Informari si comunicate AJF
15-02-2019
Anunt curs instruire febr 2019

Date despre cursul de instruire februarie 2019

detalii...
01-02-2019
22-01-2019
Anunt viza carnete

ANUNT VIZA CARNETE 2019

detalii...
22-01-2019
Programari vize Liga 5-a si Liga 6-a

Programari vize Liga 5-a si Liga 6-a

detalii...
20-01-2019
16-01-2019
03-01-2019
Program vize anuale- Liga a 4-a

Program vize anuale- Liga a 4-a

detalii...
06-12-2018
04-12-2018
04-12-2018

Programari vize Liga 5-a si Liga 6-a


Publicat in data de 22-01-2019, la ora 05:46

 

               PROGRAMARI  PENTRU VIZE  LEGITIMATII         

                                            LIGILE  a 5 a  SI  a 6 a

 

24.01.2019-SPORTUL RUNCU,LUCEAFARUL DARMANESTI,

                              UNIREA LUCIENI,VOINTA ADANCA;

25.01.2019-SAGEATA G.OCNITEI,VOINTA TATARANI,

                             VIITORUL  OCNITA,VIITORUL  RAZVAD;

28.01.2019-OLIMPICII 2 ULMI,ASG DOICESTI,VOINTA

                                SACUIENI,VOINTAPIETROSITA;

29.01.2019-FLACARA SUTA SEACA,VICTORIA COMISANI,

                               CETATEA TARGOVISTE,VOINTA BUCIUMENI;

30.01.2019-SPIC DE GRAU GHIMPATI,VIITORUL GHEBOA-

                               IA,UNIREA SL.MOARA,LUCEF. BOLOVANI ;

31.01.2019-UNIREA NUCET,F.C.POTLOGI,SAGEATA BRA-

                               NISTEA,FLACARA GHINESTI;

01.02.2019-OLIMPIA MARCESTI,VIITORUL DOBRA,GAZ

                             METAN FINTA,VANATORUL RATOAIA;

04.02.2019-LIBERT. URZICEANCA,PUBLIREX CIOCANESTI,

                              VOINTA P.RIZII,FULGERUL LUNGULETU;

05.02.2019-DENTAS TARTASESTI,OLIMPIA P.DE MUNTE,

                              PETROLUL RASCAETI,OLIMPIA MORTENI;

06.02.2019-SPICUL JUGURENI,DINAMO OD.TURCULUI,

                               FLACARA ZAVOIU,SPORTUL MOGOSANI;

07.02.2019-P.C.M. UNGURENI,A.S.CORBII MARI,VIITORUL

                               ODOBESTI,VIITORUL STRAOSTI;

08.02.2019-UNIREA COBIA,FLACARA V.MARE,VIITORUL

                               TOMSANI,VIITORUL GAESTI;

11.02.2019-URBAN TITU,VIITORUL BURDUCA,VOINTA V.

                               VOEVOZILOR,COMERTUL 2014 VIISOARA;

12.02.2019-RAPID GEMENEA,MUSCELUL VALENI,SPOR-

                               PIETRARI,OLIMPICII 3 ULMI;

13.02.2019-FORTIS V.LUNGA,UNIREA OGREA,GAZ METAN

                               VLADENI,VARCOLACII COMISANI;

 

14.02.2019-VICT. 2017 VACARESTI,VICT. 2018 VACARESTI,

                              GLORIA BUCSANI,VOINTA 2010 CREVEDIA;

15.02.2019-SAGEATA 1975 CATUNU,GAITA BILCIURESTI,

                               SPORTUL COJASCA,STEAGUL ROSU COLACU;

18.02.2019-DACIA HULUBESTI,VIITORUL GURA FOII,JUNI-

                                ORUL CIOCANSTI,AVANTUL PRODULESTI;

19.02.2019-VOINTA CRETU,NEAJLOVUL P. DE GRECI,UNI-

                               VERSITATEA BALENI,VIITORUL CUZA VODA.

                                                             JUNIORI

20.02.2019-KINDER  TARGOVISTE,GR.SC.AGRICOL NUCET

21.02.2019-C.S.M. FLACARA MORENI,F.C. PUCIOASA;

22.02.2019-CHINDIA TARGOVISTE,CSS TARGOVISTE;

25.02.2019-PROGRESUL GAESTI.

                                                   IMPORTANT !

ECHIPELE  DE SENIORI CARE AU SI ECHIPE DE JUNIORI ,PARTICIPANTE IN CAMPIONATUL JUDETEAN AL JUNIORILOR,VOR PREZENTA  LA VIZE  SI CARNETELE DE LEGITIMARE ALE ACESTORA,IMPREUNA CU CELE ALE SENIORILOR!


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe