Program competitional

LIGA 4, Seria NORD


Etapa 1     25-08-2018 - 18:00


1) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - ACS MAXIMA HOBAIA    1 - 0
2) CS AVANTUL FLORESTI - AS U UNIREA JOITA     -
3) CS RAPID CLEJANI - AS LUCEAFARUL TRESTIENI    3 - 1
4) AS IEPURESTI - AFC SINGURENI    1 - 1
5) AS VIITORUL TINTAVA - AS UNIREA COSOBA    1 - 3
6) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - AS PODUL DOAMNEI    9 - 0
7) ACS PETROLUL ROATA - FC BOLINTIN DEAL    1 - 2
8) CS ZMEII OGREZENI - AS SILVER INTER ZORILE    4 - 1

Etapa 2     01-09-2018 - 18:00


1) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - CS AVANTUL FLORESTI    3 - 1
2) AS U UNIREA JOITA - CS RAPID CLEJANI     -
3) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - AS IEPURESTI    2 - 1
4) AFC SINGURENI - AS VIITORUL TINTAVA    6 - 2
5) AS UNIREA COSOBA - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI    2 - 1
6) AS PODUL DOAMNEI - ACS PETROLUL ROATA    4 - 3
7) FC BOLINTIN DEAL - CS ZMEII OGREZENI    5 - 1
8) ACS MAXIMA HOBAIA - AS SILVER INTER ZORILE    1 - 0

Etapa 3     08-09-2018 - 18:00


1) CS AVANTUL FLORESTI - ACS MAXIMA HOBAIA    2 - 2
2) CS RAPID CLEJANI - FC BOLINTIN MALU SPART 2017    0 - 5
3) AS IEPURESTI - AS U UNIREA JOITA     -
4) AS VIITORUL TINTAVA - AS LUCEAFARUL TRESTIENI    4 - 2
5) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - AFC SINGURENI    2 - 1
6) ACS PETROLUL ROATA - AS UNIREA COSOBA    2 - 3
7) CS ZMEII OGREZENI - AS PODUL DOAMNEI    8 - 2
8) AS SILVER INTER ZORILE - FC BOLINTIN DEAL    3 - 2

Etapa 4     15-09-2018 - 17:00


1) CS AVANTUL FLORESTI - CS RAPID CLEJANI    3 - 2
2) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - AS IEPURESTI    3 - 1
3) AS U UNIREA JOITA - AS VIITORUL TINTAVA     -
4) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI    1 - 3
5) AFC SINGURENI - ACS PETROLUL ROATA    8 - 0
6) AS UNIREA COSOBA - CS ZMEII OGREZENI    1 - 0
7) AS PODUL DOAMNEI - AS SILVER INTER ZORILE    0 - 2
8) ACS MAXIMA HOBAIA - FC BOLINTIN DEAL    1 - 3

Etapa 5     22-09-2018 - 17:00


1) CS RAPID CLEJANI - ACS MAXIMA HOBAIA    1 - 2
2) AS IEPURESTI - CS AVANTUL FLORESTI    1 - 1
3) AS VIITORUL TINTAVA - FC BOLINTIN MALU SPART 2017    1 - 3
4) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - AS U UNIREA JOITA     -
5) ACS PETROLUL ROATA - AS LUCEAFARUL TRESTIENI    2 - 3
6) CS ZMEII OGREZENI - AFC SINGURENI    3 - 3
7) AS SILVER INTER ZORILE - AS UNIREA COSOBA    0 - 3
8) FC BOLINTIN DEAL - AS PODUL DOAMNEI    4 - 0

Etapa 6     29-09-2018 - 17:00


1) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI    3 - 1
2) CS AVANTUL FLORESTI - AS VIITORUL TINTAVA    2 - 4
3) CS RAPID CLEJANI - AS IEPURESTI    1 - 1
4) ACS MAXIMA HOBAIA - AS PODUL DOAMNEI    2 - 2
5) AS U UNIREA JOITA - ACS PETROLUL ROATA     -
6) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - CS ZMEII OGREZENI    0 - 3
7) AFC SINGURENI - AS SILVER INTER ZORILE    4 - 0
8) AS UNIREA COSOBA - FC BOLINTIN DEAL    1 - 3

Etapa 7     06-10-2018 - 16:00


1) ACS PETROLUL ROATA - FC BOLINTIN MALU SPART 2017    0 - 5
2) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - CS AVANTUL FLORESTI    5 - 0
3) AS VIITORUL TINTAVA - CS RAPID CLEJANI    4 - 0
4) AS IEPURESTI - ACS MAXIMA HOBAIA    1 - 2
5) CS ZMEII OGREZENI - AS U UNIREA JOITA     -
6) AS SILVER INTER ZORILE - AS LUCEAFARUL TRESTIENI    5 - 3
7) FC BOLINTIN DEAL - AFC SINGURENI    1 - 3
8) AS PODUL DOAMNEI - AS UNIREA COSOBA    2 - 1

Etapa 8     13-10-2018 - 16:00


1) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - CS ZMEII OGREZENI    4 - 2
2) CS AVANTUL FLORESTI - ACS PETROLUL ROATA    3 - 0
3) CS RAPID CLEJANI - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI    2 - 5
4) AS IEPURESTI - AS VIITORUL TINTAVA    1 - 1
5) AFC SINGURENI - AS PODUL DOAMNEI    6 - 2
6) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - FC BOLINTIN DEAL    3 - 0
7) AS U UNIREA JOITA - AS SILVER INTER ZORILE     -
8) ACS MAXIMA HOBAIA - AS UNIREA COSOBA    0 - 2

Etapa 9     20-10-2018 - 16:00


1) AS SILVER INTER ZORILE - FC BOLINTIN MALU SPART 2017    1 - 4
2) CS ZMEII OGREZENI - CS AVANTUL FLORESTI    0 - 0
3) ACS PETROLUL ROATA - CS RAPID CLEJANI    3 - 3
4) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - AS IEPURESTI    2 - 1
5) AS VIITORUL TINTAVA - ACS MAXIMA HOBAIA    2 - 4
6) FC BOLINTIN DEAL - AS U UNIREA JOITA     -
7) AS PODUL DOAMNEI - AS LUCEAFARUL TRESTIENI    3 - 4
8) AS UNIREA COSOBA - AFC SINGURENI    0 - 1

Etapa 10     27-10-2018 - 16:00


1) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - FC BOLINTIN DEAL    2 - 1
2) CS AVANTUL FLORESTI - AS SILVER INTER ZORILE    5 - 2
3) CS RAPID CLEJANI - CS ZMEII OGREZENI    2 - 4
4) AS IEPURESTI - ACS PETROLUL ROATA    2 - 1
5) AS VIITORUL TINTAVA - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI    3 - 6
6) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - AS UNIREA COSOBA    2 - 3
7) AS U UNIREA JOITA - AS PODUL DOAMNEI     -
8) ACS MAXIMA HOBAIA - AFC SINGURENI    5 - 2

Etapa 11     03-11-2018 - 15:00


1) AS PODUL DOAMNEI - FC BOLINTIN MALU SPART 2017    0 - 3
2) FC BOLINTIN DEAL - CS AVANTUL FLORESTI    0 - 3
3) AS SILVER INTER ZORILE - CS RAPID CLEJANI    6 - 1
4) CS ZMEII OGREZENI - AS IEPURESTI    4 - 3
5) ACS PETROLUL ROATA - AS VIITORUL TINTAVA    0 - 4
6) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - ACS MAXIMA HOBAIA    6 - 2
7) AS UNIREA COSOBA - AS U UNIREA JOITA     -
8) AFC SINGURENI - AS LUCEAFARUL TRESTIENI    5 - 1

Etapa 12     10-11-2018 - 14:00


1) ACS MAXIMA HOBAIA - AS LUCEAFARUL TRESTIENI    6 - 3
2) AS U UNIREA JOITA - AFC SINGURENI     -
3) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - AS UNIREA COSOBA    2 - 1
4) CS AVANTUL FLORESTI - AS PODUL DOAMNEI    3 - 1
5) CS RAPID CLEJANI - FC BOLINTIN DEAL    2 - 4
6) AS IEPURESTI - AS SILVER INTER ZORILE    5 - 0
7) AS VIITORUL TINTAVA - CS ZMEII OGREZENI    3 - 2
8) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - ACS PETROLUL ROATA    5 - 0

Etapa 13     17-11-2018 - 14:00


1) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - AS U UNIREA JOITA     -
2) AFC SINGURENI - FC BOLINTIN MALU SPART 2017    2 - 0
3) AS UNIREA COSOBA - CS AVANTUL FLORESTI    0 - 4
4) AS PODUL DOAMNEI - CS RAPID CLEJANI    0 - 2
5) FC BOLINTIN DEAL - AS IEPURESTI    5 - 1
6) AS SILVER INTER ZORILE - AS VIITORUL TINTAVA    0 - 1
7) CS ZMEII OGREZENI - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI    1 - 3
8) ACS PETROLUL ROATA - ACS MAXIMA HOBAIA    5 - 5

Etapa 14     24-11-2018 - 14:00


1) ACS MAXIMA HOBAIA - AS U UNIREA JOITA     -
2) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - AS LUCEAFARUL TRESTIENI    6 - 2
3) CS AVANTUL FLORESTI - AFC SINGURENI    4 - 3
4) CS RAPID CLEJANI - AS UNIREA COSOBA    3 - 2
5) AS IEPURESTI - AS PODUL DOAMNEI    1 - 1
6) AS VIITORUL TINTAVA - FC BOLINTIN DEAL    3 - 3
7) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - AS SILVER INTER ZORILE    10 - 1
8) ACS PETROLUL ROATA - CS ZMEII OGREZENI    2 - 3

Etapa 15     08-12-2018 - 14:00


1) AS U UNIREA JOITA - FC BOLINTIN MALU SPART 2017     -
2) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - CS AVANTUL FLORESTI    2 - 5
3) AFC SINGURENI - CS RAPID CLEJANI    8 - 6
4) AS UNIREA COSOBA - AS IEPURESTI    6 - 0
5) AS PODUL DOAMNEI - AS VIITORUL TINTAVA    3 - 4
6) FC BOLINTIN DEAL - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI    3 - 0
7) AS SILVER INTER ZORILE - ACS PETROLUL ROATA    6 - 2
8) CS ZMEII OGREZENI - ACS MAXIMA HOBAIA    1 - 2

Etapa 16     -


1) ACS MAXIMA HOBAIA - FC BOLINTIN MALU SPART 2017     -
2) AS U UNIREA JOITA - CS AVANTUL FLORESTI     -
3) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - CS RAPID CLEJANI     -
4) AFC SINGURENI - AS IEPURESTI     -
5) AS UNIREA COSOBA - AS VIITORUL TINTAVA     -
6) AS PODUL DOAMNEI - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI     -
7) FC BOLINTIN DEAL - ACS PETROLUL ROATA     -
8) AS SILVER INTER ZORILE - CS ZMEII OGREZENI     -

Etapa 17     -


1) CS AVANTUL FLORESTI - FC BOLINTIN MALU SPART 2017     -
2) CS RAPID CLEJANI - AS U UNIREA JOITA     -
3) AS IEPURESTI - AS LUCEAFARUL TRESTIENI     -
4) AS VIITORUL TINTAVA - AFC SINGURENI     -
5) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - AS UNIREA COSOBA     -
6) ACS PETROLUL ROATA - AS PODUL DOAMNEI     -
7) CS ZMEII OGREZENI - FC BOLINTIN DEAL     -
8) AS SILVER INTER ZORILE - ACS MAXIMA HOBAIA     -

Etapa 18     -


1) ACS MAXIMA HOBAIA - CS AVANTUL FLORESTI     -
2) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - CS RAPID CLEJANI     -
3) AS U UNIREA JOITA - AS IEPURESTI     -
4) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - AS VIITORUL TINTAVA     -
5) AFC SINGURENI - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI     -
6) AS UNIREA COSOBA - ACS PETROLUL ROATA     -
7) AS PODUL DOAMNEI - CS ZMEII OGREZENI     -
8) FC BOLINTIN DEAL - AS SILVER INTER ZORILE     -

Etapa 19     -


1) CS RAPID CLEJANI - CS AVANTUL FLORESTI     -
2) AS IEPURESTI - FC BOLINTIN MALU SPART 2017     -
3) AS VIITORUL TINTAVA - AS U UNIREA JOITA     -
4) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - AS LUCEAFARUL TRESTIENI     -
5) ACS PETROLUL ROATA - AFC SINGURENI     -
6) CS ZMEII OGREZENI - AS UNIREA COSOBA     -
7) AS SILVER INTER ZORILE - AS PODUL DOAMNEI     -
8) FC BOLINTIN DEAL - ACS MAXIMA HOBAIA     -

Etapa 20     -


1) ACS MAXIMA HOBAIA - CS RAPID CLEJANI     -
2) CS AVANTUL FLORESTI - AS IEPURESTI     -
3) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - AS VIITORUL TINTAVA     -
4) AS U UNIREA JOITA - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI     -
5) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - ACS PETROLUL ROATA     -
6) AFC SINGURENI - CS ZMEII OGREZENI     -
7) AS UNIREA COSOBA - AS SILVER INTER ZORILE     -
8) AS PODUL DOAMNEI - FC BOLINTIN DEAL     -

Etapa 21     -


1) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - FC BOLINTIN MALU SPART 2017     -
2) AS VIITORUL TINTAVA - CS AVANTUL FLORESTI     -
3) AS IEPURESTI - CS RAPID CLEJANI     -
4) AS PODUL DOAMNEI - ACS MAXIMA HOBAIA     -
5) ACS PETROLUL ROATA - AS U UNIREA JOITA     -
6) CS ZMEII OGREZENI - AS LUCEAFARUL TRESTIENI     -
7) AS SILVER INTER ZORILE - AFC SINGURENI     -
8) FC BOLINTIN DEAL - AS UNIREA COSOBA     -

Etapa 22     -


1) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - ACS PETROLUL ROATA     -
2) CS AVANTUL FLORESTI - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI     -
3) CS RAPID CLEJANI - AS VIITORUL TINTAVA     -
4) ACS MAXIMA HOBAIA - AS IEPURESTI     -
5) AS U UNIREA JOITA - CS ZMEII OGREZENI     -
6) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - AS SILVER INTER ZORILE     -
7) AFC SINGURENI - FC BOLINTIN DEAL     -
8) AS UNIREA COSOBA - AS PODUL DOAMNEI     -

Etapa 23     -


1) CS ZMEII OGREZENI - FC BOLINTIN MALU SPART 2017     -
2) ACS PETROLUL ROATA - CS AVANTUL FLORESTI     -
3) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - CS RAPID CLEJANI     -
4) AS VIITORUL TINTAVA - AS IEPURESTI     -
5) AS PODUL DOAMNEI - AFC SINGURENI     -
6) FC BOLINTIN DEAL - AS LUCEAFARUL TRESTIENI     -
7) AS SILVER INTER ZORILE - AS U UNIREA JOITA     -
8) AS UNIREA COSOBA - ACS MAXIMA HOBAIA     -

Etapa 24     -


1) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - AS SILVER INTER ZORILE     -
2) CS AVANTUL FLORESTI - CS ZMEII OGREZENI     -
3) CS RAPID CLEJANI - ACS PETROLUL ROATA     -
4) AS IEPURESTI - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI     -
5) ACS MAXIMA HOBAIA - AS VIITORUL TINTAVA     -
6) AS U UNIREA JOITA - FC BOLINTIN DEAL     -
7) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - AS PODUL DOAMNEI     -
8) AFC SINGURENI - AS UNIREA COSOBA     -

Etapa 25     -


1) FC BOLINTIN DEAL - FC BOLINTIN MALU SPART 2017     -
2) AS SILVER INTER ZORILE - CS AVANTUL FLORESTI     -
3) CS ZMEII OGREZENI - CS RAPID CLEJANI     -
4) ACS PETROLUL ROATA - AS IEPURESTI     -
5) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - AS VIITORUL TINTAVA     -
6) AS UNIREA COSOBA - AS LUCEAFARUL TRESTIENI     -
7) AS PODUL DOAMNEI - AS U UNIREA JOITA     -
8) AFC SINGURENI - ACS MAXIMA HOBAIA     -

Etapa 26     -


1) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - AS PODUL DOAMNEI     -
2) CS AVANTUL FLORESTI - FC BOLINTIN DEAL     -
3) CS RAPID CLEJANI - AS SILVER INTER ZORILE     -
4) AS IEPURESTI - CS ZMEII OGREZENI     -
5) AS VIITORUL TINTAVA - ACS PETROLUL ROATA     -
6) ACS MAXIMA HOBAIA - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI     -
7) AS U UNIREA JOITA - AS UNIREA COSOBA     -
8) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - AFC SINGURENI     -

Etapa 27     -


1) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - ACS MAXIMA HOBAIA     -
2) AFC SINGURENI - AS U UNIREA JOITA     -
3) AS UNIREA COSOBA - FC BOLINTIN MALU SPART 2017     -
4) AS PODUL DOAMNEI - CS AVANTUL FLORESTI     -
5) FC BOLINTIN DEAL - CS RAPID CLEJANI     -
6) AS SILVER INTER ZORILE - AS IEPURESTI     -
7) CS ZMEII OGREZENI - AS VIITORUL TINTAVA     -
8) ACS PETROLUL ROATA - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI     -

Etapa 28     -


1) AS U UNIREA JOITA - AS LUCEAFARUL TRESTIENI     -
2) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - AFC SINGURENI     -
3) CS AVANTUL FLORESTI - AS UNIREA COSOBA     -
4) CS RAPID CLEJANI - AS PODUL DOAMNEI     -
5) AS IEPURESTI - FC BOLINTIN DEAL     -
6) AS VIITORUL TINTAVA - AS SILVER INTER ZORILE     -
7) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - CS ZMEII OGREZENI     -
8) ACS MAXIMA HOBAIA - ACS PETROLUL ROATA     -

Etapa 29     -


1) AS U UNIREA JOITA - ACS MAXIMA HOBAIA     -
2) AS LUCEAFARUL TRESTIENI - FC BOLINTIN MALU SPART 2017     -
3) AFC SINGURENI - CS AVANTUL FLORESTI     -
4) AS UNIREA COSOBA - CS RAPID CLEJANI     -
5) AS PODUL DOAMNEI - AS IEPURESTI     -
6) FC BOLINTIN DEAL - AS VIITORUL TINTAVA     -
7) AS SILVER INTER ZORILE - CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI     -
8) CS ZMEII OGREZENI - ACS PETROLUL ROATA     -

Etapa 30     -


1) FC BOLINTIN MALU SPART 2017 - AS U UNIREA JOITA     -
2) CS AVANTUL FLORESTI - AS LUCEAFARUL TRESTIENI     -
3) CS RAPID CLEJANI - AFC SINGURENI     -
4) AS IEPURESTI - AS UNIREA COSOBA     -
5) AS VIITORUL TINTAVA - AS PODUL DOAMNEI     -
6) CS ARGESUL 2009 MIHAILESTI - FC BOLINTIN DEAL     -
7) ACS PETROLUL ROATA - AS SILVER INTER ZORILE     -
8) ACS MAXIMA HOBAIA - CS ZMEII OGREZENI     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe