Informari si comunicate
17-02-2019
13-02-2019
Anunt - Curs Liga 4 + Examen de promovare in categorie.

Joi 28.02,2019 se va tine cursul de Liga 4 si examenul de promovare in categorie (categ.1, categ.2 si examenul de absolvire a scolii de arbitri) la FEFS Craiova.

detalii...
13-02-2019
REZULTATE EXAMEN EVALUARE LICENTA C UEFA

Rezultate evaluare examen teoretic si practic Licanta UEFA C

detalii...
05-02-2019
Arbitri cu drept de sustinere a examenului de promovare in categorie.

Arbitri cu drept de sustinere a examenului de promovare in categorie.

detalii...
01-02-2019
19-01-2019
Anunt examen pentru categ.1,categ.2, scoala de arbitri.

In perioada 22 - 24 Februarie se vor sustine examene pentru obtinerea categoria 1, categoria 2, arbitri stagiari(scoala de arbitri).

detalii...
14-01-2019
Viza medicala pentru Abitri si Observatori !

Viza medicala pentru Abitri si Observatori ! Arbitri,Arbitri Asistenti si Observatori din cadrul CJA Dolj, trebuie sa aduca viza medicala pana la data de 20 februarie cel tarziu de la medicul de familie. CJA Dolj

detalii...
09-01-2019
VIZA CARNETELOR pentru ARBITRI si OBSERVATORI - 2019

Fiecare Arbitru, Arbitru Asistent si Observator, personal, până la data de 15.02.2019, va achita cotizaţia anuală reprezentând contravaloarea unui barem de arbitraj GARANTI BANK RO21UGBI0000322014867RON

detalii...
24-12-2018
14-12-2018
toate comunicatele

C.S. PROGRESUL SEGARCEA

Localitatea SEGARCEA

Informatii generale
Culori Tricou: albastru,portocaliu; Sort: albastru,portocaliu; Jambieri: portocaliu;
Teren STEFAN MATEI / Segarcea
Adresa Segarcea str. Unirii nr. 52
Tel/Fax 0251210795
Contact 0251210795
Staff-ul echipei
Presedinte Popa Aurel Tel: 0744381427
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Balan Marin Tel: 0766480266
Antrenor Ionele Alexandru
Antrenor secund Neagu Gheorghe Tel: 0757691839
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. DUNAREA CALAFAT 20 14 3 3 54-25 45p +15
2C.S. CARCEA20141569-2943p+13
3 A.C.S. TRACTORUL CETATE 19 11 6 2 64-30 39p +12
4A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA20114555-3637p+7
5 A.C.S. JIUL PODARI 20 10 6 4 57-29 36p +6
6A.C.S. UNIREA TRICOLOR DABULENI19103655-3433p+3
7 A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET 20 9 4 7 60-46 31p +1
8C.S. VANATORUL DESA2085749-4529p-1
9 A.C.S. UNIREA AMARASTII DE JOS 20 7 4 9 34-48 25p -5
10A.F.C. VICTORIA PLENITA20731043-5624p-6
11 C.S. PROGRESUL SEGARCEA 20 7 0 13 43-62 21p -9
12C.S. RECOLTA OSTROVENI20611345-6219p-11
13 A.C.S. FLACARA MOTATEI 20 1 4 15 23-67 7p -23
14A.C.S. UNIREA VELA20121723-1055p-25
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ANDRONACHE SERBAN 28-03-2006 2028
2 Aranghel Ionut Doru 15-11-1988 33316
3 BACELAN ION COSTINEL 14-04-2009 1802
4 BALICA MIHAITA ALEXANDRU 11-06-2003 2031
5 Baluta Liviu Marian 19-08-1990 31727
6 Barbu Mihai Iulian 08-07-2002 45531
7 BIBIRITA LUCA IONUT 11-01-2007 1801
8 Budescu Dan Cristian 24-10-1999 411
9 BUSCA STEFAN ALEXANDRU 16-01-2007 1790
10 Chivu Iulian Marian 08-09-2000 43969
11 CIUCA IANNIS VALENTIN 22-02-2004 1564
12 Cojocaru Constantin 16-12-1987 4704/0118
13 Corcoveanu Ionut 07-09-1991 33760
14 Corcoveanu Madalin Viorel 28-02-1994 38516
15 COSTIN EDUARD IONUT 09-09-2007 1800
16 COVRIG DRAGOS GABRIEL 05-10-2002 2030
17 CRACIUN FLORIN 20-09-1992 47225
18 Craciun Ionut 20-07-1989 32771
19 DAVID STEFANITA ALEXANDRU 11-06-2007 1806
20 Degeratu Flavius Adrian 27-03-2001 43968
21 Dina Florian Alin 17-07-2001 47000
22 Dinculeana Marius 19-09-1978 29532
23 DINULESCU ALEXANDRU MARIO DANIEL 01-02-2007 1805
24 DINULESCU ANDREI SEBASTIAN 22-03-2002 2233
25 Dita Ionel Florin 27-07-2001 43961
26 DOBRE DENIS VALENTIN 12-03-2008 1803
27 Dolofan Andrei 13-01-1999 45935
28 DUMITROVICI EDUARD FABIAN 31-03-2004 1562
29 Dumitru Marin Bogdan 20-04-1984 29534
30 DUMITRU MIHAI ANDREI 18-07-2003 1219
31 FLOREA IONUT ADRIAN 07-06-2008 1792
32 FLORICEL CRISTIAN GABRIEL 15-06-2002 2332
33 GAINA CRACIUNOIU MIHAI 05-03-2009 1809
34 Galiceanu Stefan Andrei 23-12-1999 46659
35 GEGIU DAVID GABRIEL 26-04-2007 1807
36 Georgescu Andrei 09-07-1996 35407
37 Hristea Sorin Stefan 13-12-1999 45937
38 HRISTEA STEFAN ALEXANDRU 04-12-2007 1799
39 IANCU ANDREI RAUL 03-08-2008 1796
40 Manda George Nicusor 23-02-1998 45667
41 Manda Ionut Alexandru 07-11-1999 45146
42 MANDA MARIAN FLORIN CRISTIAN 23-03-2007 1808
43 MANDA MARIUS CRISTIAN 25-03-2004 1563
44 MANOLACHE ANDREI 06-02-2008 2313
45 MIREA EMIL ADRIAN DANIEL 17-04-2006 1793
46 Mirut Marian Daniel 06-11-1995 40122
47 MITICA GABRIEL IONUT 01-05-2003 999
48 MITU HORATIU FLAVIAN 03-04-2008 1795
49 Nastasie Marius Stefanita 11-02-2001 45934
50 Neaga Ion Catalin 21-08-2002 43964
51 NEAGU RAUL MARIAN 28-02-2008 1797
52 Nica Ionut Marian 07-01-2001 44662
53 NICOLAE CHEMPES 13-07-2002 2029
54 Nicu Catalin 09-04-1988 30274
55 NICULET STEFANITA CRISTIAN 16-11-1997 45669
56 Opris Alin Iulian 01-05-1998 45668
57 Patru Catalin Ionut 23-08-1998 45666
58 PERISOREANU MARIAN ALEXANDRU 15-08-2003 2229
59 Pirvan Catalin Constantin 10-12-1989 31722
60 Pirvan Ionut Cristian 28-12-1986 38904
61 PITA LEONARD IONUT 26-03-2008 1804
62 Popa Gheorghe Bogdan 22-03-1997 44963
63 Popa Petrut Sebastian 30-07-2000 43960
64 PREDA MARIN GABRIEL 01-09-2001 998
65 Prundeanu Andrei Alexandru 09-03-2001 46507
66 Radoaca Catalin Alex 23-12-1993 38500
67 Riosanu Eugen Eusebiu 10-11-1984 17141
68 ROSCULEASA CLAUDIU ANDREI 16-06-2007 1798
69 RUSET DAVID MARIAN 02-08-2005 1791
70 Saim Madalin Ionut 24-03-1999 47096
71 STAN ANDREI 07-03-2007 1794
72 Stan Ionut Robert 09-01-2001 45149
73 STEFAN IONUT RAZVAN 30-01-2003 2234
74 Stoenac Andrei Madalin 15-09-2000 43967
75 STOIAN MIHAI CATALIN 20-07-2003 1155
76 Tomita Alexandru Cristian 25-12-1988 33830
77 Vais Ionut Madalin 22-01-1996 45661
78 ZLATE ALEXANDRU DANIEL 16-12-2002 2230
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 20
15-12-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 19
08-12-2018
C.S. VANATORUL DESA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 18
24-11-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 17
21-11-2018
A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 16
17-11-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 15
10-11-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 14
03-11-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 13
31-10-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 12
27-10-2018
C.S. CARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 11
20-10-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 10
13-10-2018
A.C.S. UNIREA TRICOLOR DABULENI
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 9
10-10-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 8
06-10-2018
A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 7
29-09-2018
C.S. RECOLTA OSTROVENI
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 6
22-09-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 5
19-09-2018
A.C.S. TRACTORUL CETATE
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 4
15-09-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 3
08-09-2018
A.C.S. UNIREA VELA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 2
01-09-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR Etapa 1
25-08-2018
A.F.C. VICTORIA PLENITA
JUNIORI A1 Etapa 13
22-11-2018
A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
JUNIORI A1 Etapa 12
15-11-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI A1 Etapa 11
14-11-2018
C.S. VANATORUL DESA
JUNIORI A1 Etapa 9
01-11-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI A1 Etapa 8
27-10-2018
C.S. LUCEAFARUL CRAIOVA
JUNIORI A1 Etapa 7
20-10-2018
C.S.M. PROGRESUL BAILESTI
JUNIORI A1 Etapa 6
11-10-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI A1 Etapa 5
06-10-2018
A.C.S.O. FILIASI
JUNIORI A1 Etapa 4
03-10-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI A1 Etapa 2
17-09-2018
A.S. SCOLARA LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CRAIOVA
JUNIORI A1 Etapa 1
15-09-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 13
23-11-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 12
17-11-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 11
09-11-2018
A.C.S. JIUL PODARI
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 10
07-11-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 9
04-11-2018
U CRAIOVA 1948.SA.
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 8
26-10-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 7
19-10-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 6
11-10-2018
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 3
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 5
10-10-2018
C.S.M. PROGRESUL BAILESTI
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 4
05-10-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 3
28-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 2
21-09-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 1
14-09-2018
CSS. 2 CRAIOVA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe