Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori U17-B1
C5 - Liga Elitelor - U15C6 - Juniori C - U15
C7 - Juniori U13C8 - Juniori E - U11
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
Total
1Sandu Cristian Gheorghe81018111030
2Carp Vasile-Dorel4810518027
3Ghionea Catalin7810232023
4Vlase Daniel-Petrisor61003210022
5Dima Adrian8300712021
6Bozean Ionut7710014020
7Perju Alexandru Ionut0410438020
8Carp Ciprian8200035018
9Anghel Sterian - Cosmin4100525017
10Dinu Marian8310212017
11Sava Adrian8310113017
12Constantinescu Ionuț10200300015
13Visan Florian Alexandru6301104015
14Mihai Dorin Gabriel9310000013
15Cojocaru Ionut Flavius9100001011
16Macovei Florin Aurelian4010501011
17Cobzaru Florin5200012010
18Ghimiciu Andrei - Florin4210201010
19Toma Andrei6000202010
20Salabina Victor340101009
21Dragomir Cristian-Valerica431000008
22Dragomir Valentin Roberto030040108
23Gita Daniel Marius800000008
24Badin Lucian000010607
25Bararu Daniel600001007
26Constandache Marius020101307
27Ilie Laurențiu Nicolae510000107
28Vicol Daniel Alexandru010013207
29Burloiu Dorin Alexandru600000006
30Grigore Florin Eduard100000506
31Luncasu Costel Daniel500000005
32Pavel Flavian000020305
33Balaban Dumitru Bogdan310000004
34Beldiman Razvan400000004
35Cojocaru Adrian Viorel300000104
36Trandafir Adrian Sorin200010104
37Cucu Ionut300000003
38Dragu Laurentiu Vasilica300000003
39Iovita Jenica000000303
40Anghelinei Bogdan Ionut100000001
41Buruiana Adi Ciprian100000001
42Corche Marius Gabriel100000001
43Dragu Alexandru000000101
44Ghimiciu Catalin Nicusor100000001
45Ionita Eduard100000001
46Paraschiv Marius Ionut000000101
47Struta Andrei000000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe