
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 1 Aprilie 2023, 15:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 25 Martie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 15
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 25 Martie 2023, 15:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 25 Martie 2023, 11:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2010(8+1), etapa 9
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 25 Martie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 4 Decembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 13
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 4 Decembrie 2022, 12:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 11
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 30 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 8
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 30 Octombrie 2022, 13:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 7
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:00
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Sambata, 22 Octombrie 2022, 11:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2010(8+1), etapa 6
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Sambata, 22 Octombrie 2022, 11:00
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Duminica, 2 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 4
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 2 Octombrie 2022, 13:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 2
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Sambata, 17 Septembrie 2022, 15:00
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2008(10+1), etapa 1
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 17 Septembrie 2022, 15:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI