Meciuri arbitrate
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: ION MANGEAC / IZVOARELE
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 14
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: SATESC / SCARISOARA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 11
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 13
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 9
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: VIOREL LESEANU / GAUJANI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / VARASTI
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / VARASTI
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 4, Seria SUD, etapa 9
Teren: COMUNAL / VEDEA
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria NORD, etapa 11
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Satesc / Ulmi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria NORD, etapa 5
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: LUCEAFARUL / TRESTIENI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / VEDEA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 4
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: DUNAREA PORT / GIURGIU
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 7
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Juniori A1 - U19 (2005), Seria Nord, etapa 6
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: HOBAIA / HOBAIA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 9
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:30
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Juniori C - U15 (2009), Seria SUD, etapa 3
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SATESC / REMUS
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 7
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / MALU
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / STĂNEȘTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / FRATESTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria NORD, etapa 3
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / CLEJANI
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA 5, Seria NORD, etapa 5
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: NAIPU / NAIPU
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Liga 6, Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: COMUNAL / PUTINEIU
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria NORD, etapa 2
Teren: Comunal / Ogrezeni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Ogrezeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
LIGA 5, Seria SUD, etapa 4
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: PIETRISU / PIETRISU
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / COLIBASI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / COLIBASI