Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

AS PODUL DOAMNEI

Localitatea PODUL DOAMNEI

Informatii generale
Teren SATESC / PODUL DOAMNEI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ALEXANDRU MIREL CRISTIAN 29-11-2001 21927
2 APOSTU BOGDAN LAURENTIU 31-07-1985 22365
3 BADEA ADRIAN 22-09-1984 22364
4 BADEA CRISTI MARIUS 17-08-2003 21926
5 BASARU IONUT DANIEL ZABET 02-04-2006 22199
6 BIA CRISTIAN FLORIAN 14-05-2001 21923
7 BRATU IONUT FLORIN 12-08-2008 22207
8 BUZATU CLAUDIU MARIAN 17-06-2006 22197
9 CHIVU EDUARD GEORGE 19-12-2006 22194
10 CIOBANU IULIAN 04-07-2001 22042
11 CIOCANARU MARIAN 01-07-1987 16451
12 CONSTANTIN NICOLAE STEFAN 06-12-2006 22196
13 DOBRE DRAGOS FLORINEL 01-06-2000 21127
14 DOVLEAC GEORGE FLORIAN 16-10-2006 22243
15 DRAGHICI ALIN 02-08-2003 21921
16 DUMITRU DENIS IONUT 01-04-2008 22205
17 DUTA COSTIN 20-07-1989 16943
18 ENACHE IONUT 05-02-1987 22004
19 GEANTA GHEORGHE GENEL 21-12-1980 21947
20 GEANTA MARIAN 06-10-2003 21929
21 GHEORGHE FLORENTIN CLAUDIU 12-10-2005 22094
22 GILEA STEFAN ALIN 09-12-2004 22086
23 GRIGORE DAVID BOGDAN 13-08-2003 21922
24 ION ALEXANDRU DUMITRU 21-11-2003 21952
25 ION ION 26-03-1997 20113
26 ion mircea 03-10-1984 20767
27 IONITA COSTIN COSMIN 02-04-2000 20115
28 IONITA GABRIEL DANIEL 23-11-1999 20114
29 IONITA GABRIEL IONUT 24-08-1994 22315
30 IONITA MADALIN TITISOR 25-02-1999 20124
31 IONITA MARIUS MADALIN 13-06-2007 22098
32 IONITA MIHAI GABRIEL 15-06-2004 21951
33 LACATUS ADRIAN 26-05-2005 22192
34 LAZAR JULIAN GABRIEL 03-03-2005 22088
35 MANOLACHE BADEA IONUT 20-11-2005 22091
36 MANOLACHE FLOIN CATALIN 20-11-2005 22092
37 MANOLE IONUT GABRIEL FABRISIO 08-11-2004 222190
38 MARIN VALENTIN NICUSOR 02-02-2005 22093
39 MARSANU GEORGE STEFAN DANIEL 10-09-2007 22203
40 MATEI ALIN NICUSOR 15-02-1992 21128
41 MOCANU IONEL GEORGEL 14-05-2007 22244
42 NECULA MARIAN ALEXANDRU 16-02-2001 22191
43 NEGOI MARIAN COSMIN 10-08-2002 21924
44 Netotu Florian Marian 30-05-2003 21931
45 NIDELEA FLORIN DANIEL 19-08-2004 22085
46 NIDELEA IULIAN ANDREI 16-12-2002 21928
47 OBEDEANU MARIUS MADALIN 14-04-2006 22096
48 PAIU FLORIN STEFAN 08-06-1998 20117
49 PIRLOGEANU ANDREI CRISTIAN 29-07-2000 22043
50 PLESA ILIE 26-06-1987 15971
51 RAICU MARIAN PETRISOR 26-02-2004 22002
52 RAICU NICUSOR GABRIEL 11-07-2000 22084
53 soare costin 13-06-2001 20768
54 SOARE DANIEL PAUL 18-02-2005 22089
55 SOARE ION SILVIU 12-08-2000 20116
56 SOARE NICULAE ALIN 20-01-2006 22090
57 SOARE NICUSOR 26-03-2007 22245
58 STOICESCU ALEXANDRU FLORENTIN 12-11-2004 22087
59 TANASE IONUT MIREL ALEXANDRU 12-05-2006 22198
60 TANASE MANUEL RAZVAN 11-12-2008 22204
61 TANASE NINEL MARIN 16-12-2007 22097
62 TICI LUIS ALEXANDRU DANIEL 17-08-2006 22095
63 TINCU DUMITRU 19-12-2006 22195
64 TINCU NINEL MARIAN 05-11-2005 22193
65 TUDORACHE FLORIN 08-10-2003 21930
66 TUDOSE ANDREI NICUSOR 02-10-2001 22003
67 YILDIZ ADNAN 24-09-2001 21925
68 ZMARANDA IONUT DANIEL 06-06-2005 22242
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
AS SILVER INTER ZORILE
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
AS SILVER INTER ZORILE
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 6
04-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 5
28-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 4
21-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 3
14-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 2
07-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 1
30-09-2018
AS VIITORUL TRESTIENI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 6
10-11-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 5
27-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 4
20-10-2018
AS VIITORUL TRESTIENI II
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 3
13-10-2018
AS VIITORUL TRESTIENI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 2
06-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 1
29-09-2018
AS PODUL DOAMNEI
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe