Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

AS IEPURESTI

Localitatea IEPUREȘTI

Informatii generale
Teren COMUNAL / IEPURESTI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ANGHEL MARIAN CRISTIAN 29-12-2000 21346
2 CIOCOI FLORIN ALEXANDRU 15-06-2003 21351
3 DOCIU ALEXANDRU ANDREI 18-04-1999 21348
4 DONA DUMITRU RAUL 25-06-2003 21340
5 FRIPTU ALEXANDRU IONUT 07-11-2002 21350
6 GRECU ANDREI SORIN 30-11-1992 20488
7 GUTU ANDREI 26-01-1991 20506
8 IONICA ALIN VALENTIN 06-06-2003 21352
9 IONICA GEORGE CLAUDIU 10-01-2002 21368
10 IOSUP CRISTIAN ANTONIO 29-04-2002 21349
11 JECU ALEXANDRU MARIAN 10-12-2001 21347
12 MANEA STANCU CONSTANTIN 18-02-2002 22220
13 PASCARU MARIUS PETRE 27-05-2001 20436
14 POPESCU MARIUS ANDREI 26-10-2000 21345
15 RAICU MARIUS CATALIN 01-01-2002 21341
16 SERB IONUT ADRIAN 05-07-2002 21755
17 UNGUREANU IONEL 03-03-2000 21344
18 UNGUREANU MARIUS 03-03-2000 21343
19 VATAFU IONUT GHEORGHE 19-09-2004 22256
20 VLAD ALEXANDRU CONSTANTIN 17-01-2001 21342
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS SILVER INTER ZORILE
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS SILVER INTER ZORILE
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AFC SINGURENI
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe