Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 17
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 16
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: COMUNAL / HERASTI
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 16
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / BULBUCATA
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 11
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 18 Februarie 2024, hh:mm
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 18 Februarie 2024, hh:mm
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 13
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: ORASENESC / MIHAILESTI
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 15
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 11
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 13
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 12
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Gostinu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 11
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 10
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: PODISOR / PODISOR
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 6, Seria NORD, etapa 7
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Satesc / Ulmi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 6
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / BRANISTEA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 3
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / SINGURENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 5
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 4
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Sud, etapa 2
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / CALUGARENI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 2
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 4
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / VLAD TEPES
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / COMANA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / COMANA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 2
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / IEPURESTI
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / MIRSA
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MIRSA