Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 14
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 14
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 10 Martie 2024, 13:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 9
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 13
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 13
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 8
Teren: /
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: /
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 12
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 12
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 08:30
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 7
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 08:30
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 11
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 10
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 10
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 5
Teren: /
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: /
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 5
Teren: /
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:30
Teren: /
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 4
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Szentpali Geza / OZUN
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 4
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 8
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 8
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 3
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 7
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 7
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: PROGRESUL / SITA BUZAULUI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 2
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: /
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 6
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 6
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 1
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 5
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 5
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: PAPAUTI / PAPAUTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 4
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 4
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 3
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 3
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Duminica, 10 Septembrie 2023, 15:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 1
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 1
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 15:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI