Meciuri arbitrate
Miercuri, 31 Mai 2023, 16:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 24
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Miercuri, 31 Mai 2023, 16:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Vineri, 5 Mai 2023, 18:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2012(6+1), etapa 13
Teren: Electro din Sfantu Gheorghe / Sfantu Gheorghe
Vineri, 5 Mai 2023, 18:00
Teren: Electro din Sfantu Gheorghe / Sfantu Gheorghe
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 20
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 19
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 15 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 18
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Sambata, 15 Aprilie 2023, 15:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Marti, 4 Aprilie 2023, 17:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2010(8+1), etapa 10
Teren: Electro din Sfantu Gheorghe / Sfantu Gheorghe
Marti, 4 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Electro din Sfantu Gheorghe / Sfantu Gheorghe
SE AMANA IN DATA DE 04.04.2023
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 16
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 26 Martie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 15
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Duminica, 26 Martie 2023, 13:00
Teren: COMUNAL AS / ARCUS
Sambata, 25 Martie 2023, 11:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2010(8+1), etapa 9
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 25 Martie 2023, 11:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 19 Martie 2023, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 14
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 19 Martie 2023, 13:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Sambata, 18 Martie 2023, 14:00
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2008(10+1), etapa 11
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 18 Martie 2023, 14:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 4 Decembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 13
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
Duminica, 4 Decembrie 2022, 12:00
Teren: STARUINTA ZAGON / ZAGON
JOCUL SE DISPUTA LA ZAGON
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 11
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 10:00
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2008(10+1), etapa 10
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 10:00
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 10
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: COMUNAL / CATALINA
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 9
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 10:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2012(6+1), etapa 8
Teren: Electro din Sfantu Gheorghe / Sfantu Gheorghe
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 10:00
Teren: Electro din Sfantu Gheorghe / Sfantu Gheorghe
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 09:30
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2012(6+1), etapa 8
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 09:30
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Miercuri, 2 Noiembrie 2022, 16:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2012(6+1), etapa 8
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Miercuri, 2 Noiembrie 2022, 16:00
Teren: COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE
Duminica, 30 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 8
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 30 Octombrie 2022, 13:00
Teren: FC COMUNAL / BRETCU
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2012(6+1), etapa 7
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 7
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Sambata, 22 Octombrie 2022, 11:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2010(8+1), etapa 6
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Sambata, 22 Octombrie 2022, 11:00
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Duminica, 16 Octombrie 2022, 11:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2012(6+1), etapa 5
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Duminica, 16 Octombrie 2022, 11:00
Teren: CSO ORASENESC / BARAOLT
Sambata, 15 Octombrie 2022, 13:00
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2008(10+1), etapa 5
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 15 Octombrie 2022, 13:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2010(8+1), etapa 5
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
Teren: CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI
Duminica, 9 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 5
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Duminica, 9 Octombrie 2022, 13:00
Teren: SATESC ASCSC / PAPAUTI
Duminica, 9 Octombrie 2022, 11:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2012(6+1), etapa 4
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Duminica, 9 Octombrie 2022, 11:00
Teren: SINKOVITS / TG SECUIESC
Sambata, 8 Octombrie 2022, 12:00
JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2008(10+1), etapa 4
Teren: ORESENESC ELECTRO / SF GHEORGHE
Sambata, 8 Octombrie 2022, 12:00
Teren: ORESENESC ELECTRO / SF GHEORGHE
Sambata, 8 Octombrie 2022, 10:30
JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2010(8+1), etapa 4
Teren: Electro din Sfantu Gheorghe / Sfantu Gheorghe
Sambata, 8 Octombrie 2022, 10:30
Teren: Electro din Sfantu Gheorghe / Sfantu Gheorghe
Duminica, 2 Octombrie 2022, 13:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 4
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 2 Octombrie 2022, 13:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 2
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 18 Septembrie 2022, 15:00
Teren: F.C.COMUNAL / CERNAT
Duminica, 18 Septembrie 2022, 11:00
JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2012(6+1), etapa 1
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 18 Septembrie 2022, 11:00
Teren: ORASENESC AS / COVASNA
Duminica, 11 Septembrie 2022, 10:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 1
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 11 Septembrie 2022, 10:00
Teren: AS NEMERE / GHELINTA
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 1
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Duminica, 11 Septembrie 2022, 15:00
Teren: AS PERKO / SANZIENI
Sambata, 10 Septembrie 2022, 15:00
LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2004(10+1), etapa 1
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE
Sambata, 10 Septembrie 2022, 15:00
Teren: AS HARGHITA / AITA MARE