Meciuri arbitrate
Miercuri, 7 Iunie 2017, 18:00
Liga a V-a, etapa 38
Teren: Groserea / Groserea
Miercuri, 7 Iunie 2017, 18:00
Teren: Groserea / Groserea
Duminica, 4 Iunie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Orășenesc / Turceni
Duminica, 4 Iunie 2017, 13:00
Teren: Orășenesc / Turceni
Duminica, 28 Mai 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 28 Mai 2017, 16:00
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Liga a V-a, etapa 35
Teren: Comunal / Roșia de Amaradia
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Teren: Comunal / Roșia de Amaradia
Sambata, 20 Mai 2017, 12:00
Liga a V-a, etapa 34
Teren: Comunal / Borăscu
Sambata, 20 Mai 2017, 12:00
Teren: Comunal / Borăscu
Duminica, 14 Mai 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Orășenesc / Tismana
Duminica, 14 Mai 2017, 13:00
Teren: Orășenesc / Tismana
Duminica, 7 Mai 2017, 15:00
Liga a V-a, etapa 32
Teren: Nicolae Tomovici / Plopșoru
Duminica, 7 Mai 2017, 15:00
Teren: Nicolae Tomovici / Plopșoru
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 32
Teren: Groserea / Groserea
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Groserea / Groserea
Miercuri, 3 Mai 2017, 16:00
Juniori C, etapa 14
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Miercuri, 3 Mai 2017, 16:00
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Duminica, 30 Aprilie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 30 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Petrolul / Stoina
Sambata, 29 Aprilie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 17
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 29 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:30
Juniori E, Play-off, etapa 4
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:30
Teren: Comunal / Stănești
Duminica, 23 Aprilie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 23 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Comunal / Fărcășești
Sambata, 22 Aprilie 2017, 14:30
Juniori D, etapa 18
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 22 Aprilie 2017, 14:30
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:30
Juniori E, Play-off, etapa 3
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:30
Teren: Comunal / Stănești
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 17:00
Liga a V-a, etapa 28
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Sambata, 15 Aprilie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Orășenesc / Turceni
Sambata, 15 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Orășenesc / Turceni
Joi, 13 Aprilie 2017, 16:30
Juniori C, etapa 15
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Joi, 13 Aprilie 2017, 16:30
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Joi, 13 Aprilie 2017, 14:00
Juniori E, Play-out, etapa 2
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Joi, 13 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Tineretului sintetic / Rovinari
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
CUPA ROMÂNIEI, 8-imi, etapa 1
Teren: Comunal / Polovragi
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Comunal / Polovragi
Sambata, 8 Aprilie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Minerul / Mătăsari
Sambata, 8 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Minerul / Mătăsari
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 2 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Petrolul / Stoina
Sambata, 1 Aprilie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 13
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 1 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:30
Juniori C, etapa 13
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:30
Teren: Comunal / Stănești
Joi, 30 Martie 2017, 17:00
Liga a V-a, etapa 24
Teren: Tineretului / Godinești
Joi, 30 Martie 2017, 17:00
Teren: Tineretului / Godinești
Miercuri, 29 Martie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Comunal / Negomir
Miercuri, 29 Martie 2017, 17:00
Teren: Comunal / Negomir
Duminica, 26 Martie 2017, 12:00
Liga a V-a, etapa 23
Teren: /
Duminica, 26 Martie 2017, 12:00
Teren: /
Duminica, 19 Martie 2017, 14:30
Liga a V-a, etapa 22
Teren: Comunal / Calnic
Duminica, 19 Martie 2017, 14:30
Teren: Comunal / Calnic
Sambata, 18 Martie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Sambata, 18 Martie 2017, 15:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 12 Martie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Petrolul / Stoina
Duminica, 12 Martie 2017, 13:00
Teren: Petrolul / Stoina
Sambata, 11 Martie 2017, 09:00
Juniori C, etapa 10
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 11 Martie 2017, 09:00
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Juniori E, Campionat regulat, etapa 11
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 11 Martie 2017, 10:30
Juniori E, Campionat regulat, etapa 11
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 11 Martie 2017, 10:30
Teren: Comunal / Stănești
Duminica, 5 Martie 2017, 12:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Tineretului / Godinești
Duminica, 5 Martie 2017, 12:00
Teren: Tineretului / Godinești
Sambata, 10 Decembrie 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: Comunal / Bumbești Pițic
Sambata, 10 Decembrie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Bumbești Pițic
Duminica, 4 Decembrie 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Comunal / Brănești (Capu Dealului)
Duminica, 4 Decembrie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Brănești (Capu Dealului)
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: Comunal / Scoarța
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Scoarța
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: Comunal / Bengești
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Bengești
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Minerul / Mătăsari
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 13:00
Teren: Minerul / Mătăsari
Miercuri, 2 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: Comunal / Văgiulești
Miercuri, 2 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Comunal / Văgiulești
Duminica, 30 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Comunal / Fărcășești
Duminica, 30 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Fărcășești
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:00
Juniori C, etapa 7
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 29 Octombrie 2016, 14:30
Juniori E, Campionat regulat, etapa 7
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 29 Octombrie 2016, 14:30
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 29 Octombrie 2016, 13:00
Juniori E, Campionat regulat, etapa 7
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 29 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Stănești
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Petrolul / Țicleni
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Petrolul / Țicleni
Duminica, 16 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 16 Octombrie 2016, 13:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Sambata, 15 Octombrie 2016, 10:00
Juniori C, etapa 5
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 15 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 15 Octombrie 2016, 13:00
Juniori E, Campionat regulat, etapa 5
Teren: Comunal / Stănești
Sambata, 15 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Stănești
Duminica, 9 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Orășenesc / Tismana
Duminica, 9 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Orășenesc / Tismana
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:30
Juniori D, etapa 4
Teren: Comunal / Drăguțești
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:30
Teren: Comunal / Drăguțești
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Juniori E, Campionat regulat, etapa 4
Teren: Comunal / Drăguțești
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Drăguțești
Joi, 6 Octombrie 2016, 16:00
CUPA ROMÂNIEI, 16-imi, etapa 1
Teren: Comunal / Polovragi
Joi, 6 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Polovragi
Duminica, 2 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 2 Octombrie 2016, 13:00
Teren: „Cristinel Răducan” (Gilortul) / Targu Carbunești
Duminica, 25 Septembrie 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Comunal / Bengești
Duminica, 25 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Comunal / Bengești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:30
Juniori C, etapa 2
Teren: Comunal / Drăguțești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:30
Teren: Comunal / Drăguțești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Juniori D, etapa 2
Teren: Comunal / Dragotești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Comunal / Dragotești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 14:30
Juniori E, Campionat regulat, etapa 2
Teren: Comunal / Drăguțești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 14:30
Teren: Comunal / Drăguțești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 16:00
Juniori E, Campionat regulat, etapa 2
Teren: Comunal / Drăguțești
Sambata, 24 Septembrie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Drăguțești
Miercuri, 21 Septembrie 2016, 16:30
CUPA ROMÂNIEI, Tur preliminar, etapa 1
Teren: Comunal / Drăguțești
Miercuri, 21 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Comunal / Drăguțești
Duminica, 18 Septembrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Comunal / Stejari
Duminica, 18 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Stejari
Sambata, 17 Septembrie 2016, 10:00
Juniori C, etapa 1
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 17 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:30
Juniori E, Campionat regulat, etapa 1
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:30
Teren: Aurel Țicleanu / Bumbești Jiu
Duminica, 11 Septembrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Comunal / Hurezani
Duminica, 11 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Hurezani
Miercuri, 7 Septembrie 2016, 17:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Miercuri, 7 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Ion Toderescu / Baia de Fier
Duminica, 4 Septembrie 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: „Gheorghe Mazilu” / Cătunele (Valea Mănăstirii)
Duminica, 4 Septembrie 2016, 12:00
Teren: „Gheorghe Mazilu” / Cătunele (Valea Mănăstirii)