Marti, 11-12-2018

niciun meci

Miercuri, 12-12-2018

niciun meci

Joi, 13-12-2018

niciun meci

Vineri, 14-12-2018

niciun meci

Sambata, 15-12-2018

1 A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA - A.C.S. UNIREA AMARASTII DE JOS ISALNITA / Isalnita LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 20 11:00
2 A.C.S. TRACTORUL CETATE - A.C.S. UNIREA TRICOLOR DABULENI TRACTORUL / CETATE LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 20 11:00
3 C.S. VANATORUL DESA - A.C.S. JIUL PODARI VANATORUL / DESA LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 20 11:00
4 C.S. RECOLTA OSTROVENI - C.S. PROGRESUL SEGARCEA RECOLTA / Ostroveni LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 20 11:00
5 A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET - A.F.C. VICTORIA PLENITA ORASENESC / BECHET LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 20 11:00
6 C.S. DUNAREA CALAFAT - A.C.S. FLACARA MOTATEI DUNAREA / Calafat LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 20 11:00
7 A.C.S. UNIREA VELA - C.S. CARCEA COMUNAL / VELA LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 20 11:00

Duminica, 16-12-2018

1 A.S. DESNATUIUL GIURGITA - A.S. RECOLTA SEACA DE CAMP DEZNATUIUL / GIURGITA LIGA 5, SERIA 1, etapa 17 11:00
2 A.S. RECOLTA MACESU DE JOS - A.C.S. TINERETUL POIANA MARE RECOLTA / MACESU DE JOS LIGA 5, SERIA 1, etapa 17 11:00
3 C.S. TRIUMF BIRCA - A.S. AVANTUL RAST COMUNAL / BARCA LIGA 5, SERIA 1, etapa 17 11:00
4 A.S. FULGERUL MAGLAVIT - A.S. VIITORUL MACESU DE SUS FULGERUL / MAGLAVIT LIGA 5, SERIA 1, etapa 17 11:00
5 A.C.S. VIITORUL CIUPERCENII NOI - A.C.S. VOINTA CARAULA VIITORUL / CIUPERCENII NOI LIGA 5, SERIA 1, etapa 17 11:00
6 RETRASA - A.S. VIITORUL GIURGITA RECOLTA / CIOROIASI LIGA 5, SERIA 1, etapa 17 11:00
7 Loc Vacant - A.S. FULGERUL INTORSURA / LIGA 5, SERIA 1, etapa 17 11:00
8 A.S. VIITORUL DOBRIDOR - A.S. VIITORUL AFUMATI VIITORUL / DOBRIDOR LIGA 5, SERIA 1, etapa 17 11:00
9 C.S. PROGRESUL CERAT - A.C.S. SPICUL UNIREA PROGRESUL / CERAT LIGA 5, SERIA 1, etapa 17 11:00
10 C.S. CARCEA 2 - A.F.C. STIINTA CELARU COMUNAL 1 / CARCEA LIGA 5, SERIA 2, etapa 17 11:00
11 A.S. INTER SECUI - A.S. VOINTA PUTURI CENTRAL / SECUI LIGA 5, SERIA 2, etapa 17 11:00
12 A.S. PROGRESUL 91 AMARASTII DE SUS - C.S. SPORTING LEU PROGRESUL / AMARASTII DE SUS LIGA 5, SERIA 2, etapa 17 11:00
13 Loc Vacant - C.S. FULGERUL MARSANI / LIGA 5, SERIA 2, etapa 17 11:00
14 A.S. UNIREA TAMBURESTI - A.F.C. COSOVENI UNIREA / Timburesti LIGA 5, SERIA 2, etapa 17 11:00
15 A.S. PROGRESUL CASTRANOVA - A.S. ROJISTE CASTRANOVA / Castranova LIGA 5, SERIA 2, etapa 17 11:00
16 A.S. ENERGIA RADOMIR - A.C.S. VICTORIA CALARASI ENERGIA / RADOMIR LIGA 5, SERIA 2, etapa 17 11:00
17 A.S. CITY LEU - C.S. F.C. STIINTA MALU MARE COMUNAL / LEU LIGA 5, SERIA 2, etapa 17 11:00
18 A.S. TORENTUL 2016 SECUI - A.C.S. VIITORUL TEASC CENTRAL / SECUI LIGA 5, SERIA 2, etapa 17 11:00
19 A.S. VIITORUL TUGLUI - A.S. BETIS CRAIOVA COMUNAL / TUGLUI LIGA 5, SERIA 3, etapa 17 11:00
20 A.S. VOINTA BELCIN - A.S. SARJA ROBANESTI 2017 VOINTA / BELCIN LIGA 5, SERIA 3, etapa 17 11:00
21 C.S. SOPOT - ACSO.FILIASI 2 PIETROAIA / PIETROAIA LIGA 5, SERIA 3, etapa 17 11:00
22 A.S. FLACARA DRAGOTESTI - A.S. JIUL BREASTA FLACARA / DRAGOTESTI LIGA 5, SERIA 3, etapa 17 11:00
23 A.S. VOINTA RASNIC - C.S. AVANTUL PIELESTI VOINTA / RASNIC LIGA 5, SERIA 3, etapa 17 11:00
24 A.S. MECK ISALNITA - A.S. VULTURUL CERNATESTI / LIGA 5, SERIA 3, etapa 17 11:00
25 A.C.S. PROGRESUL MISCHII - A.C.S. VIITORUL COTOFENII DIN DOS PROGRESUL / MISCHII LIGA 5, SERIA 3, etapa 17 11:00
26 A.S. SCAESTI - A.S. VIITORUL VALEA FANTANILOR LA STEJAR / VALEA LUI PATRU - SCAESTI LIGA 5, SERIA 3, etapa 17 11:00
27 A.S. STIINTA 2016 CRAIOVA - A.S. STIINTA CALOPAR TINERETULUI / Craiova LIGA 5, SERIA 3, etapa 17 11:00

Luni, 17-12-2018

niciun meci
oferta portal echipe