Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

AS UNIREA COSOBA

Localitatea COSOBA

Informatii generale
Teren COMUNAL / COSOBA
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 BOJINCA NICOLAE ANDREI 24-12-2001 22065
2 CHIRILA DANIEL PETRU EMIL 07-07-1995 21660
3 Chivu Cristian Iulian 30-08-1988 20416
4 CHIVU RAZVAN ADRIAN 11-07-2001 21317
5 DANILA DUMITRU ELVIS 27-10-1994 21314
6 DINU IONEL 25-11-2000 21426
7 ENACHE ALEXANDRU MARIAN 29-06-1986 22066
8 GEORGESCU GEORGE AUREL 11-11-2003 21982
9 GRECU MARIAN BOGDAN 19-09-1989 21313
10 ION IONUT GABRIEL 28-05-2003 21672
11 IONESCU ANDREI ION 29-11-2002 21662
12 IONESCU GEORGE RAZVAN 11-05-2003 21424
13 IONITA MARIUS LUCIAN 04-12-2001 21316
14 MIHAI RARES FLORIN 05-04-2001 21661
15 NICULA MARIO DIEGO VASILE 05-08-2002 21425
16 PANDELE ANTONIO 05-11-1982 21312
17 RADU MARIUS DANIEL 26-09-1984 20417
18 ROMAN MIHAIL MARIUS 08-02-2003 21321
19 STAICU ALEXANDRU CIPRIAN 03-06-1995 21129
20 STANCU ALEXANDRU FLORIN CRISTIAN 03-07-2001 21320
21 STEFAN EUGEN MIHAI 08-01-2001 21319
22 Stefan Ionut Florentin 02-09-1995 20853
23 STIRBU STEFAN GIULIAN 22-11-1999 21318
24 STOICA GABRIEL 08-02-1981 21757
25 TACHE FLORIAN 26-01-1995 21758
26 TANASE IONUT GABRIEL 12-04-2003 21315
27 TANASE MARIAN ALEXANDRU 21-11-2001 21322
28 TUDORACHE ALEXANDRU MARIAN 09-03-2002 21663
29 VAMESU ANDREI MADALIN 06-06-2002 21983
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
FC BOLINTIN DEAL
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
FC BOLINTIN DEAL
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS UNIREA COSOBA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe