Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

CS RAPID CLEJANI

Localitatea CLEJANI

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 BADEA MARIUS LUCIAN 08-10-2002 21916
2 BADEA MIHAI GABRIEL 27-08-2004 22359
3 BADEA STEFAN GEORGE 08-04-2002 21911
4 BARBU MARIAN VASILICA 02-04-1985 21493
5 CURALARIU MIHAI FLORIN 22-10-2003 21919
6 DLIU DANUT CRISTIAN OCTAVIAN 27-05-2002 21912
7 DOBRE ALIN ALEXANDRU 07-07-2002 21959
8 FARIMITA EMANUEL 18-10-1993 22138
9 GHEORGHE CONSTANTIN SILVIAN 07-02-2001 21917
10 GILEA STEFAN-IONUT 06-11-2001 21910
11 GRIGORE FLORIN ANDREI 24-08-2002 22363
12 IANCU IONUT 16-01-2004 21960
13 Lupu Allen Marian 12-05-1998 21725
14 MARIN STEFAN ALIN 27-11-2000 21920
15 Mihai Iulian 09-08-2003 22362
16 NICULAE TEODOR 02-12-1990 21963
17 Pirvan Anghel 05-10-2001 21913
18 Popescu Dumitru Razvan 03-02-1991 21721
19 PREDESCU COSTIN MADALIN 26-12-2002 21909
20 SANDOR RADU MARIAN 11-08-2002 21918
21 STOICESCU GEORGE DOREL 14-09-2003 21958
22 TUDOR DRAGOS CRISTIAN 02-01-2004 22021
23 URSACHI ILIE SEBASTIAN 15-07-2003 21962
24 ZANFIR LIVIU IONUT 06-01-2003 21961
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
FC BOLINTIN DEAL
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS RAPID CLEJANI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 15
08-12-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
FC BOLINTIN DEAL
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
CS RAPID CLEJANI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe