Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

CS AVANTUL FLORESTI


CS AVANTUL FLORESTI

Localitatea FLOREȘTI

Informatii generale
Teren COMUNAL / FLORESTI STOENESTI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 barbu daniel andrei 17-01-2008 20630
2 BARBU NELU 13-07-2002 21840
3 CARAMET PETRICA GEORGE 10-12-1998 16837
4 ciocîrlan ioan alexandru 07-01-2004 20606
5 COJOCARU CLAUDIU IONUT FLORIN 09-02-2000 22349
6 CONSTANTINESCU VALI ILIE OVIDIU 26-01-2009 21328
7 COSTACHE FLORIN MIHAI CLAUDIU 19-02-2003 21229
8 COSTACHE FLORIN STELIAN 30-05-2006 21233
9 COSTACHE IULIAN COSTIN 28-09-2007 21231
10 CRISTEA MARIO IONUT CATALIN 09-06-2004 20045
11 CROITORU FLORIN ANDREI 18-05-2010 21851
12 CROITORU MARIO IONUT 07-06-2011 22035
13 croitoru marius george 04-01-2008 20631
14 CROITORU NARCIS IULIAN 19-07-2008 21287
15 deftu gheorghe nicușor 06-09-2002 20622
16 deftu gigi robert 11-07-2004 20623
17 dina constantin victor 02-06-1986 20935
18 DINCA ROBERT DAVID 01-06-2008 21325
19 DINCA VALENTIN FLORIN 28-08-2003 21818
20 DINICA CATALIN MARIAN 26-02-2006 21852
21 dorobantu cristian ionut 29-06-2002 20797
22 DUMITRU SORIN IONUT 28-05-2010 21849
23 ENACHE CATALIN ALEXANDRU 05-02-2004 21292
24 șerban george gabriel 09-12-2006 20624
25 FLOREA ANDREI EUGEN 05-06-2008 21326
26 GHITA MARIAN ILIE GABRIEL 19-07-2007 21268
27 GRAJDAN FLORENTIN CRISTI 10-10-2005 21853
28 gălbenuș adrian nicușor 29-08-1999 20626
29 HERCIU RAZVAN PAVEL 05-02-2009 21842
30 ION ANTONIO IONUT 17-04-2009 21288
31 IONITA MARIAN 14-09-2006 21841
32 IORDACHE MARIUS DAVID 09-09-2008 21850
33 IVAN DANIEL FLORIN 04-12-2001 21855
34 LAMBA VALENTIN IONUT 17-07-2003 20454
35 MANOLACHE IULIAN MARIN 22259
36 MARIN FLAVIUS IOAN 22-11-2012 22034
37 MARIN IANIS ANDREI 22-11-2012 22033
38 MARIN VICTOR PATRICK 04-05-2008 21291
39 MATACHE ALEXANDRU IONUT 24-10-2003 21296
40 matei lucian valentin 24-11-2003 20627
41 MECIU ANDREI 20-10-2007 21327
42 MIHAI CLAUDIU ANDREI 21-08-2006 21286
43 mihai cătălin ionuț 26-01-2007 20604
44 mihalache emil florin 20-02-2004 20798
45 MIHALACHE STEFAN ADRIAN 11-01-2006 21267
46 mironică petrișor vlăduț 18-10-2003 20605
47 MOCANU DANIEL CRISTI 19-04-2009 21290
48 NEACSA BOGDAN STEFAN 18-07-2005 22078
49 NEACSA MIHAI CRISTIAN 24-12-2009 21232
50 NEAGU CLAUDIU COSTEL 17-10-2007 21289
51 NEAGU LIVIU VICTOR 12-11-2005 20422
52 NITOI GYANY ADRIAN 07-05-2005 20068
53 NITU MARIAN NICOLAE 12-12-2008 21230
54 PADURARU GEORGE VALENTIN 12-08-2008 22031
55 PADURARU RADU VASILE 27-01-2010 21854
56 PARASCHIV MARIUS NICOLAE 20-11-2004 21294
57 PISLARU FLORIN ALEXANDRU 07-09-2009 21792
58 popa ion florin 10-09-2001 20684
59 RADULESCU ANDREI EMANUEL 05-04-2010 22077
60 RENȚEA MARIAN ALEXANDRU 09-09-2007 21843
61 SAFTA MARIUS NICUSOR 09-12-2005 21295
62 SARARU GRIGORE VLAD 19-08-1993 15511
63 STANCIU MARIO IONUT 22-07-2009 21293
64 stavarache ionuț 13-08-1999 20625
65 TANASE CORNEL VALENTIN 21-03-2011 22032
66 TANASE GEORGE SILVIU 13-06-1998 20423
67 TANASE NICOLAE PAUL 26-05-1999 20495
68 tănase claudiu constantin 23-05-2006 20628
69 tănase florentin gabriel 12-07-2005 20629
70 ZINCA FLORIN BOGDAN 07-09-2010 22076
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AFC SINGURENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS PODUL DOAMNEI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
AS SILVER INTER ZORILE
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
ACS PETROLUL ROATA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS VIITORUL TINTAVA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AFC SINGURENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
AS SILVER INTER ZORILE
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
ACS PETROLUL ROATA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS VIITORUL TINTAVA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 6
10-11-2018
AS VIITORUL TRESTIENI II
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 5
27-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 4
20-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 3
13-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 2
06-10-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori D - U13 (2006), Seria NORD Etapa 1
29-09-2018
AS VIITORUL TRESTIENI
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe