Golgeteri
Fotbal | Futsal

Sezon competitional:

Liga:
 
Golgeteri Liga a 4-a, Seniori
1. ZELCH ERVIN (C.S.O.BARAOLT)12
2. Sorescu Gyorgy Szilamer (A.T.S.C. RECI)12
3. Arinean Mihai (A.C.S.F.C.PAPAUTI)12
4. Oprea Alexandru (A.C.S. STARUINTA ZAGON)12
5. Majos Attila (A.C.S. STARUINTA ZAGON)11
6. Lazar Attila (C.S.O.BARAOLT)11
7. Dirstaru Sabin (A.C.S. STARUINTA ZAGON)11
8. Gyero Roland Laszlo (C.S.O.BARAOLT)10
9. Cretulescu Emanuel (A.C.S. STARUINTA ZAGON)8
10. Papp Csaba Attila (A.T.S.C. RECI)8
11. Gerota Alin (A.C.S.NEMERE GHELINTA)7
12. Dedu Ovidiu Casian (A.S. HARGHITA AITA MARE)6
13. Mitruta Costinel Cristian (A.C.S.NEMERE GHELINTA)6
14. Ciobotaru Ionel (A.S.F.C. BRETCU)6
15. Fabian Hunor (A.S.PERKO SANZIENI)6
16. ILEANA ION (A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI)6
17. Jakab Lajos Barna (A.S. AVANTUL ILIENI)6
18. Tokos Zoltan (A.S. PRIMA BRADUT)5
19. Lazar Janos Istvan (A.S. PRIMA BRADUT)5
20. ORBAN BEKE ARPAD (A.S.F.C.CERNAT)5
21. Bodeanu Marius Alexandru (A.C.S.F.C.PAPAUTI)5
22. Forro Alexandru (A.S.PERKO SANZIENI)5
23. Timar Levente (A.S.F.C. BRETCU)5
24. Chifor Alexandru (A.S.PERKO SANZIENI)5
25. Ursu Ciprian Ionut (A.C.S. STARUINTA ZAGON)5
26. Gal Jozsef Tobias (A.S.F.C.CERNAT)5
27. Bedo Istvan Csongor (A.S. PRIMA BRADUT)5
28. Farczadi Tivadar Zsolt (A.S.COVASNA)5
29. Zsido Zsombor (A.S.COVASNA)4
30. Szabo Alpar (A.S. PRIMA BRADUT)4
31. BARBASESCU DANIEL (A.C.S. STARUINTA ZAGON)4
32. Kovacs Tibor Antal (A.S.PERKO SANZIENI)4
33. Szabo Sandor (A.C.S. STARUINTA ZAGON)4
34. Popina Claudiu (C.S.O.BARAOLT)4
35. Manto Istvan Mihaly (A.T.S.C. RECI)4
36. Dragu Nicolae (A.S.COVASNA)4
37. Cojocaru Gabriel (A.S. PRIMA BRADUT)3
38. Tudorie Claudiu (A.C.S.F.C.PAPAUTI)3
39. SZEKELY ROBERT (A.S. AVANTUL ILIENI)3
40. Eros Erik (A.S.F.C.CERNAT)3
41. PASZKA NORBERT (A.S.PERKO SANZIENI)3
42. Baciu Marin Alexandru (A.C.S.F.C.PAPAUTI)3
43. Papp Csongor (A.C.S. STARUINTA ZAGON)3
44. BARTOK ROBERT (A.S.PERKO SANZIENI)3
45. DORVOS ERVIN IONUT (A.C.S.NEMERE GHELINTA)3
46. Ciobotaru Marius (A.S. AVANTUL ILIENI)3
47. Janko Attila (A.S. HARGHITA AITA MARE)3
48. Varga Andras (A.S. PRIMA BRADUT)3
49. Veregut Constantin Razvan (A.S.F.C.CERNAT)3
50. FARAGO HUNOR (A.S.F.C. OJDULA)2
51. FOLDI LORAND (A.C.S.NEMERE GHELINTA)2
52. Vojna Levente (A.S.F.C. OJDULA)2
53. Plesa Aurel - Viorel (A.C.S. STARUINTA ZAGON)2
54. Ambrus Tihamer (C.S.O.BARAOLT)2
55. Tibescu Laszlo (A.S.F.C.CERNAT)2
56. Papp Levente (A.S.PERKO SANZIENI)2
57. Incze Zsolt (A.S.COVASNA)2
58. Balint Florin Ciprian (A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI)2
59. Fogarasi Cristian- Levente (A.S.F.C. BRETCU)2
60. Caruntu Andrei Florin (A.C.S.F.C.PAPAUTI)2
61. Moroianu Decebal Ilie (A.S.F.C. OJDULA)2
62. Calugareanu Gheorghe (A.S.COVASNA)2
63. Milosi Georgian Cosmin (A.C.S.F.C.PAPAUTI)2
64. Szabo Zsolt (C.S.O.BARAOLT)2
65. BAKK BALAZS GEZA (A.S.PERKO SANZIENI)2
66. MUNTEAN SILVIU ADRIAN (A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI)2
67. Filip Marius - Arun (A.C.S.F.C.PAPAUTI)2
68. Molnar Otto (A.S. PRIMA BRADUT)2
69. KERESZTELY ZSOLT (A.S. HARGHITA AITA MARE)2
70. PULUGOR ISTVAN RICHARD (A.S. AVANTUL ILIENI)2
71. DASCALU MARIUS (A.C.S.NEMERE GHELINTA)1
72. BOKOR JANOS (A.C.S.NEMERE GHELINTA)1
73. Kuti Norbert (A.T.S.C. RECI)1
74. Arpa Lehel (A.S. HARGHITA AITA MARE)1
75. Varvara Neculai Alexandru (A.C.S. STARUINTA ZAGON)1
76. MATE JOZSEF (A.S. AVANTUL ILIENI)1
77. Dobra Botond Szabolcs (A.S.F.C.CERNAT)1
78. Kovasznai Miklos (A.C.S.NEMERE GHELINTA)1
79. Stana Ion Robert (A.C.S.NEMERE GHELINTA)1
80. Hornea Gabriel (A.C.S.F.C.PAPAUTI)1
81. Dani Jozsef (A.S.F.C.CERNAT)1
82. REMAN ALPAR (A.C.S.NEMERE GHELINTA)1
83. Rusandu Adrian-ovidiu (A.C.S.F.C.PAPAUTI)1
84. KISS ROBERT JOZSEF (A.S.PERKO SANZIENI)1
85. SAVA STEFAN ANDREI (A.S.COVASNA)1
86. Szekely Balazs (C.S.O.BARAOLT)1
87. ASZTALOS CSABA ZSOLT (A.S. HARGHITA AITA MARE)1
88. KERTESZ CSABA (A.C.S.NEMERE GHELINTA)1
89. Muntean Gheorghe (A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI)1
90. Covacs Vasile Adrian (A.S.COVASNA)1
91. Iacob Eusebio Razvan (A.C.S.F.C.PAPAUTI)1
92. Todor Marius (A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI)1
93. Bende Lajos (A.T.S.C. RECI)1
94. Szakacs Attila Valentin (A.S.COVASNA)1
95. DOBRA ANDRAS (A.S.F.C.CERNAT)1
96. Kopecky Alexanru Sorin (A.S. PRIMA BRADUT)1
97. ILIESI ALEXANDRU RAUL (A.S.F.C. BRETCU)1
98. Bartha Csongor (A.S.PERKO SANZIENI)1
99. Stan Geani Valentin (A.C.S.F.C.PAPAUTI)1
100. Ungureanu Bogdan Constantin (A.S.F.C. BRETCU)1
101. Ferenc Attila (A.S.F.C. OJDULA)1
102. Rosca Adrian Ion (A.C.S.F.C.PAPAUTI)1
103. PETHO OKOS CSOGOR (A.S.F.C. BRETCU)1
104. Vulcan Szabolcs (A.C.S.NEMERE GHELINTA)1
105. DAVID IOAN (A.C.S.F.C.PAPAUTI)1
106. Neagoe Ciprian Alexandru (C.S.O.BARAOLT)1
107. Szekely Alpar (C.S.O.BARAOLT)1
108. Bontianu Constantin Gheorghe (A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI)1
109. BALAZSI GABOR (C.S.O.BARAOLT)1
110. Demeter Jozsef Attila (A.T.S.C. RECI)1
111. SYLVESZTER ARPAD (A.S. AVANTUL ILIENI)1
112. Barabas Balint (A.S. PRIMA BRADUT)1
113. Fenechiu Florentin Nicusor (A.S.F.C. BRETCU)1
114. Kadar Istvan (A.S.COVASNA)1
115. Kiss Zoltan Elemer (A.T.S.C. RECI)1
116. Grigore Cosmin Bogdan (A.S.F.C. BRETCU)1
117. Farczadi Csongor (A.S.COVASNA)1
118. TOTH TIHAMER (A.S.F.C. OJDULA)1
119. Istrate Dan (A.S. HARGHITA AITA MARE)1
120. Boga Istvan Laszlo (A.S. AVANTUL ILIENI)1
121. Szabo Sabin Jozsef (A.S. AVANTUL ILIENI)1
122. BAJKA LASZLO (A.S. HARGHITA AITA MARE)1
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Judetean Covasna

Consiliul Local Sfantu Gheorghe
Consiliul Local Sfantu Gheorghe

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe