Frecvența delegărilor la LIGA 4 ACERBIS, PLAY-OFF

Nume Etape delegat
Coltescu Sebastian
Gaman George Catalin 1
Iliescu Mihai Dragos
Mitruti Daniel
Popescu Adrian 1
Constantinescu Daniela
Dumitrica Omar Cristian 1 2
Flueran Viorel Nicusor
Ilinca Cristi Daniel 1 2
Pesu Ionela Alina 1 2
Andrei Florentin-Cosmin 1
Badoiu Marius Daniel
Barbu Pompiliu Costinel
Buzarnescu Dan Stefan
Iacob Costinel
Popa Romeo
Tudor Razvan Claudiu 1
Alexandru Maria Natalia
Andrei Marius Catalin
Anghel Laurentiu 2
Anghelescu Claudiu Ionut
Badea Adrian Mihai
Badea Daniel
Badici Alexandru
Banica Octavian 2
Baragan Iancu Iulian
Barbu Marian Cristinel 1 2
Barbu Alina
Bizdoaca Florin
Bunget Cristian Constantin
Calota Gheorghe
Capac Alexandru Cosmin
Catrinoiu Catalin Stefan
Cirnaru Mihaita Alexandru
Dumitru Robert Marian 2
Filip Claudiu Andrei
Fugaru Ionisor Laurentiu
Georgescu Ana Maria
Georgescu Mihail-Daniel
Ghiban Nicolae
Inpuscatu Robert Andrei
Iova Razvan Florin 1
Luica Ionut Cristinel 2
Luncsoreanu Alin
Manolescu Oana Otilia
Mihai Constantin
Mirea Alexandru Adrian
Mirea Eduard-Stefan
Nitoi Ionut Lucian
Parvulescu Catalin Gheorghe
Rasteanu Nicusor
Rosoga Adrian 2
Sandoi Silviu
Sirbu Alin
Stefan Cristina Maria
Stefan Nicusor
Stoian Bogdan Gigi
Telea Sorin
Teodorescu Cristian
Terpu Vlad
Tulba Constantin Catalin
Vasile Sorin Ionut
Vlad Cristian Alexandru
Ancuta Ionut
Belu Catalin
Coadalata Ionut Dan
Dobrica Iulian Marian
Draghici Ionut Marian
Dumitru Mugurel
Filciu Eugen
Ion Stefan Daniel
Ion Trusca Maria
Ispir Daniel Ionut
Luta Andrei
Marin Marian Alin
Miculescu Florin
Militaru Andrei
Mitrica Marius
Mofleanu Florin
Neamtu Robert
Obleaga Adrian Cosmin
Paleanu Catalin
Pitulice Bogdan
Popa Stefanita Gabriel
Popescu Alexandru Dan
Sirbu Stefan-Mircea
Stan Robert Gabriel
Stanila Adrian
Tomescu Mihai Liviu
Trana Alexandru
Trincu Lavinia
Ungureanu Catalin Ionut
Vasile Catalin
Velea Sebastian
Veliscu Raluca
Atanase Emil
Babuica Constantin Emanuel
Banica Stefan Daniel
Barbu Mihai Ionut
Barbu Marius Andrei
Barza George Catalin
Belu Daniel Ionut
Bogdan Robert Nicolae
Burada Ana Maria Beatrice
Caldararu Romeo Gheorghe
Deca Denis Fabian
Diaconu Alexandru
Dida Aurel
Doana Albert
Flori Marius Rares
Hangiu Cristinel
Malea Robert
Miertescu Stefan Calin
Nica Ionut Alin
Nita Marius Catalin
Poenaru David Florian
Rosca Gabriel
Simion Robert
Smarandin Marius
Sterie Raul Mihai
Stoica Florin Alexandru

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP