Informari si comunicate
06-12-2018
AS REAL DRAGANEASCA - AS SPORTUL PADURENI

09.12.2018, ORA 11.00 - Localitatea Trestieni

detalii...
06-12-2018
ANUNT IMPORTANT!!!

Amanarea ultimelor 2 etape din tur liga 5 seria sud

detalii...
03-12-2018
29-11-2018
29-11-2018
Amânare etapa din 1 și 2 decembrie

Din cauza condițiilor meteo nefavorabile ( terenuri acoperite cu gheață și zăpadă)

detalii...
27-11-2018
22-11-2018
21-11-2018
21-11-2018
20-11-2018
toate comunicatele

FC BOLINTIN MALU SPART 2017


FC BOLINTIN MALU SPART 2017

Localitatea MALU SPART

Informatii generale
Teren ORASENESC / BOLINTIN VALE
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Badalau Gabriel
Secretar Pricopie Alexandru
Vicepresedinte Zamfir Ilie
Organizator de competitii
Antrenor Anghel Florin
Antrenor copii Glavan Eugen
LIGA 4, Seria NORD - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 FC BOLINTIN MALU SPART 2017 14 13 0 1 44-13 39p +15
2CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI14120263-1936p+15
3 AFC SINGURENI 14 9 2 3 53-27 29p +8
4CS AVANTUL FLORESTI1483336-2527p+6
5 AS UNIREA COSOBA 14 8 0 6 28-21 24p +6
6ACS MAXIMA HOBAIA1473434-3124p+6
7 AS VIITORUL TINTAVA 14 7 2 5 37-35 23p -1
8CS ZMEII OGREZENI1462636-3120p-1
9 FC BOLINTIN DEAL 14 7 1 6 35-29 19p +4
10AS SILVER INTER ZORILE1450927-4515p-6
11 AS LUCEAFARUL TRESTIENI 14 4 0 10 29-49 12p -6
12AS IEPURESTI1425720-3011p-10
13 CS RAPID CLEJANI 14 3 2 9 28-48 11p -13
14AS PODUL DOAMNEI14221020-528p-13
15 ACS PETROLUL ROATA 14 0 2 12 21-56 2p -22

Observatii: Echipa Unirea Joita a fost penalizata cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori in stare de substituire ( 16.10.2018).
Echipa FC Bolintin Deal a fost penalizata cu 3 puncte pentru parasirea terenului de joc
(16.10.2018).
In urma hotararii Comisiei de Apel din data de 12.11.2018, jocul dintre echipele Luceafarul Testieni si Zmeii Ogrezeni a fost omologat cu scorul de 0-3.
Echipa Unirea Joita s-a retras din campionat (18.10.2018).

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 andrei mario alexandru 23-08-2003 20931
2 APOSTOIU MANUEL IONUT 28-09-2004 21153
3 badica ionel rafael 22-12-2002 20932
4 BADOI EDUARD ALEXANDRU 13-03-1994 20107
5 bairam marian 19-02-2002 20847
6 BARBU ANDREI 20-05-1988 22368
7 bortoi ilie 14-12-1991 20579
8 botea nicusor 10-05-2003 20827
9 bugala ianis lucian 23-06-2005 20828
10 CHIRAN IONUT ALEX 13-04-2007 21646
11 CHIRITA IONUT EMANUEL 13-04-1998 20433
12 ciobanu stefan marius 10-08-2002 20013
13 CITOIU DANIEL IONEL 05-02-2002 21126
14 CIUBOTARU ANTONIO 23-07-2003 22235
15 coman angelo nicola 07-07-2005 20829
16 Coman Stefan Cristian 17-02-1999 21108
17 constantin florin 18-06-2000 20576
18 constantin marian razvan 24-04-1990 17818
19 CURT DUMITRU BOGDAN 03-10-2003 21205
20 CURT FLORIN IONUT 05-06-2005 21595
21 CURT IONUT ALBERTO 26-11-2004 21154
22 CURT IONUT MARIO 25-12-2007 22327
23 DAN CONSTANTIN 27-07-2000 20434
24 DESPA RICA MARIAN 09-07-1996 17484
25 DINACHE DARIUS MARIAN 18-11-2007 22238
26 dobrica cosmin alberto 22-10-2000 20782
27 DOVATA GEORGE ALIN 17-04-2008 22332
28 DRAGOMIR COSTIN ANDREI 22-02-2006 22236
29 dragomir mihai dorel 15-10-1993 20005
30 DUMITRU MARIUS NICUSOR 12-07-2000 21423
31 DUMITRU VALENTIN NICUSOR 09-07-2003 21236
32 DUTA MARIAN NICUSOR 11-05-2001 21234
33 FARMAZON DANIEL 24-10-2001 21561
34 florea ionut alexandru 11-12-2002 20933
35 FOAE REMUS GABRIEL 06-06-2004 21206
36 GHEORGHIU DRAGOS GEORGE 03-02-1987 21766
37 ghita gheorghe stefan 14-12-2003 20830
38 GHORGHE ANTONIO MARIAN 24-07-2000 19113
39 HIRDOIU LEE ANTONY 15-10-2002 21235
40 ILIE IONUT FLORENTIN 16-09-2005 22331
41 ioan florin 15-07-2004 20826
42 IONITA ALEXANDRU ROBERT 03-02-1994 20372
43 IVAN ALEXANDRU GABRIEL 23-08-2008 22237
44 IVAN EUGEN 23-03-2005 21121
45 ivan stefan ilie 07-06-2003 20960
46 MIULESCU FLORIN 23-09-2005 21627
47 mustafa alexandru ionut 04-05-2004 20831
48 mustafa ionut laurentiu 05-02-2003 20833
49 NEACSU FLORIN CONSTANTIN 05-01-1999 20410
50 NEACSU ROBERT ANDREI 14-12-2005 21645
51 neagu florin alexandru 04-04-2004 20832
52 niulescu marian cornel 12-08-2005 20835
53 OANCEA GEORGE DANIEL 28-09-2001 21995
54 OLARU RAUL IULIAN 01-07-2006 22329
55 PATALAU CONSTANTIN CRISTIAN 01-05-1991 B-11372
56 PREDA GHEORGHE 09-04-1997 20139
57 RADU ALEXANDRU DANUT 01-02-2008 22330
58 raducu mihai alexandru 06-06-2004 20846
59 RADUTA ANDREI CRISTIANA 01-03-2002 21262
60 ROSIORU FLORIN 31-08-1994 21993
61 SANMARTEAN DINU DANIEL 28-07-1981 21369
62 SCARLAT IONUT ALEXANDRU 07-03-2006 20070
63 sovarel marian florin 18-05-2004 20834
64 STEFAN EDUARD MIHAI 17-10-1999 20140
65 STOICA RAZVAN IONUT 30-03-2001 21263
66 TALMACIU EDUARD IONUT 30-01-2004 21204
67 TANASE ROBERT MARIUS 01-10-2003 20141
68 TUDOR COSTIN FLORIAN 14-05-2004 20142
69 TUDOR LUIS GABRIEL 06-11-1997 21370
70 TUDORACHE ALINFLORIN 03-03-2002 21155
71 TURDA IOAN NUTU 26-07-2000 21503
72 vilcu raul mihai 20-12-2003 18108
73 VILCU STEFAN GABRIEL 21-01-2007 222328
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA 4, Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS UNIREA COSOBA
LIGA 4, Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
FC BOLINTIN DEAL
LIGA 4, Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
AS IEPURESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
LIGA 4, Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS AVANTUL FLORESTI
LIGA 4, Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 14
24-11-2018
AS LUCEAFARUL TRESTIENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 13
17-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 12
10-11-2018
AS UNIREA COSOBA
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 11
03-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 10
27-10-2018
FC BOLINTIN DEAL
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 9
20-10-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 8
13-10-2018
CS ZMEII OGREZENI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 7
06-10-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 6
29-09-2018
CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 5
22-09-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 4
15-09-2018
AS IEPURESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 3
08-09-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 2
01-09-2018
CS AVANTUL FLORESTI
Juniori A1 - U19 (2000), Seria NORD Etapa 1
25-08-2018
ACS MAXIMA HOBAIA
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 6
04-11-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 5
28-10-2018
AS VIITORUL TRESTIENI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 4
21-10-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 3
14-10-2018
AS PODUL DOAMNEI
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 2
07-10-2018
FC BOLINTIN MALU SPART 2017
Juniori C - U15 (2004), Seria NORD Etapa 1
30-09-2018
CS ZMEII OGREZENI
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe