Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a 4-aC2 - Liga a 5-a
C3 - CUPA ROMANIEIC4 - TURNEUL SPERANTELOR U14
C5 - JUNIOR C 2004-2005 ELITAC6 - Juniori C 2004-2005 CLASIC
C7 - Juniori D 2006-2007C8 - Juniori E 2008
C9 - Juniori F 2009C10 - Juniori G 2010
C11 - Juniori H-I 2011-2012
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
Total
1Brasov Brasov421110000000054
2Antal Csongor111300111160034
3Buceleanu Lorant14400009000027
4Szakacs Jozsef10100324330026
5Bucsi Imre-Laszlo14610111000024
6Nagy Istvan5100014930023
7Bedohazi Geza14700000000021
8Zajzon Zsombor6400005300018
9Bedohazi Gergely8000130040016
10Ciuraru Roberto10401001000016
11Gecse Albert9100041000015
12Biro Zsolt8100001000010
13Olah Edison3200122000010
14Peter Jozsef7000003000010
15Dumitru Robert George900000000009
16Moldoveanu Cristian900000000009
17Bozdoc Sorin301002200008
18Fazakas Etele130001200007
19Recsenyedi Hunor-Bela321100000007
20Florescu Marius500000000005
21Imreh Laszlo-Ferencz110000100003
22Rusandu Lucian000100000001
23Vicsai Norbert000000100001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe