Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

ACS PETROLUL ROATA

Localitatea CARTOJANI

Informatii generale
Teren PETROLUL / ROATA DE JOS
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALBITA MIHAI GABRIEL 07-12-1998 20494
2 ALEXE IONUT VALENTIN 09-07-1998 20493
3 ANGHELIN ALIN VALENTIN 25-09-1995 22046
4 BALASA GEORGE CATALIN 22-06-1993 20215
5 ENACHE BOGDAN MARIAN 02-05-1999 20211
6 GHEORGHE MIHAI MARIAN 30-03-2003 20449
7 HIRDOIU MARIUS IONUT 16-07-2002 21748
8 ILIE ANDREI MARIAN 04-06-2004 20450
9 IONESCU DANIEL IONUT 22-06-1998 20212
10 MATEI ILIE 14-11-1998 20451
11 MATEI NICOLAE 15-03-2003 20448
12 MIHAI CONSTANTIN CRISTIAN 25-08-1993 20452
13 NAFTICA MARIUS GABRIEL 09-06-2002 22044
14 NEDELEA CONSTANTIN ADRIAN 19-06-1995 20214
15 NICOLAE ALEXANDRU CONSTANTIN 04-01-2003 20446
16 PAUN EMIL 04-11-1978 22048
17 PAVEL GEORGE 30-07-2002 20442
18 PAVEL MARIAN IULIAN 03-06-2001 20439
19 PAVEL PETER IONUT 30-12-2003 20444
20 PETRE MARIAN 22-09-1986 22047
21 PETRE VALENTIN MADALIN 12-01-2003 20445
22 PURCEA FLORIN AUREL 27-10-1988 18856
23 RADU IONUT 05-05-1995 20462
24 RADULESCU-OPRESCU MARIAN 30-06-1994 22045
25 SERBAN ROBERT EMILIAN 22-08-2004 20441
26 STANCIU GABRIEL IONUT 01-12-2003 20443
27 stoian nicusor stefan 28-12-1991 20855
28 STOICA ROBERT MIHAI 10-06-2001 20213
29 TUTURESCU ANDREI DANIEL 11-06-2007 20440
30 VOICU FLORIN DANIEL 18-08-1984 20463
31 VOICU RAUL ALEXANDU 18-04-2003 20447
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
FC BOLINTIN DEAL
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
FC BOLINTIN DEAL
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe